Kijk dat noem ik nog eens goed nieuws. En vond je hem ook zwaarder de laatste tijd? Ik merkte dat nooit zo. Go Joost doe mij nog eens een kilo erbij!
Voor de kinderen ook erg fijn. O KK heb Niels verteld als hij morgen de bbq niet kan krijgen hij contact kan opnemen. Dan zal ik je wel een sms sturen want heb het nr van Christian niet.
Ik merkte het idd niet (het afvallen echter wel), maar mijn moeder zei het afgelopen zondag.....En ik zei daarop "ik weet het niet, dus ik zeg er maar niks op, want als het niet zo is dan ben ik dadelijk weer heel teleurgesteld"
hier 1 die niet bijt gelukkig, maar af en toe wel slaat... ze slaat trouwens maureen als enige niet... hier zegt ze ook solly als een chineesje... zoooo lief... en dan wrijft ze ook over de rug en geeft kusjes.. maar dat doet ze ook als iemand zich zeer heeft gedaan of huilt
Lief he, dat 'solly' zeggen. Vanmiddag botste ik per ongeluk tegen Arinde aan. Voor ik iets kon zeggen zei ze zelf: solly inne (sorry Arinde)
Achteraf dacht ik dat terug bijten misschien niet zo slim was, maar misschien dat de boodschap wel overgekomen is nu....
Maar aan de andere kant zou de school niet verbaasd moeten zijn. Kijk hoeveel er hier tegelijk zwanger zijn die vorige keer ook rond dezelfde tijd waren uitgerekend. Vervelend zeg dat je niet samen kunt nagenieten nu manlief 2 dagen niet huis is. Gelukkig kunnen jullie over 2 weken wel samen nagenieten met een foto op de bank. Neemt niet weg dat het nu balen is.
linnielin, vorige keer de 9e! zoooo, babyboom op school en nu alweer de 4e senn, sms maar, ik zal christian dan ff vragen om er event. 1 achteruit te zetten.. kan je hem zo ophalen op weg naar ingrid qua ritme: eerst was het: 8.30 fles 180+6 10.00 fruit 10.30-11.30 slapen 12.30 brood + fles 120+4 14.30 liga 15.00-16.00 slapen 17.00 groentehap 18.30 fles 180+6 en 3 scheppen rijstebloem vanille daarna niet willen slapen... nu: 8.30 fles 180+6 9.30-10.30 slapen 10.45 fruit 12.00 broodje 13.00 fles 150+5 13.30-15.30 slapen 16.00 groentehap 17.00 toetje samen met ons 18.45 1e helft fles (daarna Esmée op bed) 19.10 2e helft fles 180+6 en 3 scheppen rijstebloem 19.20 slapen! ! ! nu heb ik dus de ruimte tussen groente en laatste fles ruimer gemaakt.. ramoontje, fijn dat joost is aangekomen!
Inderdaad...het zat er aan te komen dat er dit jaar weer een stel zwanger zouden zijn. Ach ja...niks aan te doen. Echofoto hebben we niet...bedacht toen ik thuis was dat ik die niet meegekregen heb. Maar goed, we genieten zo ook wel
@linnielin: Dit is echt iets voor een kei van een vader! Keien kun je bij een bouwmarkt kopen of misschien heb je in de schuur nog wel wat liggen of vind je ergens op een landje wel iets. De kei moet je mooi verven. Je kan een kleur gebruiken of meerdere mooi bij elkaar passende kleuren. Eventueel kun je, als je dat leuk vind, wat glitter er op gooien als het verf nog nat is. Dan maak je een mooi briefje waarop staat : Een kei! Voor een kei van een vader. Liefs..... (vul hier je naam in) Leg de kei op een mooi stuk karton, het briefje erbij en klaar is je cadeau.