Jeetje Laika, kan alleen maar hopen voor je dat het gewoon goed zit en dat je lekker zwanger bent... Hoop dat je snel duidelijkheid hebt, want onzekerheid is helemaal klote. Hele dikke virtuele knuffel van hier. Angelsound, heb hem in een opwelling gekocht omdat ik toen zoiets had van: bij volgende zwangerschap kan ik dan controleren of het goed gaat ja of nee. Zat toen nog zo in een roes dat ik er nooit bij stil heb gestaan dat er nooit een garantie is dat je het hoort. Plus dat ik er nu 2 heb, wil er niet aan denken, maar het kan altijd zo zijn dat er 1 het wel haalt en de ander niet... dus helemaal bevestiging zal ik er niet mee krijgen. Mn vriend vind shoppen ook leuk. Heb ook tegen hem gezegd dat als we weten wat ze worden dat ik lekker voor 200,- mag shoppen voor de kleintjes. En dan heb ik het over kleertjes enzo ! Heb vd week maxi cosi's opgehaald. Zag advertentie staan op marktplaats, 2 stuks, nog geen jaar oud 70,- in totaal. Wij erheen, eerst ff kijken, zowat spiksplinter nieuw , stond echt even te kijken. Zag op de foto's al dat ze er netjes uitzagen, maar ze waren gewoon bijna nieuw. Bonnetje erbij, dus ik ben happy. Vriendlief gister weer naar t ziekenhuis. Zn enkel was nog maar 1/3 geslonken. Oftewel, nog veels te dik om zonder gips naar huis te mogen. Nu weer een weekje en dan as maandag weer terug. Hopelijk is het dan weer minder en dat hij zonder gips naar huis mag, maar wel met brace. Kan hij iig weer wat meer. Nja jullie weer btje geupdate. Laika, nogmaals, hoop echt dat t goed zit!!! Liefs,
NOD juni NOD juli 11: LaikaBasko Zwanger Dolfijntje25 (positief getest in november) WvD (positief getest in november) Nijntje1984 Chivay Luannie (positief getest in december) Chikai (positief getest in januari) Kwebbelsnoes (positief getest in januari) Doglover 76 (positief getest in februari) Flappie00 (positief getest in maart) Miekje28 (positief getest in maart) meisjeV(positief getest in maart) JuJu (positief getest in april) Vlindertjes Kwebbelsnoes (5 wk) MeisjeV (13 wk) Hoe zet ik mijn NOD in de lijst (deze info laten staan!!!) 1. Druk op quote onderaan het bericht met de laatste, meest bijgewerkte lijst. 2. Haal in het bericht de woorden [ QUOTE ] aan het begin van het bericht en [/ QUOTE ] aan het einde van het bericht weg. 3. Pas je NOD aan 4. Klik op "Reactie versturen Zo volgens mij is het lijstje weer bijgewerkt. Voor wie ik vergeten ben.... sorry. Ga er van uit dat mijn ongi is begonnen.
NOD juni 22: Jessie80 (ronde 4) NOD juli 11: LaikaBasko Zwanger Dolfijntje25 (positief getest in november) WvD (positief getest in november) Nijntje1984 Chivay Luannie (positief getest in december) Chikai (positief getest in januari) Kwebbelsnoes (positief getest in januari) Doglover 76 (positief getest in februari) Flappie00 (positief getest in maart) Miekje28 (positief getest in maart) meisjeV(positief getest in maart) JuJu (positief getest in april) Vlindertjes Kwebbelsnoes (5 wk) MeisjeV (13 wk) Hoe zet ik mijn NOD in de lijst (deze info laten staan!!!) 1. Druk op quote onderaan het bericht met de laatste, meest bijgewerkte lijst. 2. Haal in het bericht de woorden [ QUOTE ] aan het begin van het bericht en [/ QUOTE ] aan het einde van het bericht weg. 3. Pas je NOD aan 4. Klik op "Reactie versturen Ik heb mezelf bij 22 juni gezet, als ik maandag eitje heb gehad (en daar lijkt het wel op) is dat zo ongeveer mijn NOD.. @Laika, wat enorm klote! Knuffel
Ik denk nog steeds cd 33 hoor.. we zullen zien wie gelijk heeft Balen Laika.. hoop dat het niet doorzet!
