December 2010 Mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door romytamara, 22 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jerami

    jerami Fanatiek lid

    16 aug 2009
    2.007
    0
    0
    Zuid Holland
  2. Jip27

    Jip27 Bekend lid

    28 mrt 2010
    758
    0
    0
    Juf in het basisonderwijs
    Noord-Nederland
    wow zeg wat een mooi buikje al!!!!
    ben benieuwd hoe ik er over 2 weekjes uit zie!
    Vandaag verjaardag van mn paps op de camping. Mn neefje en nichtje van bijna 4 komen ook. Ik denk dat zij nu ook wel mogen weten dat ze een neefje of nichtje krijgen. Zo leuk we vragen ons steeds af hoe onze uk er uit gaat zien aangezien de tweeling ook een combi is van dezelfde families.
    Mijn broer is samen met de zus van mijn lief hihi
    Lief en zn zus lijken enorm op elkaar, mijn broer en ik iets minder, maar hun zoontje lijkt sprekend op mijn vader. Hun dochter op haar mams, en qua huid en haar zijn ze elkaars tegenpolen. Zo grappig!
    Nou ik ga jullie dus verlaten en ben benieuwd hoe veel ik vanavond weer terug mag lezen hihi

    Liefs en geniet van het mooie weer!!!!
     
  3. charmedknorrie

    charmedknorrie Fanatiek lid

    3 feb 2009
    3.538
    0
    0
    Lerares
    Almere
    Goedemorgen meiden! Lees allemaal positieve verhalen! Heerlijk zeg!

    Gisteren naar het Royal Beach Cencert geweest in Scheveningen en wat een TOP dag! heb ik gehad met mijn vriendin! We hadden de kaartjes van mijn moeder gekregen en waren van tevoren wat sceptisch over hoe leuk we het zouden vinden, maar we hadden zoiets mooi weer in Scheveningen komt vast goed. En dat kwam het zeker de muziek was super (di-rect, kane en bon jovi) het weer was nog beter! En hadden genoeg ruimte om lekker te zitten mensen te ontmoeten en gewoon lol te hebben. HAd een buikband om met 50% Maaike 50% Pepijn 100% Ikke en daar kreeg ik echt geweldige reacties op! Heb nog nooit zoveel aanspraak gehad hihihi...waren zelfs mannen die begonnen te flirten ondanks de buikband helemaal in een deuk gelegen! Vandaag lekker uitrusten!
     
  4. jufkyjo

    jufkyjo Bekend lid

    9 jan 2008
    609
    0
    0
    Even snel een ego-bericht.
    De ene drukke dag van het weekend zit erop... nu de tweede nog.
    Iedereen een fijne dag vandaag!!!
     
  5. mama van 1

    mama van 1 Niet meer actief

    hoi meiden

    @ macmazy wat een mooie buik al! En gewoon geen streepje striea! *jalours* Is het je 1e?? Bij mijn dochter kreeg ik het met 36 weken. Niet onwijs veel maar toch haha ze duwde dr kont steeds naar buiten, deed heel veel pijn en dus ook striea, ach het trekt wel goed weg gelukkig. Lang leve de bio-oil.

    @ jip jij was toch naar guus?? Wat onwijs leuk dat jullie het super hebben gehad!

    @ iedereen die over de 12 weken grens is GEFELICITEERD!!

    @ all, gister 2x de angelsound geprobeerd. De eerste keer had ik het hartje zo gevonden heerlijk en daarna helemaal niet meer hahahaha. Voelde en hoorde de kleine alleen maar trappen en bewegen wat ook een geweldig geluid en gevoel is! Hij of zij was er druk mee hahaha. Lig nu lekker in bed, dochterlief ligt ook in bed als het goed is, we hebben dr al 2x achter de deur slapend aangetroffen hahahaha. Dus ook even rustmomentje voor mama. Mijn man is druk beneden bezig met de bbq want als het weer het toelaat is dat het plan. Hier is het nog dik 25 graden dus ben benieuwd. Ohhhh de kleine voelde ik weer *smelt smelt*. Tot snel dames!
     
