dag dames even een berichtje voor de vakantie (die toch maar weer start met fanatstisch weer!!!!) *ws is ky OF aan het shoppen OF aan het klussen veel succes *miekie geniet van je echo..... ben benieuwd of het echt een meid is! *wens ik doosje geen nieuwe schimmel toe hoe verdrietig het ook is dat merigo niet meer is (maar 26 is een mooie bejaarde leeftijd voor een schimmelmerrie zeker paard!) * en voor de zwaarste dames onder ons (en dan doel ik op duur van zwangersschap...) sterkte met het warme weer! * en voor alle newly moms..... geniet er van!!!!! veel iefs en tot over 2 weken! je va en france!!! au revoir!!!!!!
en voor pacific toch nog even een apart berichtje.... meis ik moet veel aan je denken ook al ken ik je niet persoonlijk ik wens jou en je man nogmaals heel veel sterkte toe de komende tijd... volg je intuitie/gevoel bij wat er komt op je pad. heel veel liefs en dikke knuffel van mij, esther
geniet ervan snoet. pacific.....meis ook hier denken we nog aan je...ben benieuwd hoe je deze dagen ben door gekomen.knuff***
Snoet: bonne vacance!!! J'espere que tu aurais beaucoup d'envie et plaisir!! Pacific: ik denk ook nog steeds aan je hoor! En ben nog aan het duimen natuurlijk...
Hey meiden, Ook ik mag me hier melden als 30+er. Ik ben 34 jaar en nu 8 weken zwanger van mijn eerste. Echt heel spannend allemaal. Ik kijk zo uit naar mijn 1e echo op 14 juni. Ben zo benieuwd! Groetjes
Allereerst : welkom aan alle nieuwen! Pff even (lees: bijna 2 weken) niet op het forum en er is weer veel te veel bij te lezen, dit ga ik niet doen hoor! Op de een of andere manier vind ik niet de kracht om vaak op het forum te zitten, maar hoop dat het nu wel vaker gaat lukken, moet mezelf gewoon een schop onder de kont geven, want ik wil jullie tenslotte allemaal wel wat beter leren kennen want het is altijd wel gezellig hier... Zo, genoeg klaagzang, ik ben klaar voor een nieuwe start!!
Wendy, gefeliciteerd en welkom. Ik hoop dat je het leuk vindt hier en dat je nog een flink aantal maanden kan blijven. Pacific, hoe gaat het er nu mee?
Wendy, welkom en gefeliciteerd! Shadowcat, welkom terug En ik heb lekker vrij tot oktober!!! Eigenlijk zou donderdag mijn laatste dag zijn en zou maandag officieel mij verlof beginnen, maar nu ben ik donderdag vrij, dus heb ik vandaag mijn laatste werkdag gehad!
pacific; ik lees het nu pas en heb er kippevel van! Ik wil je langs deze weg heel veel sterkte en kracht toe wensen om een beslissing te nemen!! Alle nieuwelingen: welkom en van Harte gefeliciteerd!
Heerlijk Hellie, hoop dat je heerlijke verlofdagen hebt. Mijn buik groeit nu, lijkt het wel, met de dag! Het valt mensen nu ook echt op en krijg daar ook opmerkingen over. Wel leuke hoor. En ik merk het aan kledig. Kan echt nu geen enkele gewone broek meer aan... Hebben/hadden jullie dat ook na een bepaalde termijn?