Lolieken, ik kwam eens piepen hoe het nu met je ging. En wat lees ik: nog steeds zo'n onzekerheid en angst! Ik wou echt dat ik iets kon doen voor je! Het is zo oneerlijk allemaal... Dikke knuffel!
Mja, ik weet het niet. Nu heb ik weer steken en krampjes. Ik word er moe van. Na dit gedoe toch een serieuze rustpauze inlassen. Zoals ik dus zei ik snap dat je hcg blijft hangen maar zo een knaltest en toch elk moment een miskraam verwachten is zo verdomd dubbel.
Maar misschien wordt het wel helemaal geen miskraam hoor meid! Je moet wel hoop en moed houden hoor!!! Het gaat vast goed komen, hopelijk kun je er toch een beetje vertrouwen in houden!!
Lieve Lolieke, Verschrikkelijk dat je die onzekerheid weer moet doorstaan. Maar geef het niet op, blijf hopen. In gedachte bij je XX
Merciekes lieve meiden... Maar die steekjes in mijn lies en boven men vagina die kunnen toch niet normaal zijn of wel? Shit he, ga ik toch nog hopen... Zo gevaarlijk. Ik ben nog banger van al die steekjes en die zware buik en die menstruatiepijn dan van het bloeden zelf. Kan je baarmoeder echt zo groeien dat je dat zo goed kan voelen??
bij mijn derde zwangerschap heb ik ook erge buikpijn gehad gelukkig geen bloed maar kon er soms niet van lopen zon pijn het komt ook door het groeien van je baarmoeder en bij sommige zwangerschappen is de pijn erger
Meid, ik was je verhalen al even aan meelezen. En wil toch even reageren. Pijn en steekjes hoeven geen foute boel te zijn. Ik wil je geen valse hoop geven, maar ik heb bij beide zwangerschappen bloedverlies en FLINKE buikpijn en steken gehad! En toch zat t goed. Ik snap gezien je voorgeschiedenis je angst, maar probeer rustig te blijven. Te veel hoop is niet goed, maar te weinig ook niet. (En ik weet t, dat is makkelijk zeggen voor een buitenstaander) Ik duim voor je!
Merciekes voor je verhaal meid... Wie weet he. Morgen trekken ze mijn bloed om de waarde te bepalen. Ik ben eens nieuwsgierig. Moest de waarde toch overeenkomen met mijn termijn dan is er weer al meer hoop al geeft het natuurlijk geen garantie want hcg zegt eigenlijk niet zoveel. Ik vermoed dat ze ook naar de progesteron zullen kijken. Daarna de echo waar ik zoveel angst voor heb. Tegen morgen weet ik dus een beetje meer en tegen de week daarna zal het verdict vallen als mijn lichaam het nog niet zelf beslist heeft.
Ik had vandaag nog iets moeten laten weten. Normaal ging morgen gekeken worden naar mijn hcg waarde maar in de namiddag heb ik weer een bloeding gekregen en dit keer met klontertjes. Had geen pijn deze keer. Ik denk niet dat het nog nodig is om de waarde nu nog te laten bepalen. Ik ben nu echt aan het wachten tot het doorzet. Het gaat wel tijd worden seg... Zo kan ik het afsluiten voor mezelf en weer verder. Ik had gehoopt beter nieuws te kunnen vertellen. Dit is miskraam 3 dus ik geef het eventjes op voor een maandje of mss 2.
Hey meis, Ik kan je alleen vertellen dat ik heeel vaak bruin verlies heb gehad en dan aardig wat hoor!! Maar toch een mooi kloppend hartje gezien. Zelfs gister mega veel bloed en uk zat nog op zn plek.... De restt kan je in mn topicje lezen staat vlak bij die van jou!!! Heel veel sterkte weet dat het moeilijk is, Maar het zegt dus helmaal nog niks soms.
Echt doorbloeden doet het niet... Wou mijn afspraak met de arts al afzeggen maar ik kan het maar beter laten doorgaan. Vanavond of ten laatste morgen weten ik dan mijn waarde maar ik verwacht het ergste. Oh jongens ik zal blij zijn dat het achter de rug is want dit is maar niks. Ondertussen veel last aan mijn maag alsof ze er een baksteen hebben in laten vallen en een serieuze brok in de keel. Niet leuk, niet leuk!
Oh Lolieken ik hoop dat je snel duidelijkheid heb.Ik hoop en duim voor je dat het toch nog goed is knuffel en denk even aan jezelf.
He wat verschrikkelijk naar. Kan me voorstellen dat je er helemaal klaar mee bent! Gek word je van deze onzekerheid. ik zou zeker ook naar de dokter gaan hoor! Wanneer krijg je nou ook alweer een echo?
De dokter hield het simpel en zei me dat de hcg waarde nu niks zou zeggen... Hij wil me over 14 dagen terug zien en dan trekt die wel bloed. Als dan de waarde ok is zou er volgens hem nog een kans zijn. Maar meiden die kans is er niet meer hoor. Ik ben nu constant bloed aan het verlies in lichte mate ... Constant roze verlies. Dat heb ik toch nog niet gehoord het bloeden hoort dan toch te stoppen toch... Mijn hoop is echt op nu. De dokter vond het wel gek dat ik nog liep te kokhalzen en mijn borsten op en af pijn doen. Maar dat zou de volgende dagen ook moeten overgaan. Ik weet het dat sommige van jullie al lang een echo zouden geeist hebben maar ik ben er echt klaar mee. Ik loop al maanden op en af bij de dokter, gyn enzv. Ik heb er effe genoeg van. Voor mijn gevoel is het op dit moment over en uit...
hmmm het kan nog alle kanten op... met 8 weken heb ik een mega bloeding gehad (rood... een hele plas). De vk had geen tijd voor een echo dus is mijn man naar de eerste hulp gereden en toen kregen we wel een echo. En alles was goed!