ja dat geeft niet zoveel, maar ik wil gewoon duidelijkheid...en wachten duurt zo lang....en ben niet zo geduldig!!!
Oke dat maakt het allemaal wel watanders.. Maartoch vind ik de opmerking dat ze het niet leuk zou vinden als jij eerder zwanger bent niet kunnen. Ik begrijp heel goed dat het wat met je doet! Maar probeer er toch niet teveel aan te denken. En je moet zeker bij jullie wens blijven!!!!!!! Ga daar nou niet aan twijfelen.. Kom op meid, komt vast allemaal wel weer goed! *knuff*
Meiden ben ik nou echt zo erg? Ik zit steeds meer op het web te koekeloeren naar kinderwagens, kinderkamers, namen etc... Of ben ik niet de enige die dat doet??? Ben er zelfs al uit welke kinderwagen ik wil, stel dat we een kleintje mogen krijgen... Oww wat is dit toch een verslaving
@ Ukkepukkie: Thanks meid! Ja, ik probeer me er ook niet teveel mee bezig te houden, maar het blijft toch wel lastig.. Maar idd lekker bij onszelf blijven en onze eigen wens! Komt goed Trouwens: grappig dat je al zo met kinderspullen bezig bent! Ik heb dat ook wel hoor, als ik langs Prenatal loop.. Toch ff naar binnen en kijken! Maar niks kopen nog, dat vind ik een beetje eng..
Hier gaat alles z'n gangetje.. en bij jou? Ik kon me niet meer inhouden, en vanmorgen al testje gedaan.. deze was helaas negatief. Maargoed zit dan ook 2 dagen voor NOD
Spannend, kan nog alle kanten op he!! Wat zegt je gevoel? Ik moet weer even nieuwe testen bestellen.. Doe denk gewoon weer die ik al had van testjezelf.nl Jij had toch dezelfde?
Ja inderdaad, dus wil nu pas donderdag ofso testen Met m'n gevoel wordt ik een beetje heen en weer gesleept. Vooral omdat ik dat beetje bloed was verloren, steken in m'n onderrug had en op m'n tepelhof komen allemaal witte bobbeltjes Ik had diezelfde testen inderdaad, maar weet niet of ik ze nog een keer zou bestellen. Ik heb vrijdag testen van de kruidvat gehaald 2 voor 5.
Mijn gevoel heeft vanaf het begin van ons contact al gezegt dat het bij jou rond mei/juni raak zou zijn.. Gek he?! Heb zoiets nooit.. Hoop voor je dat het zo is!!! Waarom zou jij ze niet meer bestellen dan?
Ow dat is wel gek inderdaad, hoop dat het zo is ! Dat je gevoel het goed heeft Ik weet het niet.. ; misschien omdat ze zo supergoedkoop zijn haha en ik twijfel of ze echt goed zijn.
Jij had de cassettes he?! Die bestel ik nu ook maar een x. Vorige keer had ik die andere.. Heb nog een Clearblue Digitale liggen.. Maar die wil ik pas gebruiken als ik ooit een streepje denk te zien
Ja ik heb die cassettes inderdaad. Ik heb ook nog 2 digitale liggen, maar die wil ik ook alleen gebruiken als ik een streep op andere testen heb. Hoe is het verder met je ?
Okee Ben benieuwd of je het volhoud.. ik ging deze ronde ook met vol goede moed, maar haha om de dag is niet echt gelukt. Vooral omdat ik onregelmatige diensten werk, komt het er niet altijd van. Heb je trouwens ook PB gestuurd..