  6. mama van 1

    mama van 1 Niet meer actief

    @ sex and the city 2, ga er volgende week heen met een vriendin samen. Zij is ook zwanger en maken we er een lekker vrouwendagje van. Hij lijkt me super.

    @ charmed, ja het lijkt wel of zwangere vrouwen een soort aantrekkingskracht is voor sommige mannen he. Net als het voor vrouwen vaak een aantrekkingskracht is als ze een man achter een kinderwagen zien lopen haha. Mijn man werd er gek van. Als hij alleen op pad ging met onze dochter werd ie vaak aangesproken. Moest er wel om lachen....... Maar snap dat je raar hebt staan kijken hahaha. Maar ook wel leuk toch hihi.
     
  7. mystiklady

    mystiklady Fanatiek lid

    25 apr 2008
    1.787
    0
    0
    zuid holland
    nou haha ik voel me niet zo aantrekkelijk en sexy meer , zal eens ff naast me vragen wat het mannetje er van vind....

    pff mannetje vind het dus wel sexy, het heeft wel wat zegt ie haha

    verder beetje misselijk en lamlendig vanochtend, ventje gaatzo broodjes in de oven doen, want die is al warm! MAMA HEEFT HONGER

    @verders... buikje groeit al aardig, meeste is uiteraard maar van de darmen die plaats maken, maar ik kan het meeste dagen niet goed verbergen, jullie hebben nog steeds de paintbuik foto te goed, misschien kom ik er vanmiddag ff aan die van de camera te halen en het filmpje, weet nietof ze wel durf te plaatsen hihihi ik heb namelijk een behoorlijke tijgerprint overgehouden aan mijn dochter, hele zwangerschap ging dat goed tot de 38e week toen scheurde ik ineens totaal van boven tot onder zucht...
     
  8. mystiklady

    mystiklady Fanatiek lid

    25 apr 2008
    1.787
    0
    0
    zuid holland
    even OPENBAAR pbtje voor romy haha

    mystikkie 10 juni intake verloskundige eindelijk :D

    oja, en zou je please mij willen verplaatsen v an 24 dec naar 26 dec? TY knuff
     
  9. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    3 feb 2010
    6.050
    145
    63
    Hai dames!

    Zo te horen gaat het hier allemaal zijn gangetje met iedereen.
    Hier is het ook wel oke, alleen nog steeds erg moe, maar goed, dat trekt ook vast wel weer n keertje weg.
    O, wat hebben jullie allemaal mooie buiken zeg! Bij mij zie je het ook wel, maar een vreemde kan er bij mij denk ik niet uit opmaken dat ik zwanger ben hoor!

    Zucht, net weer even een discussie gehad met mijn man....Alles is zo onzeker over wat ik nou eigenlijk moet gaan doen. Ik wil graag doorstuderen, maar dat kost natuurlijk weer geld. Dus zou ik moeten gaan werken (logisch), maar ik wil niet dat de kleine fulltime naar het KDV gaat en als ik een leuke baan wil dan kan ik niet parttime gaan werken :(. Manlief gaat niet minder werken dus ieder 4 dagen of hij 4 en ik 3 zit er dus niet in. Daarnaast zouden we dus naar brabant (daar wonen mijn ouders en vriendinnen) gaan verhuizen, maar dat gaat dus ook niet door. Het ziet er dus naar uit dat ik een baan moet gaan nemen die ik niet leuk vindt in een omgeving waar ik niet wil zijn en waar we minstens 1 paard moeten gaan verkopen omdat het hier veel duurder is om ze te gaan stallen.
    Ik weet dus even niet hoe ik dit op moet gaan lossen (ik ben ook net pas afgestudeerd en dus starter op de arbeidsmarkt) en voel me er echt wel wat verdrietig over.

