September mama's 2010 deel 4 !!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Popkoorn, May 18, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    Feb 5, 2010
    3,399
    0
    0
    Ik begrijp het ook niet! Dit zo niet moeten kunnen hoor :x
     
  2. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    Feb 5, 2010
    3,399
    0
    0
    Heerlijk zo bezig zijn voor de baby! Ik heb gisteren voor het eerst echt geshopt voor de baby ik heb €100 uitgeven aan kleertjes :)
     
  3. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    Feb 5, 2010
    3,399
    0
    0
  4. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    Feb 5, 2010
    3,399
    0
    0
    Ik ben operations manager 4 dagen in de week.. dus best veel! Wel een leuke baan maar ik zou graag 3 dagen werken.. maar helaas gaat dat niet in deze funstie.. na mijn zwangerschapsverlof maar eens goed nadenken over wat ik wil :)
     
  5. ktje

    ktje Fanatiek lid

    May 7, 2007
    1,313
    0
    36
    hahaha nou ik ga cindy zien bij de pretecho ze heeft hem na mij... :D

    wat betreft schoppen in buik tijdens verschonen, hier is dat ook zo... manlief deed dat spelletje altijd met haar en hij maakte dan geluid ze vond het prachtig meja mama vind dat niet leuk... ze snapt het ook niet, heb gezegd dat de baby dan moet huilen, maar nu zegt ze dus voor ze gaat schoppen: BABY HUILE en begint dan, dus ben tegenwoordig wel voorbereid hahah

    sabbe mooi buikje

    mama van sepp: jippie een naam. wij ook een potentiële..ben erg benieuwd
    we zijn in ieder geval uit het geboortekaartje, manlief was een beetje geschrokken van de prijs, maar is toch nu overtuigd dat het hem moet worden....
     
  6. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    Feb 5, 2010
    3,399
    0
    0


    Hahahaha je weet in ieder geval wanneer ze begint dan!

    geboortekaartjes zijn ook schreeuwend duur!
     
  7. ktje

    ktje Fanatiek lid

    May 7, 2007
    1,313
    0
    36
    ach papa moet niet zo zeuren, kaartjes van dochterlief hadden we voor niks(werkte toen bij een van de grootste kaartenfabrikanten)

    zo ga eens met dochterlief een schilderij maken voor papa die is vrijdag jarig en dan eens bedenken WAT ik hem kan gaan kopen... zucht vinden jullie dat ook altijd zo moeilijk voor je/een man een kado kopen???
     
  8. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    Feb 5, 2010
    3,399
    0
    0


    Nou zeker! Manlief is hier eind juli jarig en krijgt van mij een lcd televisie voor de slaapkamer (een kleintje hoor) (;)en dan heb ik er straks na de bevalling zelf ook nog wat aan ;):p)
     
  9. PatriciaK

    PatriciaK Fanatiek lid

    May 10, 2007
    1,454
    0
    0
    Goedemorgen dames..

    heb even gauw terug gelezen.. maar ben alweer alles vergeten volgens mij haha..

    @mejojo.. lekker een dagje rust dat heb je wel verdient.. maar wel moeilijk he zo`n eerste keer je kindje wegbrengen..
    Maar straks lekker een echo.. fijn hoor..

    @mama van sepp.. ook alweer aan het werk.. het houd ook nooit op he bij ons met dat werken.. ik ben vandaag ook maar weer gaan werken.. maar ik ben zo moe ik ga als ik straks klaar ben lekker naar bed voor een uurtje hihi..

    @sabbe.. mooi buik meid..

    @all...
    hier gaat het nu allemaal wel redelijk nog wel last van me rug en een deel van me rug voelt zelfs dood aan:(..
    gisteravond heeft vriendlief me even gemasseerd heerlijk was dat :)
    Heb momenteel erg veel last van mjin darmen.. ( klote ziekte ook)
    dus ik hoop het uit te houden tot 12 uur en anders maar niet hahaha..

