stomme vent heb ik toch

Discussie in 'De lounge' gestart door MvN, 31 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.058
    1.291
    113
    Nederland
    Ik vind het belangrijker om leuke collega's te hebben en dat het gezellig is over de werkvloer en dan maar iets minder salaris, dan dat ik elke dag met een rot zin naar het werk ga en er het dubbele op vooruit zou gaan.

    Ik ga liever met plezier!! De meeste tijd van de dag besteed je op je werk, dan is gezelligheid toch het belangrijkste!
     
  2. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    hier ben ik het wel mee eens. Mijn mannetje heeft het zwaar op zijn werk. Hij verdiend ook niet heel veel maar in zijn sector is het moeilijk ander werk vinden.
    als hij het zo naar zijn zin heeft en jullie het financieel redden laat hem dan ziiten. ik begrijp dat hij veel meer kan verdienen maar heeft hij het daar ook naar zijn zin? Dat zou de vraag zijn.

    Hij kan naar zijn baas stappen voor meer geld, alleen weet ik niet of ze daar nu zo blij mee zijn in deze tijd, of loopt het bedrijf heel goed?
     
  3. Nee heb je, ja kan je krijgen toch?!
    Haar man kan het altijd proberen...

     
  4. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    Ik zou in deze tijd niet van baan veranderen.
    Hoeveel bedrijven nemen niet mensen aan en knikkeren ze er na de proeftijd weer uit om weer nieuwe aan te nemen.
    Dan issie blij, verdient 2 maand goed en zit dan weer werkeloos thuis...
     

Deel Deze Pagina