Bijna 16 maanden en (weer) maat 62...

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Sisa, 28 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sisa

    Sisa VIP lid

    13 jun 2008
    5.552
    1
    0
    Oh, ik snapte het al niet echt maar zie dat plurkie de vraag al heeft beantwoordt haha.
    @lovely: nasisoep, héérlijk 8):(
    Soms snap ik er niks van, maak je iets smakelijks klaar, hoeven ze het niet en andere dingen (zoals nasi in de soep of droog geroosterd brood) vinden ze helemaal het einde....
     
  2. WenT

    WenT Bekend lid

    25 jul 2008
    766
    1
    0
    Service Manager
    Noord-Brabant
    Even dit hele topic doorgelezen, had het nog niet gezien.
    Jeetje, kan me voorstellen dat je je zorgen maakt hoor.

    Hoe gaat het nu ?

    Iedereen ziet graag dat zijn/haar kinderen goed eten natuurlijk.
    Gelukkig drinkt ze wel goed, dat scheelt wel. Drinkt ze ook wel yoghurt en dat soort dingen ?
    Ik heb een boekje waar allerlei smoothies in staan, inclusief smoothies met groente erdoor. Misschien werkt het om haar op die manier avondeten te geven ?
    (Smoothie met komkommer, druif en peer ofzo ? Dan heb je veel vitamines te pakken en werkt verzachten voor het lichaam).
     
  3. Sisa

    Sisa VIP lid

    13 jun 2008
    5.552
    1
    0
    @WenT, dat lijkt me een handig boekje, hoe heet het?
    Verder gaat het wel goed, 2x halve boterham, melk drinkt ze wel goed, paar happen avondeten en dan wat vla of yoghurt na. Gisteravond nog een hele cracotte dus ach, het komt allemaal wel denk ik...
     
  4. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Is goed dan toch!;)

    Mijn beer is altijd groot en stevig geweest; bij 10 maanden moest ik al horen: "Is ie al 2, wat praat ie slecht", Ja, duh!

    Nu meneer loopt wordt het een hele lange dunne lijs en is er niks meer van zijn Michelin-spekjes over! En nu zeggen mensen weer: "Wat is ie mager"! Hij eet als een bootwerker, maar weet je; het is toch nooit goed volgens een ander!

    Mijn kind zat met 12 maanden in maat 86/92, maar heeft altijd zijn eigen lijn gevolgd zonder pieken en dalen en dat is prima.
     
  5. WenT

    WenT Bekend lid

    25 jul 2008
    766
    1
    0
    Service Manager
    Noord-Brabant
    Ben blij om te horen dat het alweer een stu beter gaat !

    Dit is de link naar het boek bij Bol.com. Er staan een aantal tweedehands versies voor weinig geld te koop op deze pagina.

    Ik vind het een supergoed boek ! Staan zelfs detox-shakes in. Die zijn erg goed als je kindje wat ziek is bijvoorbeeld.

    Joleijn vind de smoothies altijd heerlijk, enkele uitzondering daargelaten natuurlijk. Zo krijgt ze meer groenten binnen dan alleen van het avondeten... want soms wil ze helemaal geen groente eten... Dan dus een shake-je tussen de middag,
     
  6. Sisa

    Sisa VIP lid

    13 jun 2008
    5.552
    1
    0
    welke link? ;)
     
  7. Sheila82

    Sheila82 Niet meer actief

    Hoi,

    hier ook zo'n klein smal poppetje..ik weet niet precies hoeveel ze nu weegt, ze is een jaar geweest maar weegt nog geen 9 kg, maar dat is volgensmij verder wel normaal, ze is ook niet een van de grootste.
    Ook is ze geen grote eter..als we een potje geven is het al goed als ze een half potje eet (van 8 maanden potje, van potje van 12 maanden en ouder eet ze dan vaak nog iets minder dan half..)
    maar ze eet dus vaak niet eens de helft...heb ook verschillende smaken geprobeerd...zelf gemaakt...maar ze is gewoon geen goede eter..drinken doet ze gelukkig wel goed (water en/of sap)
    brood eet ze soms beter dan de andere keer, was eerst een halve boterham en soms zelf bijna een hele!!Nu of een halve of en paar stukjes...(ik varieer wel maar ze lust niet alles)
    fruit eet ze over het algemeen goed, dus heel potje fruit of paar stukjes vers fruit..maar kan ze soms ook heel weinig van eten..

    maar snap wle wat je bedoeld, vooral in jou geval, dsat ze afgevallen is.
    Hier draagt ons kleinste meisje ook nog veel maat 62 en 68...had al dingen maat 74 gepakt maar die zijn dus echt nog veeel te groot, vooral broekjes zakken zo van haar billen af..
    maar idd, ze is gewoon gezond en vrolijk enzo (is ook al een keer naar gekeken)

    Succes met alles en hoop dat je meisje snel wat aansterkt!
     

Deel Deze Pagina