    We zouden gister een film gaan kijken vriendlief en ik maar dat is er niet van gekomen.. we zijn lekker wezen kijken wat we allemaal nog moeten halen voor de kleine meid straks.. eigenlijk wil ik nog een nieuwe kinderwagen maar omdat we die van onze zoon ook nog hebben en opzich nog wel goed is zitten we daar nog over te twijfelen .. die is namelijk gewoon zwart dus kan heel goed voor een meid .. dus dat is nog even kijken.. misschien komen we wat leuks tegen ..
    We hebben ook een leuke prinsessenstoel uitgekozen ( een roze met zo`n zilvere rand eraan een soort koninginnestoel :);))
    Voor de rest even gekeken voor nog wat leuke kleertjes dus we gaan donderdag even naar den haag om daar dan in de winkel te kijken.. zag wel leuke dingen op het internet maar dan wil ik het zien in het echt :)

    Nou ik ben nu nog op me werk maar nog 2 uurtjes en dan ben ik klaar eindelijk...

    nou dikke kus voor iedereen

    xxxx
     
  10. PatriciaK

    PatriciaK Fanatiek lid

    May 10, 2007
    1,454
    0
    0
    Oh jij bent ook zo lekker doordacht he hahaha..
    Weet je zeker dat wij andere ouders hebben.. ik heb dat namelijk ook voor vriendlief zijn verjaardag augustus jarig en krijgt ook een tv voor in de slaapkamer hahahhaa
    xxx
     
  11. ktje

    ktje Fanatiek lid

    May 7, 2007
    1,313
    0
    36
    haha shit die heb ik paar weken terug ook gekocht, had ik ook wel kunnen doen voor z'n verjaardag ... hihi
     
  12. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    Feb 5, 2010
    3,399
    0
    0
    hahahaha nou we kunnen het voor de zekerheid eens checken ;)
     
  13. PatriciaK

    PatriciaK Fanatiek lid

    May 10, 2007
    1,454
    0
    0
    haha echt he..

    x
     
  14. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    Feb 5, 2010
    3,399
    0
    0
    Hier hetzelfde! Wij hebben de zwarte urban jungle dus op zich een prima wagen maar mijn schoonzusje heeft deze op dit moment in gebruik en wil deze ook niet onder haar neus vandaan trekken zometeen ;) hoewel het natuurlijk wel onze wagen is ;) (en ik haar stiekum eigenlijk maar een doos vind ;):p)
     
  15. Sabbe

    Sabbe Fanatiek lid

    Aug 7, 2007
    2,976
    0
    0
    Wetteren (B)
    :D Dat valt goed mee.
    Ik heb de voorbije dagen meer als 200 uitgegeven :$ (maar heb wel wat spulletjes voor mijn andere rakkers gekocht ook ;))
     
  16. Sabbe

    Sabbe Fanatiek lid

    Aug 7, 2007
    2,976
    0
    0
    Wetteren (B)
    ja ze hebben gelukkig nog geen sporen nagelaten :)
     
  17. PatriciaK

    PatriciaK Fanatiek lid

    May 10, 2007
    1,454
    0
    0
    Tja dat is inderdaad wel sneu dan voor haar .. maar ja het is inderdaad jullie wagen .. ik heb gelukkig geen schoonzusjes die al aan kindjes beginnen.. haha die zijn 15 en 19 en zitten allebei nog op school en die ander van 29 wilt geen kinderen dus ik hoef ook niks uit te lenen hahaha..

    Ik heb net even snel een cappacino gehaald want ik val echt bijna inslaap..
    En aangezien ik geen red bull wil drinken nu.. ( ik was echt maga verslaafd daaraan) is het nu wel moeilijk .. dus dan maar een bakkie koffie..
    hahaha

    xxx
     
  18. ktje

    ktje Fanatiek lid

    May 7, 2007
    1,313
    0
    36
    kinderwagen: misschien een andere kleur bekleding(als dat gaat)
    ben ik ook voor aan het kijken hihi :D

    lijkt het toch een beetje een nieuwe wagen
     
  19. Sabbe

    Sabbe Fanatiek lid

    Aug 7, 2007
    2,976
    0
    0
    Wetteren (B)
    => geboortekaartjes. Zijn idd duur. Gelukkig is mijn zus fotografe en wil zijn mss terug iets maken (dat deed ze de vorige keer ook), het was heel goedkoop en mooi :)

    Ik vind de suikerboontjes duur. Natuurlijk willen de kindjes trakteren op school in september. Maar dat zijn voor hun alleen dan al zo'n 60 stuks... En wat geef je aan kleuters??? Ik dacht aan vrolijke gekleurde poppetjes-sleutelhangers met een zakje gekleurde smarties aan...
    Bij de vorige hebben we gewoon zakjes met smarties gegeven op school.
     
  20. PatriciaK

    PatriciaK Fanatiek lid

    May 10, 2007
    1,454
    0
    0
    ja dat is ook nog een optie.. ik ga eens kijken of ik dat kan.. maar ja dat zit je ook weer met wat voor stof je moet gebruiken het moet wel waterdicht/afstotend zijn ..

    xxx
     

Share This Page