Het ergste is dat nu ik dit youtube filmpje van Rick Astley zie, ik het nog bijna woordelijk kan meezingen
En wie stond er vroeger ook altijd voor de tv mee te zingen en te dansen met de Ministars ??? Dat was leueueueueueuek!!!!!!
waaah dat spel had ik ook, vraag het zander heet dat... en dan zei die ik waag het te betwijfelen etc.
hahaha ik bedoel vrouwtje theelepel!! sorry die was wel erg fout haha moet er eigelijk wel om lachen...
Ow maar die FANTA STICKERS spaarde ik ook hoor! Het waren eigenlijk hele simpele plaatjes, maar het ging inderdaad om die glitterplaatjes. VOlgens mij zijn die stickers maar heel even in de winkels geweest... Leuk topic dit!!
weten jullie die arnbanden met die kralen nog|? je had ze in alle kleuren en met chinese tekens erop enzo.
O ja, die ken ik ook nog wel!!! Mooi dat ik die dingen niet mocht. Jij verzint echt leuke topics Devilschase En je handtekening is ook briljant. lol.
Als ik die nummers nu terug hoor op youtube...OMG wat een slechte muziek maakten die gasten hahaha... En waarschijnlijk allemaal homo, maar wist ik veel in die tijd...
Das flauw, iedereen was op Nick *behalve 1 meisje uit mijn klas, die was op Brian, en die werd altijd voor gek verklaard*
Ik speelde vroeger altijd een spelletje.. Uhm hoe heette dat nou?! Het was in ieder geval met een tennisbal, die gooide je tegen de muur en dan moest je er overheen springen e.d. Je was met meerdere mensen.. Hoe ging dat nou precies? Arhggggggggggggg ik weet het niet meer! Ik zie het nu iig nooit iemand het meer spelen.
kaatsen met de bal deden wij hier Je begon met gewoon tegen de muur en dan vangen, dan een keer tegen de muur, stuiteren en dan vangen. En ook een keer onder je been door gooien en dan vangen, gooien en dan in je handen klappen en dan vangen, gooien en je omdraaien en dan vangen..