Kinderstoel met ligstand: welke?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Stefanie83, 1 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Stefanie83

    Stefanie83 Bekend lid

    20 jul 2009
    962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hai allemaal,

    Ik wil graag een kinderstoel met ligstand, zodat mijn zoontje er nu al in zou kunnen. Wie heeft ervaring met dit soort stoelen? Is het handig voor een baby van 4 maand? En welke stoel raden jullie mij aan?

    Alvast bedankt!

    Gr. Stefanie
     
  2. Young Flower

    Young Flower Fanatiek lid

    25 jul 2006
    3.369
    507
    113
    vlakbij Rotterdam
    wij hebben 2 chicco stoelen. super dingen. ze kunnen er idd al snel in op ligstand. onze knullen vonden het heerlijk als wij aan het eten waren dat ze er dan ook bij konden zijn. nu zijn ze 3 en 1/2 en we gebruiken ze nog steeds dagelijks.
     
  3. Smiley24

    Smiley24 Fanatiek lid

    1 jun 2008
    4.093
    1
    38
    Wij hebben de Bloom Fresco, en we zijn tevreden. Het is een duurdere aankoop maar ideaal.. Kan vanaf de geboorte gebruikt worden. Zowel lig als zitstand..
     
  4. pink150

    pink150 Actief lid

    21 okt 2008
    203
    0
    0
    Hier ook de bloom fresco en zijn er niet helemaal tevrede over we hebben alles geprobeerd maar omdat de stoel een ei model heeft glijd onze dochter er steeds uit, ik had voor het geld iets meer verwacht we hebben er echt spijt van!
    Mijn schoonmoeder heeft de chicco polly en daar kan de rugleuning echt bijna plat van, onze dochter zit er absoluut geweldig in!!
    Ik zou daar echt voor gaan plus je houd veel geld over!
     
  5. Skye

    Skye Niet meer actief

    Ik heb de Chicco stoel! Ik ben er heel tevreden over. Die stoel is dus ook te gebruken vanaf de geboorte tot 4 jaar ofzo! Je moet er wel van houden (al die vrolijke kleurtjes), maar ik vind hem superstoer, dus ja.......voor mij de ideale stoel
     
  6. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Wij hebben 2 PrimaPappa stoelen van PegPerego, kunnen in verschillende standen, zowel hoogte als de rugleuning (waarmee dus de hele zitting kantelt, niet alleen de rugleuning).

    Verder zijn ze er in gewoon rustige kleuren waardoor je ze aan je andere meubels aan kan passen zegmaar met uitkiezen ;)! In principe is die chicco stoel vrijwel hetzelfde zoals ik het zie op plaatjes, alleen die kleuren he :D!
     
  7. fleur24

    fleur24 Fanatiek lid

    26 sep 2008
    1.442
    1
    38
    Wij hebben topmark. Die kan ook kantelen. Hij kan ook daarnaast nog hoger en lager. Deze is er ook in verschillende kleuren. Maar dan wel 1 kleur niet allemaal verschillende/druk printje. Wij houden daar persoonlijk niet zo van, maar dat is ieder zijn smaak. Ik ben er erg tevreden over!! Hij is ook niet zo heel erg duur.

    Groetjes
     
  8. Maia

    Maia Niet meer actief

    hier ook de chicco :) en hij is helemaal prima.
     
  9. LindaenSven

    LindaenSven Niet meer actief

    Ik heb een kinderstoel van Fisher Price. Kan ook in de ligstand dus Rosalie 'zit' er al vanaf 4 maanden in. Ze vindt het geweldig. Ziet er ook heel leuk uit, zit een leuk speeltje aan waar ze zich kostelijk mee vermaakt.
    Het blad kan in de vaatwasser, dus das heel handig. Probleem is alleen dat ie niet in mijn vaatwasser past... Maar even met een sopje schoonmaken is ook zo gebeurd hoor.
     
  10. tico

    tico Fanatiek lid

    14 jul 2008
    1.311
    0
    0
    hier ook een chicco polly en ben er ook helemaal blij mee! Kan in verschillenden standen zowel de rugleuning als omhoog en omlaag. Dus hoe hoog of laag je tafel ook is je kan het zo stellen.
    En met zitverkleiner voor de kleintjes. en het bovenblad is met vastgeklikt 'dienblad" dus makkelijk schoon te maken. Oh ja en de zitting is niet van stof maar wel zacht dus goed schoon te maken en ze zitten nog goed ook!
     