    Hoe gaan jullie het oplossen qua werk, KDC etc.?

    Sorry voor mijn ego-verhaaltje, maar het zit me even heel hoog....
     
  10. jerami

    jerami Fanatiek lid

    16 aug 2009
    2.007
    0
    0
    Zuid Holland
    @mama van 1; dit is idd het eerste kind. Dus die buik is al aardig rond ja. Vooral in de laatste 2 weken is hij flink gegroeid!
    Ik smeer 'bijna' elke avond mn buik en borsten in, gewoon goedkoop spul van de etos speciaal voor tijdens de zwangerschap. Hoor van veel mensen dat het niet uitmaakt of je smeert, maar vind het wel lekker. Vandaar dat de foto van voor ook zo lekker glimt, manlief had het nu vanochtend gedaan.
     
  11. jerami

    jerami Fanatiek lid

    16 aug 2009
    2.007
    0
    0
    Zuid Holland
    @lucindalice; Ik zit zelf ook een beetje in dilemma. ik weet wel precies hoe ik het wil kwa werk en dagverblijf. Het de baby al voor 3 dagen ingeschreven en 1 dag past opa op. Ik moet zoizo 4 dagen werken omdat ik op een bso werk (is alleen middag). Maar kwa werk is bij mij niks zeker. Het gaat heel slecht met de stichting en gaan met de zomer reorganiseren. Mijn verlof aan het einde van het jaar komt dus beroerd uit en ben niet zeker of ik nog op mn eigen locatie kan blijven en of ik dezelfde uren kan houden. Ondanks ik een vast contract heb. Ik heb alles al wel duidelijk neergelegt bij mn baas, wat ik graag wil, nu is het aan hun om er mee verder te gaan. Maar kan snappen dat je nu in een lastige positie zit. Ik zou alles duidelijk op papier zetten en vanuit daar verder kijken.
     
  12. mystiklady

    mystiklady Fanatiek lid

    25 apr 2008
    1.787
    0
    0
    zuid holland
    wat is het stil vandaag... en het is niet eens mooi weer buiten, hier heeft het al heerlijk geregend, lekker fris buiten nu
     
  13. sasha

    sasha Actief lid

    15 jan 2008
    462
    0
    0
    lucindaalice wat shit zeg...zo ga je natuurlijk ook niet gelukkig worden. Is er geen enkele mogelijkheid om in ieder geval terug naar Brabant te verhuizen....hoe veel paarden heb je eigenlijk. (niet dat het uitmaakt, ieder paard dat weg moet doet pijn) maar ik merk dat ik nu met de kleine vrij weinig tijd voor de paardjes overhoud eerlijk gezegd. Ik heb er twee, maar mocht er met één van de twee iets gebeuren komt er geen nieuwe bij.
     
  14. sasha

    sasha Actief lid

    15 jan 2008
    462
    0
    0
    Bij de eerste zat ik met ongeveer dezelfde dilemma's, gelukkig heeft zich dat toch allemaal best wel opgelost en ondertussen heb ik mijn studie zo goed als afgerond (ik hoop in ieder geval eind juni af te studeren) en heb ik een andere baan "gekregen". Gek genoeg zag ik ontzettend veel beren op de weg, maar het is allemaal op zijn plaats gevallen. We wilden eerst ook acuut verhuizen om dichter bij mijn familie te wonen, maar daar hebben we vanaf gezien. We wonen hier heel rustig en landelijk en het bevalt de kleine super tot nu toe.....ach we zien wel hoe het verder allemaal gaat (we weten nog niet of de kleine in Duitsland naar school gaat enz....maar komt tijd komt raad)
     
  15. newtothissupris

    22 apr 2010
    13
    0
    0
    ambtenaar
    Zuid-Holland & Oost-Vlaanderen
    Geloof dat ik dit onderwerp maar ga volgen. Kan ik een beetje horen waar anderen met dezelfde termijn een beetje bezig mee zijn.
    Ik ben 20 december uitgerekend, na correctie van de echo van afgelopen vrijdag. Dus morgen 12 weken! Ontkennen zit er echt niet meer bij als je zo'n 'pinda' in je buik salto's ziet maken... Dus toch maar wat gaan voorbereiden voor de komst... Echt helemaal leuk!
     
