Juni 2010 mama's deel 3!!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Vogelinnetje, 13 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    @ Sannniee tis veeeel te benauwd pff zit maar aan mn ijsje

    @ Bramtim ik dacht ook gelijk aan jou mannetje toen ik de naam las.

    @ Gijsje hoop dat alles goed komt voor jullie! Wel lekker dat je t er ff uit hebt kunnen gooien.

    @ Maxi ja ze zijn super lief de opa's en oma's!! Hier is morgen de badkamer aan de beurt maar is zomaar ff snel t grote karwei er van had ik afgelopen week al gedaan. Nu alleen de wc, wastafel en vloer ff doen.
    Ik wou dat ik die energie had pffff vind t ook te warm voor al die dingen. Heb nu wel al mn was in de kasten ligt echt helemaal NIETS!!!!!! :D :D
     
  2. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    dankje wel lieverd!
     
  3. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    je blijft en bent onze juni mama dus niet ex! ;)
     
  4. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    nou hier ook bijna zo goed als bij met de was sequ strijkwerk
    alles is schoon maar ik haar dweilen
    mag van hubbie een stoomreinger voorde vloer gaan kopen dus ben benieuwd of dat was is heb goede verhalen gehoord
    maar laat de kraamhulp eerst nog ff ploetteren met de dweil hahaha
     
  5. mama van 2 meiden

    mama van 2 meiden Niet meer actief

    VK is geweest; was nog niet veel gebeurd.
    Ze denkt niet dat t nog onwijs lang gaat duren maar zeker weten doet ze t niet.
    Even over gehad hoe verder; dit put uit en na de geboorte van Iris heb ik een forse PND gehad, dan is dit niet handig. Voorlopig bellen ze elke dag even en zonodig gaan ze (als dit een paar dagen zo blijft) ingrijpen; kan dmv strippen of inleiden. Het liefst heeft natuurlijk iedereen dat t gewoon komt dus we zien wel.
    Zieke dochter slaapt nu bij oma. Ik heb voor vannacht medicatie gekregen om te ontspannen en te slapen dus de wereld zal er morgen vast anders uitzien :)
     
  6. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    jeetje femke ! hopelijk start het dan heel snel!
    dat je pnd ervan heb overhouden toen zeg was het ook omdat je zon rot start had??? of begrijp ik het helemaal verkeerd
    ik heb na de geboorte ook een lichte vorm gehad heb ik later gemerkt en pas nu na 2 jaar zit ik weer lekker in me vel
    maar goed dat terzijde kan je de knop niet omzetten of heb je daar teveel gerommel voor? kunnen ze je niet strippen???
     
  7. mama van 2 meiden

    mama van 2 meiden Niet meer actief

    Nee PND was hormonaal, dus niet echt een aanwijsbare oorzaak. Het is dus nu zaak om niet uitgeput de bevalling in te gaan want dat vormt een risicio voor een evt volgende PND. De knop omzetten zou wel kunnen maar dan moet mijn lichaam even meewerken en dat ontspant nauwelijks.
    Strippen wilde ze nu nog liever niet doen omdat t nog 'dicht' zat. Vond ik dan ook te heftig. We gaan nu ff voor een nacht goed slapen. Het was net de druppel dat Iris gisternacht zo ziek werd en dat ik daardoor nog slechter sliep.
     
  8. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Ik kwam ook nog eens even piepen ;)

    Bedankt bramtim voor je lieve woorden. Zoals hierboven is gezegd: je bent en blijft een junimama! :)
     
  9. NiekyN

    NiekyN Fanatiek lid

    5 nov 2009
    2.191
    0
    0
    Personeelsadviseur
    Twente
    Och jeetje, is er een grote kans dat je weer een pnd krijgt dan?
    Of verschilt het veel iedere zwangerschap per persoon???
     
  10. NiekyN

    NiekyN Fanatiek lid

    5 nov 2009
    2.191
    0
    0
    Personeelsadviseur
    Twente
    ik heb eigenlijk vrij weinig te melden voor de verandering :)
    Op de 1 of andere manier heb ik wel het idee dat mijn buik wat verder naar voren is gaan staan..... (vaaaaaaaaaaaaaaaag)
    en ik ben nu al 3 dagen aan de diarree, dat laatste vind ik niet zo geweldig aangezien sja... ik zal niet in detail treden, maar een scheetje is niet dat wat het lijkt dat het is.......
     
