@funkie, OP zich is minder drinken niet zo heel erg, maar waar je wel op moet letten is dat de kleine wel blijft poepen en plassen, 8 plasluiers per dag was het geloof ik... (de aantallen zul je moeten vragen bij het cb). en of de kleine allert is en blijft is ook een zeer belangrijke maatstaaf.... Maar je bent ongerust dus bel de vk/cb.... en zorg ervoor dat je gerustgesteld wordt!!!!!
bij mij braken de vliezen om 7 uur en voelde niets pas rond 9 uur kwamen de weeen dus denk dat cin heel snel wat zal gaan voelen haha
nee die van mij waren in geen velden of wegen te bekennen vk kwam langs toen hubbie helemaal geflipt de vk belde dat ze nu moest komen omdat me vliezen waren gebroken....zucht haha en toen zei ze nou je zit zo relaxed bel me morgen ochtend maar...dus hubby morgenochtend!!!! maar 2 uur later begon het en 2 en half uur later of meer had ik 5 cm..... en toen heel snel 9 en toen ging het weer laaaangzaaam dus echt snel ontsluiting krijg ik alleen dat persen pffff anderhalf uur nooit meer... roosje ik duim voor je dat je katje de nacht doorhaalt
@ Scorpion: Spannend morgen! Wel relaxed dat ze bij jullie alles in het weekend doen! Sterkte morgen en geniet van de kleine! @ Xaph: Super fijn dat Marijn thuis is! Geniet maar lekker van jullie drietjes! @ Roosje: Vervelend zeg van je kitten, hopelijk krijgt hij plotseling een opleven. En anders hoop ik dat hij rustig en vredig mag gaan, niets is zo erg als een diertje wat moet lijden tot aan de dood. @ Hier, behalve de weeen die ik al 5 weken heb is er verder nog niets aan de hand. Deze zijn heel licht en komen om de 8 min. Als ik morgen nog geen weeen heb moet ik inderdaad weer contact opnemen, dus we zullen zien vannacht! Wist eerst geen eens dat ik vruchtwater verloor, dacht aan extreem veel afscheiding ofzo, totdat ik echt het gevoel had dat ik in mn broek aan het plassen was, na 2 keer mn onderbroek verschoond te hebben ging er pas een lichtje branden.
ja je hebt zoveel weeen al gehad hahaha maar om de 8 min is toch al heel wat ik hoop dat ik morgen beep nieuws van je mag vernemen! zowiezo 2 beeps erbij morgen !!!!!!
Haha ja dat klopt, maar mn weeen moeten eerst heftiger en frequenter worden. Hopelijk kan ik vannacht nog goed slapen, dan heb ik morgen voldoende energie voor de bevalling! Moet zowiezo ook toegeven dat ik de laatste 3 dagen honger had als een paard, weet niet of het er wat mee te maken heeft maar het viel wel op. Maar goed, wie zegt dat ik morgen beval, maar ik hoop het wel!
IK zeg dat je morgen bevalt! hahaha tuurlijk meissie je hebt nu al zoveel teleurstellingen gehad van die voor weeen laat hem nu maar komen niet dan word hoogste tijd
Spannend hoor! Het gaat op korte termijn dus echt gebeuren, dan kunnen jullie eindelijk jullie kleine in de armen sluiten Ben benieuwd of we morgen dan inderdaad twee maal baby nieuws hebben
@scorpio: ja, controle heb ik morgen dus wel, maar wel op de verloskamers en moet 's ochtends bellen om te horen wanneer ik kan komen. Maar dat is alleen volgens mij omdat ik toch een beetje 'spoed' ben. Volgens mijn man kunnen ze op dat moment toch ook nog besluiten mij in te leiden, als ik erg achteruit blijk te zijn gegaan. Ikzelf verwacht dat overigens niet. Enne, mooi dat je je mond kan houden, want dat kan ik niet al heb ik niet gezegd (behalve directe familie) dat het zeker is dat ik ingeleid word (want ik heb dat idee zelf ook niet echt, al zeiden ze van wel). @cin85: wouw, dat gaat dus niet lang meer duren! Zet 'm op! Hopelijk krijg je nog wat slaap vannacht of gaat het zo snel dat je morgenochtend al klaar bent. @ xaph: fijn dat Marijn thuis is!
@ cin: Spannend meid! Veel succes alvast en hopelijk laat die kleine spruit niet meer te lang op zich wachten @ Roosje: Wat erg van je katje! Heb ik het ergens gemist of is er een nieuw nestje? Hopelijk haalt het het toch.
Hoe voelen de rest van de meiden zich hier? Alles goed en nog goed te doen? Ik moet eerlijk zeggen dat ik me vaak best beroerd voel. Ik zou vandaag naar mijn ouders gaan, maar ben thuis gebleven. Heb vannacht maar 2 1/2 uur geslapen en dus vanaf half 3 's nachts mijzelf zo beroerd gevoeld dat ik niet meer kon slapen ervan. En op dit moment voel ik me ook niet echt helemaal lekker, dus vrees het ergste... En dan te bedenken dat het nog 3 weken kan duren. Pfff eng idee
Ik heb vorige nacht heel slecht geslapen en was gisteren ook niet echt optimaal. Vannacht veel beter geslapen maar voel toch nog de vermoeidheid van de dag ervoor. Eten gaat nog wel, maar heb er eigenlijk geen zin meer in en ook geen honger meer... Maar ik kan wel nog koken enzo, alleen geen honger. Terwijl ik de rest van de zwangerschap vrij veel altijd heb gegeten (op de eerste 12 weken na).
nee heb over dit nest verteld t gene wat t slipnest is zijn bijna 7 weken. Gaat nog niet veel beter vanavond gaat ze mee naar boven en krijgt ze eten anders weet ik t ook niet. De dierenarts kon niets doen en had een spoedgeval. Wel lichte ze net dr kopje op hopelijk voruitgang. maar t breekt mn hart haar zo te zien
@ slapen dat is niet meer te doen. elke 2 uur wakker om te plassen, en dan weer pijnlijke harde buiken me geen houding weten te geven ooh wat is t tog heerlijk die laatste loodjes haha