  11. Mnq

    Mnq Bekend lid

    7 jan 2008
    822
    0
    0
    Wij hebben een Bloom Fresco Loft, lijkt geweldig in ons interieur en ze ligt al heel lang in doordat ie een ligstand heeft..maar...doordat de rugleuing vrij hoog is, is het lastig met drinken. Als we weer zouden mogen kiezen, dan werd het toch een trip trap model! Daar zit ze op de opvang ook in, lijkt stukken beter te zitten. (weliswaar minder mooi, vinden wij)

    Succes met je keuze!
     
  12. fenneke80

    fenneke80 Niet meer actief

    Wij hadden een primapapa, die in 4 standen kan kantelen, ze zeggen geloof ik dat ie vanaf 4 maanden kan. Prima stoel, alleen zit ons zoontje er niet goed in. Hij hangt helemaal door de zachte zitting denk ik. Toen hij een keer in een restaurant in een tripp trapp zat waren we meteen om: daar zit hij heel actief in en dus rechtop.

    Wat ik met dit hele verhaal wil zeggen: eigenlijk moet je je kind meenemen naar de winkel om hem/haar daar in een paar stoelen te zetten. Alleen kan je ons hang/zit verhaal nog niet zien natuurlijk met 4 maanden.
     
  13. Kiwi1

    Kiwi1 Fanatiek lid

    26 dec 2007
    4.849
    0
    0
    Dan verkoop je het toch en koop je een tripp trapp? ;)
    Wij hadden tot afgelopen zondag ook Bloom Fresco Loft. Super stoel idd, maar wij gaan verhuizen en de stoel past niet meer in onze nieuwe interieur. Dus zondag op de marktplaats gezet en dezelfde dag opgehaald. Ze zijn heel erg gewild op de MP en gaan voor een uitstekende prijs weg.
    Nu hebben wij dus een tripp trapp. Die vind ik trouwens ook mooi en minder kolosaal!

    Maar goed on topic: Bloom Fresco dus, mijn zoontje heeft er al vroeg in gelegen en tegenstelling tot iemand anders hier zei, heb ik nooit iets gemerkt van afglijden. Misschien hangt dat van je bekleding af.
     
  14. Stefanie83

    Stefanie83 Bekend lid

    20 jul 2009
    962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeetje, wat lastig zeg. Iedereen zegt wat anders! Haha. Nou, ik wacht nog wel even wat meer reacties af en ik ga sowieso mijn kleine mannetje meenemen om te passen.
     
  15. pink150

    pink150 Actief lid

    21 okt 2008
    203
    0
    0
    @ kiwi!

    Hey hey,
    Hier dus de dame die er constant uitglijd dus er ligt een deken onder, ze zit dus als het waren op de deken zodat ze en wat hoger zit en niet echt meer kan glijden!... maar ik ben nu heel benieuwd naar welke bekleding jullie hadden hier gewoon een roze kleur voelt hard en rubberachtig aan!
    Hoop op antwoord zo help je ons ook gelijk een stuk verder! hihi
    alvast bedankt!
     
  16. dib

    dib Fanatiek lid

    11 sep 2007
    2.153
    1
    0
    Nederland
    Chicco polly, heerlijke stoel en kan goed meegroeien.
     
  17. lin80

    lin80 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.798
    1
    0
    Wij hebben een Topmark gekocht bij de baby-dump. Echt een superstoel en makkelijk schoon te maken. Ze hadden daar ook andere modellen staan, maar let er wel op of de bekleding makkelijk te reinigen is. Sommige merken gebruiken gewone stop op de stoeltjes en dat kun je natuurlijk niet makkelijk schoon maken. (wat toch wel erg belangrijk is als ze iets ouder worden en alles zelf willen doen en er dus veel geknoeid gaat worden.)
    Hier even een link van de stoel.

    Topmark | Kinderstoelen | Baby-Dump
     
  18. Kiwi1

    Kiwi1 Fanatiek lid

    26 dec 2007
    4.849
    0
    0
    Hier ook rubberachtig inderdaad. Maar hier echt geen problemen met glijden! Ik weet niet waar het dan aan zou kunnen liggen...
     
  19. Stefanie83

    Stefanie83 Bekend lid

    20 jul 2009
    962
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben van plan morgen te gaan kijken naar een kinderstoel. Welke winkel heeft het meest uitgebreide aanbod qua kinderstoelen (met ligstand)?
     
  20. WenT

    WenT Bekend lid

    25 jul 2008
    766
    1
    0
    Service Manager
    Noord-Brabant
    Tja, wij hebben een Chicco, maar ze wilde er nooit lang in zitten, dus eigenlijk is ie zo goed als ongebruikt... ;)

    Ik hoor sommige mensen roepen over die geweldig wipstoelen, maar ons meisje vond het geen succes. Dus of wij een goede hebben... geen idee... Waarschijnlijk niet, viel niet in de smaak :p
     

Deel Deze Pagina