  11. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    ik ga mn bedje opzoeken ben kapot moet weer wat energie voor morgen op doen hahaha

    truste allemaal en anders succes xxx
     
  12. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    ja kan me voorstellen ja dat het net ff dr druppel is dan
    gelukkig is je meisje bij je moeder dus dat scheelt en die heeft het daar wel naar dr zin denk ik dus niet schuldig voelen ofzo
    nou ik zou zeggen probeer lekker te gaan slapen en een goede nachtrust gun ik je toe!
     
  13. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    *PROEST* sorrie moest ff hard lache om je laatste zin
     
  14. NiekyN

    NiekyN Fanatiek lid

    5 nov 2009
    2.191
    0
    0
    Personeelsadviseur
    Twente
    :) blij dat ik vandaag nog een lach op je gezicht heb gekregen!
     
  15. NiekyN

    NiekyN Fanatiek lid

    5 nov 2009
    2.191
    0
    0
    Personeelsadviseur
    Twente
    Ik ga maar weer eens een afleveringetje ER kijken, tot laters!!!!
     
  16. mama van 2 meiden

    mama van 2 meiden Niet meer actief

    Officieel heb je vlgs mij een wat hogere kans dan anderen die t nooit hebben gehad. Maar er zijn nu geen tekenen dat t evt mis kan gaan en gebeurt t wel dan ben ik al bekend bij de GGZ en kan er bv snel medicatie gegeven worden. En we nemen maatregelen; zo ga ik gelijk de fles geven omdat BV uitputtender is. Ik heb er wel vertrouwen in hoor.
     
  17. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    @ Bo wat jij vanmiddag had met je sago dat heb ik nu pfff ben t helemaal zat
     
  18. Maxi

    Maxi Actief lid

    22 okt 2007
    458
    0
    0
    peuterleidster
    NL
    Hier ook een depressie, ik had tijdens de zwangerschap hele erge angsten, wou niet meer in de auto en de snelweg was al helemaal taboe... toen Jelle er was had ik hem elke keer door in mijn armen ik zag hem continu wat ovekomen... dus wou op een gegeven moment de deur niet meer uit... heel erg angstig, hij was een half jaar toen ik overspannen en depressief thuis kwam te zitten. Gelukkig richtte het zch niet om hem en kon ik van hem echt genieten...
    De vlos wil dat ik met de huisarts praat en dat ik na de bevalling anders gelijk aa de medicatie ga... maar ik wil dit niet, ik heb die angsten nog niet half zo erg als met Jelle, en wil mijn kraamtijd graag bewust meemaken, daarnaast ook geen troep in mijn lichaam vanwege de BV, wat ik wel weer ga proberen met Jelle ben ik gestopt omdat hij het beter leek te doen op de kv maar ik vond het heel erg moeilijk, vond het heerlijk intiem, hem aan de borst helemaal van mij alleen... dat deed me goed, dat ik hem iets kon geven wat anderen niet konden.

    mijn depressie begon dus al tijdens de zwangerschap, ik heb last van winterdips en raakte in november zwanger. Ik had vooral het idee dat het mij niet gegund was een baby, Ik raakte in t ziekenhuis, omdat ik niet meer ongie werd en binnen drie maanden was ik zwanger, ik kon dat niet geloven... mensen om mij heen lukte het jaren niet, en ik.... ik had echt het gevoel dat dit Jelle dus weer van me afgenomen zou worden..... Zal voor een groot deel met mijn jeugd te maken hebben... en de laatste jaren gaat het zo goed, heb een lieve man en dan ook nog zo'n mooi ventje een baan die ik altijd al wou enz enz... ik dacht echt (soms nog hoor) dat dat geluk niet blijvend kon zijn. nu ben ik ietsje realistischer... en ik hoop dan ook dat ik da kan blijven zonder medicatie, maar ik weet nu wel en de mensen om mij heen dat we eerder aan de bel moeten trekken mocht het niet zo zijn... en niet maar door blijven gaan.
    Dit keer ga ik genieten!!!!! genieten en nog eens GENIETEN van mijn mooie gezinnetje!!!

    dit vind ik nou echt een spam moment, ga ff een foto zoeken van mijn mannetje
     
  19. Maxi

    Maxi Actief lid

    22 okt 2007
    458
    0
    0
    peuterleidster
    NL
    kon niet kiezen heheh hier hebben we net geverfd samen, alleen vond meneer het papier niet zo interessant, zijn haren des te meer!!
     
  20. Maxi

    Maxi Actief lid

    22 okt 2007
    458
    0
    0
    peuterleidster
    NL
    Ik wens iedereen een goede nacht...... of een bevalling of gewoon lekker slapen....

    trusten
     

Deel Deze Pagina