Ja, precies, oneerlijk... Ik ken ook veel stellen die "per ongeluk" zwanger zijn geworden of gestopt met de pil en gelijk zwanger. Grrrr Hier nu begonnen met tempen na de controle bij de gynacoloog. Van de week volgens mij vruchtbaar slijm (althans enig rekbaar slijm 2/3 dagen en daarna niet meer), maar geen posi test. Temp was gisteren gedaald, maar vanochtend weer net zo hoog als de dagen daarvoor. Ben benieuwd of het morgen hoger is. Ga denk ik vanaf volgende maand vaginaal tempen. Lijkt me toch makkelijker. Zo'n geworstel 's morgens... Lichamelijk qua baarmoeder verder ok, maar de vitamientjes zijn altijd ontzettend van de rel enige weken na grote stress. Voel me daarbij dus niet zo geweldig, maar dat gaat wel weer over. Fijn je hier weer te treffen overigens.
Hopelijk voel je je snel weer lekkerder in je vel. Inderdaad fijn om een bekende te treffen hier. Ik probeer binnenkort weer wat meer te komen in het ander topic, maar daar voel ik me nu even niet zo thuis. Ik temp trouwens vanaf de miskraam, had toen 2 weken nog een hoge temp en daarna een lagere temp. Nu netjes vier dagen een lagere temp. Ik doe het gewoon in mijn mond en had toen de maand voor mijn zwangerschap getempt en zo ook mijn eisprong gevonden. Je vind hem alleen te laat voor klussen, dus is het alleen voor controle erg fijn.
Hai In de 11e week zwangerschap bleek ik een MA te hebben. Een leeg vruchtzakje. De dag erop ben ik gecurreteerd. Het bloeden heeft 3.5 week geduurt. Met tussenpozen van een dag niet bloeden en dan begon het weer. Mijn bloed is nooit onderzocht naar het hcg gehalte dus dat weet ik niet wanneer het precies uit mijn bloed is gegaan. Maar na 6 weken testte ik nog steeds licht positief. Nu zijn we 6 maanden verder en helaas nog steeds niet zwanger ondanks dat gezegd wordt dat je erna vruchtbaarder zo zijn. Het doet mij nog steeds erg veel zeer zeker omdat ik nu echt met een dikke buik had kunnen lopen. Ik wil je heel veel sterkte wensen en ik hoop dat je positief blijft denken. dikke knuf Faith
Jij ook een hele dikke knuffel! Wat vervelend dat je nu nog steeds niet weer zwanger bent! Heb je wel een regelmatige cyclus nu? Sterkte!!
ja moet zeggen lijkt nu echt erg mee te vallen,...! wel fijn! hopen dat ik wel schoon ben straks en dat we weer door kunnen gaan... kuskus
HCG vandaag 22, over twee weken weer prikken. Wel al ongesteld, maar mag nog niet zwanger worden. Weer een maand naar de kl#$#%. Baal even als een stekker.
MVL, Wat vervelend dat je HCG nog niet helemaal gedaald is! Ik snap ook nog steeds niet hoe dat bloeden nu werkt... Mijn HCG was vandaag <1 en sinds zondag was het bloeden gestopt. Vandaag is het alleen weer opnieuw begonnen. Ik snap ook niet meer hoe dat bloeden nu wel/niet werkt. Bij jou begint het nu dus ook voor je HCG helemaal 0 is. Morgen ga ik eerst een zwangerschapstest en een ovulatietest doen, kijken of die ook negatief aangeven. Ik hoop daarna weer een keer een positieve ovutest te hebben zodat we echt verder kunnen. Ik hoop dat we allen snel weer in een normale cyclus zitten!
Ik heb het vanmorgen eens nagevraagd, maar je schijnt al ongesteld te kunnen worden met nog een beetje zw.hormoon in je lichaam. Bij mij gaf zw.test maandag al negatief aan. Maar er zit dus toch nog wat. Grote kans dat bij jou het je menstruatie is, dat had ik vorige keer ook. <3 en een paar dagen later ongesteld.
ik hoef niet terug, mag na ongi gewoon weer gaan proberen zwanger te worden,... maak mij wel beetje zorgen want wat nou als er nog wel restweefsel zit,...?? kan dat kwaad voor een eventuele volgende zwangerschap? Twijfel zelf om toch te gaan voor controle,....