Pfff meiden, pittig gesprek gehad met vriendin cq mede oprichtster voor bedrijf (wilden we doen, hadden we nog niet). We zijn op beide punten uit elkaar. Zat er al aan te komen, maar leuk is anders. Ik heb op het moment andere prioriteiten (niet 1 maar 2 kids, vriend in gips + bedrijf dus ff geen inkomsten dus ik meer werken zodat buffer minder aangesproken hoeft te worden, ziekenhuis mezelf en mijn gezondheid en daardoor mijn kids.) En opleiding stond niet op 1, meer op 2de plek Was er wel mee bezig, maar blijkbaar niet voldoende naar haar maatstaven. Daarnaast als vriendin was het vaker negatief naar mij toe, dat de lol om als vrienden iets te ondernemen er al snel af was. Had misschien wel meer moeite moeten doen, maar drempel werd steeds hoger als je dr wel zag dat je dan wel iets aan kritiek hoorde. Nu is dus de bom gebarsten, maar ja, niks aan te doen. Om heel eerlijk te zijn zat ik er al een poos aan te denken, maar nog niet het lef gehad om zelf als eerste mn bek open te trekken. Hoopte dat het wel bij zou trekken, maar helaas... Ze belde en begon meteen verwijten enz. Ze wilde persoonlijk praten. Ik vond het prima, maar niet als ze tegen me praatte zoals ze deed. Uiteindelijk stond ze voor me deur en het begon meteen. Haar verteld dat ze of normaal kon praten en dat was het prima en anders kon ze naar huis afkoelen en andere keer praten. Ze wilde het per se nu en zou normaal doen. Deed ze wel, maar het begon al met: Het hoeft van mij niet meer. Kwam bij mij over als iemand die de deur dicht trok. Er was geen mogelijkheid tot andere aanpak oid, dus kwam het er eigenlijk op neer dat we er mee ophouden samen. Ik heb nog balletje opgegooid om het op een andere manier te doen, maar dat zou volgens haar dan betekenen dat ik de enige ben die zich aan moest passen en mijn prioriteiten moest veranderen. Zij hoefde niet minder negatieve aanpak te hebben. Dat ik dat weigerde, was blijkbaar voldoende om ook maar einde aan vriendschap te maken. Heel jammer, maar het is niet anders. Heb aangegeven dat dat van mij niet hoefde, maar ze was duidelijk. Ik ga absoluut niet smeken, want als ze niet wil dan wil ze niet. Weet nog niet wat ik moet doen. Nu inene wel contact zoeken lijkt me geen goed idee, want ze heeft de deur al dichtgegooid. Jammer... als we er uit konden komen had het niet gehoeven, maar ze was voordat ze mn drempel al over was eigenlijk al vastbesloten had ik het idee. Voel me wel zuur, maar zien wel hoe het loopt. Blij dat het er even uit is.
Jammer Meisje dat het zo gelopen is. Hier is mijn ongi echt helemaal doorgebroken. Gisteravond waren wel de gebieden rond mijn tepels donkerder geworden. Ga er vanuit dat het gezichtsbedrog is. Maandag ga ik naar de ha om wat te kijken wat we er aan kunnen doen.
Baal meer voor jou. Hoopte echt dat het goed zat. Dit zat er al wel aan te komen, maar zuur is het wel... Horen wel wat je ha zegt !
Hopelijk heeft je HA wat nuttigs te zeggen Laika! dat klinkt inderdaad vervelend meisjeV, maar lijkt me heel gezond dat je prioriteiten nu even bij jezelf en je (nieuwe) gezinnetje liggen!
He, wat ontzettend vervelend Laika... Je hoopt het zo, en dan zet het toch niet door... Op afstand een dikke knuffel en ik duim heel hard voor je mee... MeisjeV, een goede beslissing hoor! Je hebt nu wel even wat andere dingen om aan te denken. Wij hebben gisterenavond ook onze kleine zien schoppen; er trok meerdere malen echt een golfbeweging door m'n buik. Zo wie zo is de kleine vrij druk, ik voel het echt goed. Vandaag even een studiedagje thuis (lees... een dagje om even bij te komen..) Lekker uitgeslapen, zo op m'n gemak douchen en dan mijn "things to do lijstje" eens bijwerken...
