Aaah wat een lekkerding zeg, stoer dat blousje. Dinand had er ook 1 aan vandaag. Qua voeding. Ja dinand krijgt al een tijdje rijstebloem en sinds van de week ook een beetje groente en fruit. Vandaag had hij een perenfruithapje. Hij trok toch een gezicht hihi. Pff ik weet dat een uwv arts je mag onderzoeken, maar of zoiets erbij hoort, tjee, no way dat ik voor zo'n arts met me benen wijdt zou gaan liggen. Kan me voorstellen dat je je hier rot over voelt. Ik zou het toch wel even uitzoeken hoor!
Aaaaaaah, hij blijft zo'n mooi fijn gezichtje houden. Ennuh knoop in die zakdoek, doen wij hoer ook vaak als we een petje zijn vergeten.
Dat is ook 1 van de redenen dat ik eigenlijk niet aan de pil wil. De laatste paar maanden voordat ik zwnager werd, was alles teveel gevraagd. ik snauwde, jammerde en als klap op de vuurpijl tussentijdse bloedingen. Toen ben ik gestopt op advies van de doc. Naja 6 weken later hield ik een positieve test in me handen hihi. Maar ik voelde me langzaam weer de oude worden en kon weer lachen. Wij doen het ook met condoom, alles hebben we daar dus al een ongelukje mee gehad
anticonceptie: ik heb nu dus de cerazette maar 2 weken op die manier ongesteld zijn doe ik echt niet nog eens hoor! dus wacht het even af en anders ga ik ook voor iets anders. ik ben echter geen voorstander meer van hormonen, condooms vind ik niets en een spiraaltje hoor ik ook niet echt positieve dingen over dus ja...wat dan... mam25: veel plezier. gaat het nu goed tussen jullie?
Fijn dat er naar je ontlasting word gekeken. Hopelijk komt er niets naars uit en worden de vlekjes ook minder.
Hmmm heeft ze koorts? Als ze heel erg snotterig is en hoest zei ik haar lekker thuis houden. Denk ook wel fijner voor je eigen gemoedsrust.
Misschien toch Mirena? Mijn haar valt trouwens ook in bosjes uit! De zijkant kan je helemaal doorheen kijken.. :x Maar schijnt erbij te horen..