Berretje, ik zou zeggen: laat je bij twijfel controleren. Bij mij is restweefsel ontdekt onlangs, na de 5e miskraam. Het zat er waarschijnlijk al heel lang en kan mogelijk zelfs een aantal miskramen veroorzaakt hebben. Het is ontdekt omdat er een hysteroscopie is gedaan bij mij, waar ik al vaker om gevraagd had maar wat ze onzin vonden. Ga dus op je gevoel af als je twijfelt. Suus
Tegen mij is gezegd dat je HCG pas onder de 6 is als er geen restweefsel meer zit. Ik lees alleen hierboven dat je dus wel al een menstruatie kan hebben als je HCG nog hoger is... Zelf heb ik ook gevraagd of ik nog langs mag komen voor het kijken of het stolsel minder wordt. Deze week heb ik alleen HCG geprikt en volgende week mag ik weer langskomen voor een echo. De gyn vond het ook een goed idee om nog eens te komen. Als je twijfelt gewoon nog eens bellen, dan mag je vast ook nog wel een keer langskomen!
Het restweefsel dat ik had, bevatte en produceerde geen hcg. Het hcg in het bloed zegt dus niet alles. Na de laatste mk werd ik twee weken nadat m'n hcg 7 was ongesteld. Suus
hmmm dan heb ik het vast verkeerd begrepen! Ik dacht ook altijd dat ze wel vanalles op de echo's konden zien, maar dat valt ook al elke keer zo tegen. Best ingewikkeld allemaal hoe het in elkaar zit en een moeilijk beroep gyneacoloog!
Ja, het is best ingewikkeld. Hcg opvolgen is altijd een goed idee, zeker als je steeds bloedt en dan weer niet. Dat kan betekenen dat er restweefsel 'actief' is. De kans is heeeel klein, maar sommig restweefsel groeit weer aan en dat kun je op die manier ontdekken. Suus
Daarom moet ik waarschijnlijk wachten tot onder de 5, zodat er niet weer restweefsel zit, zoals vorige keer. Dat restweefsel was ook niet te zien op een echo, maar produceerde wel weer hcg.
bij mij prikken ze geen hcg, maar een zwangerschapstest doe ik zelf gedaan heb was helemaal wit,...dus ga er vanuit dat het zo goed als weg is,.. het weefsel baart mij toch wel zorgen, zeker om wat jij zegt suus, dat het misschien wel waad kan voor een volgende zwangerschap,.. maar kunnen ze het wel goed zien op een inwendige echo,..? hadden ze het bij jou niet gezien op een echo dan, en later onderzoek wel?? ja ik denk toch dat ik morgen nog maar even ga bellen...kan geen kwaad extra onderzoekje... kuskus
Nee, bij mij hebben ze in eerste instantie niets gezien op de echo's. Ik had al twee keer eerder restweefsel gehad na een curettage, en toen leek de baarmoeder beide keren ook prachtig schoon. Maar mooi dat er dan nog een brok weefsel uitkwam. Een zwangerschapstest is lang niet zo gevoelig. Je kunt best een streeploze test hebben maar toch nog hcg produceren. Hoeft niet, maar het kan wel. Het hoeft niet zo te zijn dus, echt niet, maar laat het heel goed nakijken. Met hcg én echo. In het buitenland volgen ze altijd hcg op na een mk. Dat is niet voor niets. En als je blijft bloeden af en aan, dat is dus ook een veeg teken. Vraag desnoods ook een hysteroscopie als je het niet vertrouwt. Suus
Berretje, dat ben ik helemaal met Suus eens, bij mij ook mooie schone echo en toch restweefsel toendertijd. Nu witte zw.test, maar toch nog HCg van 22, en dat was voor de gyn nog niet goed genoeg. Dus bij twijfel, bellen en staan op onderzoek..
hai Suus! thanx voor je info! Ik had na de curretage (week later) buikpijn en bleek dus restweefsel, die buikpijn zakte op den duur en ze zeiden dat het restweefsel nog wel zou komen,..ik heb alleen maar bloed verloren daarna, helemaal niks wat op iets anders leek... Daarna weer echo, was al iets minder restweefsel, maar toch had ik niet echt iets verloren voor mijn idee.... Toen ongesteld, nu net klaar en was lichte ongesteldheid, en nu heb ik vandaag gebelt en kan ik pas 22 juni voor controle,... dat is NA mijn ei!! en ik wil zo graag verder, maar durf dat dus nu niet... ze zeiden dat ik na mijn ongi mij goed voelde dat ik dan verder mag gaan en ze hebben nooit hcg getest,... dus die afspraak voor echo heb ik gemaakt omdat ik dat zelf wil, zal ik dan ook van de hcg vragen,...doen ze dat wel dan?? Wat is een hysteroscopie en hoe doen ze dat? (sorry hoor, geen verstand van ) pfff wat lastig dit zeg, ik wil zo graag dit eitje benutten maar stel dat ik wel restweefsel heb, dan kan dat ook kwaad voor eventuele andere zwangerschap natuurlijk,...of wil het niet altijd fout gaan ook al heb je nog klein beetje restweefsel,... ben zo bang voor alles nog weer....pffff jij hebt ook al aardig wat curretages gehad dan?? en ook miskramen op natuurlijke wijze of met medicijnen?? hoe heb je dat ervaren?? dank je voor je hulp!! kuskus