@ Anne, je kunt de skelter toch wel vast geven? Haal je de banden er vanaf. En als ie het 2 weken volhoudt krijgt ie zijn banden eraan en kan ie scheuren... @ Future, balen meid. Had het je zo graag gegun!!! Op naar een nieuwe ronde. Wel tempen blijven. he, heb je ook nog na gedacht over ovutesten? Dus je gaat pillen proberen. Dikke knuffel van mij, en we gaan voor deze ronde he!!!
He Lavendel, ik blijf inderdaad tempen en denk nog na over die testen. Vorige keer was er de gehele maand niets op te ontdekken bij mij op die testen dus dan vind ik het weer zonde van ons geld. Van de andere kant als mijn cyclus weer veranderd door die pillen mis ik zo meteen mijn ei weer. Oh oh oh wat een gedoe En ja, we gaan voor deze ronde!!!
Mijn nieuwe NOD is 20 juli..... wat een eind weg is dat nog! BAH. Ik weet niet meer wie die lijst had overgenomen van Zina maar wil diegene het erbij zetten? Alvast bedankt.
Meiden ik heb deze lijst even overgenomen van Zina. Maar schroom niet om zelf wijzigingen aan te brengen. rood = overtijd groen = zwanger Januari 13 marja Gefeliciteerd!!! 18 anne Gefeliciteerd!!! 28 sept. uitgerekend 19 xenia Gefeliciteerd!!! Februari 4 cici Gefeliciteerd!!! 14 okt. uitgerekend 7 mamaatje Gefeliciteerd!!! 16 okt. uitgerekend. April 9 Mel Gefeliciteerd!!! 10 Twijfel Gefeliciteerd!!! Mei 3 Brademarie Gefeliciteerd!!! 8 Jan. uitgerekend 8 Zina Gefeliciteerd!!! 16 Jan. uitgerekend 30 Lavendel Gefeliciteerd!!! 31 Peetjuh Gefeliciteerd!!! 7 Feb. uitgerekend De laatste 4 meiden: Juni 8 chicken 13 Flowerz 18 Debby Juli 20 futuresounds
futuresounds ja balen he die irritante cyclussen. 20 juli lijkt inderdaad ver weg... misschien krijg je nu toch je ei eerder met die pillen, ik zou in ieder geval om de dag klussen vanaf dag 10 ofzo... Nou maar hopen dat het lekker weer wordt... dan is het zo 20 juli! Hoe is je mannetje eronder?
meiden ik ben moe, had vanavond ook geen puf om achter pc te zitten, sorry, maar duimen voor jullie gaat gewoon door. Hoop morgen weer meer hier te lezen, en vooral posi nieuws. voor straks alvast welterusten
even de mijne op rood gezet nog steeds beetje slijm en heel licht bruin geen donker meer besloten om als ik het volhou en er toch geen rood doorzet zaterdag te testen met een CB 8)
Whahahahaha ja kan ook, maar heb dun heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel licht streepje gezien bij afgelopen test misschien is mijn HCG dan beter zaterdag
Ik ben ook zo bang dat ongi toch doorkomt nu na al de hoop nu. Als je internet doorleest al die verhalen word je helemaal gek van eentje werd nog na 14 dagen overtijd ongesteld? Pffff moet er niet aan denken. Heb ook dokter gebeld en die zei mij dat ik een ander merk moest proberen. Die kon mij niet helpen met een bloedtest??? Ze zei tegen mij dat ik kon komen en dan ook gewoon met urine kon testen. Ik dacht ja kan ik thuis ook wel whahaha.
hmmm kan maar die digitale cb heeft heel weinig hcg nodig, nog minder dan die kruidvat testen. Echt bij mij waren ze ook mega licht en wist niet wat te denken maar de cb test was gewoon positief!
ja chicken het begin is heel erg onzeker... en bloedtesten doen ze in nl niet nee... Die digitale cb test gaf mij echt zekerheid. En echt die test van die dag ervoor kon je alleen het streepje zien met een microscoop!
Morgen maar CB test halen dan Alsof je niet genoeg druk maakt in een zwangerschap begint het al bij dag 1 whahahahahaha
o ja de eerste week is killing... dan geloof je het niet en doe je 100 testen. Daarna denk je dat je vast een miskraam gaat krijgen en tel je af naar elke echo... tot je hartje hoort/kindje voelt...