He dames, Fijn dat jullie mannen zo lekker mee gaan shoppen!die van mij heeft het gewoon zo kei druk op z'n werk gehad dat baby dingen niet op z'n prioriteiten lijst stonden, geeft ook niet zo want wil zelf ook pas na 20wkn echo actief aan t shoppen beginnen! Vind het ook wel leuk om m'n vriendinnen erbij te betrekken, voor hun is t ook allemaal nieuw! @meisjeV balen dat je vriendin zo doet!als ze niegt bergiijpt dat jij nu andere prioriteiten hebt is t ook niet echt goede vriendin lijkt me....Succes ermee, want zulke dingen zijn nooit echt leuk! @laila BALEN!!!!!!!had t je zo gegund!Hoop dat je Ha advies kan geven, of je desnoods naar gyn stuurt! @de zwangeren weten jullie of je thuis of in z'huis wilt bevallen? zlef kies ik voor poliklinisch in t z'huis, voel me er als pleeg gewoon thuis en vind het een relaxed idee dat als er iets mis is, je proffesionele hulp bij de hand hebt! Heb paar x in omgeving gezien dat dames met persweeén naar z'huis moesten, en dan in ambulance is geen pretje! Ben benieuwd wat jullie willen.... Fijne avond! Liefs miek
Tja, idd niet leuk dat zulke dingen gebeuren, maar ja, het verbaasde me achteraf ook niet dat ze zo reageerde. Liep al niet zo super meer. Maar wel ff kut... Over t waar bevallen... ik heb geen keus ! Moet in het ziekenhuis. Omdat 2ling medische reden is. Aan de ene kant baalde ik wel btje, maar ja, snap het wel, en dan leg je je er ook makkelijker bij neer. Liever 2 gezonde kids in mn armen straks!!
@Meisje: ookal zit het er aan te komen het is inderdaad even zuur :S maar goed aan zo'n iemand heb je ook niets! @Chikai: bijzonder he? het zo zien bewegen?? @Miekje: Ik wil graag thuis bevallen.. hoewel de zenuwen wel beginnen toe te slaan ahaha!! en ik moet nog een poosje!
Oeh ik kan niet wachten om onze uk te voelen.. eerst nog maar eens zien volgende week Ik wil poliklinisch bevallen. Mijn vriend is dood geboren en was er niet geweest als zijn moeder thuis was gebleven. Hij zou het stress-wijs niet trekken als ik thuis zou bevalen. En zelf vind ik het ook een prettig idee.
oh hahah ik las niet verder dan mijn vriend is dood geboren.. dacht al!! :S Maar dat is verschrikkelijk ja! Hoe zit een polieklinische bevalling met ziekenkosten?? Mijn vriend vind het ook maar een eng idee, dat thuis bevallen...
Haha hij is wel gered Beademen en een infuus in zijn hoofd (dat gaat kennelijk zo met baby's?) Ik ben aanvullend verzekerd en krijg 100% vergoed, ook als er geen medische reden voor is. Anders betaal je een eigen bijdrage geloof ik. Al schijnt het zo te zijn dat als je de optie van pijnstilling (ruggenprik) aangeeft je zowiso een medische indicatie krijgt, maar dat weet je verloskundige misschien beter. Ik wilde trouwens thuis bevallen, in zo'n bevallingsbad, maar zag de paniek in zijn ogen toen ik dát voorstelde haha. Vind het wel belangrijk dat hij ook zich relatief ontspannen voelt want hij moet me wel kunnen steunen natuurlijk
Ik wil thuis bevallen, lijkt me gewoon prettig, ontspannen en relaxed. Ik neem dat een vk wel ingrijpt, mocht er iets zijn. Tja, dat ritje, dat moet dan maar. Mijn moeder is bij ons alle drie thuis bevallen en ook veel vriendinnen zijn thuis bevallen. Ik ga dit gewoon proberen, is het het niet, ben ik ook zo in het ziekenhuis.