  16. PBA

    PBA Bekend lid

    22 feb 2010
    711
    0
    16
    Hoi welkom hier.

    Vanmorgen met werk niet zo'n geweldige dag gehad. Behoorlijk veel last van mijn buik maar aan aan de zijkant meer, links en niet heel laag. Zou dat mijn darmen zijn die in de verdrukking zitten. Na een paar uur was het gelukkig verdwenen.

    Shit morgen de uitslag van de combinatie test, spannend.
     
  17. newtothissupris

    22 apr 2010
    13
    0
    0
    ambtenaar
    Zuid-Holland & Oost-Vlaanderen
    Dank je wel.
    Sterkte morgen. Vind het ook best spannend. Afgelopen vrijdag waren alle metingen dan wel goed, maar toch.. Morgen bloedprikken en dan nog even afwachten op de uitslag...
     
  18. Lynnami

    Lynnami Niet meer actief

    Ik denk niet dat je darmen al in de verdrukking zitten hoor. Het zal eerder zijn dat je darmen een beetje traag werken en daardoor wat meer ophopen. Dat veroorzaakt soms ook wat krampen.
    De uitslag zal vast wel goed zijn morgen!

    newto...- welkom hier.

    KDV- Kan ik niet van meespreken.

    Ik zie al wat redelijk bolle buikjes voorbij komen. Ziet er goed uit hoor. Maar ik moet eerlijk zeggen dat ik misschien een beetje een droogklootje ben en niet geloof dat het van de baarmoeder komt. Maarre ze zijn mooi bol ;)
    Hoewel... macmazsy die van jou ziet er van voren echt wel uit als een zwangerschapsbuikje. Misschien moet ik me gewoon een beetje meer openstellen voor het mogelijke en niet zo nuchter zijn ;) Hey ik geef het toch op zijn minst toe! ha ha

    Ben weer even spelen met de kleine man. Misschien tot straks.
     
  19. luvmyluver

    luvmyluver Actief lid

    1 apr 2010
    426
    0
    0
    hbh
    leiden
    hoiiiiiiiiiiiiiii

    ik leef nog hoor!! hahahaha
    afgelopen tijd zo druk gehad en zo ziek geweest:):):):)

    ik heb niet alles terug gelezen maar dat ga ik morgen even doen.

    alle meiden die de 12 weken voorbij zijn gefeli!!
    en alle meiden die er nog niet zijn.... het komt vanzelf alles op zijn tijd

    hier echt ziek geweest bahh alleen maar misselijk geweest en dat na de 12 weken:x:x:x zo zie je maar....

    de bubbie is al lekker aan het bewegen, voel het nu steeds vaker en beter lol:):):):D:D

    @ siri en parr super dat jullie zo heerlijk posi zijn!!!!
    ik hoop dat het heel snel raak is voor jullie!

    ik bedenk me eigen net dat ik nog geen kraamzorg heb geregeld...oeps:):) maar even doen morgen.

    @ALL HEBBEN JULLIE OOK ZO LAST VAN JULLIE 'HERSENS' ALS IN : NIKS BLIJFT HANGEN.. ALLES GAAT LANGS JE HEEN..KAN NIKS ONTHOUDEN... ENZ ENZ

    al meiden die weten wat het word?

    ik ga stoppen en maar weer even mijn liev leuke wctje begroeten

    kuzzzzzz
     
  20. Lynnami

    Lynnami Niet meer actief

    Ja hier ook een geheugen als een vergiet. Ik heb overal post-its hangen.
     

Deel Deze Pagina