kasper wil steeds rechtop staan, zo leuk! dan houd ik m aan zn handjes vast en dan staat ie zelf rechtop!
@ mirjam: ik word woensdag teruggebeld door de fysio om een afspraak te maken. Nu moet ik wel zeggen dat ik bij Tim minder duidelijk een scheve houding zie als toen bij Emma. Maar omdat mijn kraamhulp de link legde tussen het spugen en nekproblemen, ben ik toch blij dat het even nagekeken wordt.
Surf hier ook geen last van omhoog kruipen in bed. En yes! Eindelijk bijna van het vloeien af! Wat leuk dat Kasper steeds wil staan! Kris wat balen van de pijn in je buik... Lijkt me erg frustrerend als je het idee hebt weer wat achteruit te gaan. Genietse in bad! Hopelijk slaapt Sanne in die tijd en kan je lekker even ontspannen. Mirjam wat heeft Justin lekker lang geslapen zeg! Heerlijk! Emmetje fijn dat er even na gekeken wordt. Dan weet je tenminste waar je aan toe bent. Nou madam hier heeft haar fles leeg en ligt nu te lachen in de wipstoel. Er hangen beestjes aan zo'n boog boven de wipstoel en daar heeft ze de grootste lol mee. Leuk om te zien! Ik maakte net een rare beweging en het schiet zo mijn nek in :x Wat doet dat zeer zeg... Kan mijn hoofd niet meer pijnloos draaien. Hopelijk is dat snel weer verdwenen.
ha ha... ben niet in bad aangekomen. Hoorde boven net te veel gemur uit Sanne`dr kamer. Ben maar gaan poetsen.. ach ja.. is wel nuttig. Misschien vanavond maar in bad met Sanne ! @ Surf; Staan !! jee dat gaat wel heel rap @ Ka; oe hopelijk valt het mee met je nek en schiet het er ook weer uit ! Overigens slaapt mevrouw nog steeds, dus had makkelijk in bad gekunt, maar ja..
@ surf: uhhh.... misschien kun je Kasper vertellen dat ie met 2 maanden echt nog niet hóeft te staan . Lijkt er op dat hij al snel een handenbindertje zal zijn Tim wil af en toe al op zijn zij rollen als hij in de box ligt, dan kan hij zijn knuffels beter zien, het lukt alleen nog niet echt Waarom willen ze toch zo snel groot zijn.... het gaat al zo snel!!
@emmetje: tja, hij wil gewoon zn spieren alvast oefenen denk ik haha, had thijmen ook al vrij vroeg...
Ka: vroeg jij dat van Almere?? Is op zich wel leuk, je hebt een oud en een nieuw gedeelte. hier niet een die omhoog kruipt, maar wel op zn zij rolt, met gestrekte benen naar voren, zo lag ie ook in mn buik... Emmetje: hoe ligt Tim dan? Wat moet ik mij voorstellen met een scheve houding (sorry, ben blond...) Net boodschappen gedaan en Gerodi ligt nog in de wagenbak, vind het zo zielig om hem daaruit te halen, omdat ie nog slaapt. Is niet erg toch?
Ladyzorra, dat vroeg ik ja van Almere. In welk deel van Almere zit een leuk winkelcentrum? Ik zou Gerodi lekker laten liggen ja. Doe ik ook wel eens als ze na een wandeling nog lekker slaapt.
@ LadyZ: Lekker laten liggen hoor. Doe ik ook met Ayla als ik ben wezen wandelen en ze slaapt nog. @ hier: Zo, de wc is weer schoongeboend. Ik heb net mijn tussendoortje op, een glas drinkyoghurt , op naar de volgende 2 kilo. En ik heb het koud zeg, echt vervelend.
Is best leuk hoor!! Shoppen is altijd leuk! Trek wel je wandelschoenen aan, want het ligt aan elkaar, maar is wel een lang uitgerekt stuk!!
Goed bezig Mermaid! Mijn tussendoortje was een sinaasappel, maar die ga ik nu niet meer naar binnen werken. Komt vanavond wel. En al dat water drinken is ook niet mijn sterkste kant moet ik zeggen...
@ Ka: Lekker shoppen! Joepie . Mijn stiefmoeder heeft trouwens nog een paar slofjes voor Ayla gebreid: Bekijk bijlage 75456
Bedankt voor de tip! Ik hoop dat ik slaag. Ben nogal kieskeurig Maar heb toch echt nieuwe kleren nodig.
Mermaid wat een leuke slofjes! Thee drink ik ook wel ja. Vind water niks aan haha. En Surf geweldig die lach!!