Elif, dank je wel!!! Ik heb Aleyna meteen op nr 1 gezet op mijn lijstje. Je weet vast toevallig niet in welk gebed die naam voor komt? Dan kan ik er mijn man nog mee om de oren slaan als hij niet gelooft dat het een arabische naam is. Ik ben hem namelijk nog nergens tegen gekomen (op arabische namenlijsten). Wat heb je op je lijstje staan voor jongensnamen... ?
Het betekent toch gewoon 'aan ons' in Arabisch ? Ik zie er niet echt een naam in Je kunt ook op (Turkse) namensites kijken, maar dat doe je vast ook wel Ik vind Semra het mooist
Nurcan (met dat kronkeltje onder de c, hoe dat ook mag heten ) vind ik een mooie naam. Ik heb op Sibel gestemt
Overigens vond ik dat Aleyna van het Grieks afstamt (Helena) en in het Grieks "knap" betekent. In de oudheid was er al veel uitwisseling tussen de mediterrane landen. Iskander (arabische naam) komt ook van Alexander. Alexandrië (naar Alexander de Grootte) bij Caïro in Egypte komt daar ook vandaan.
Het zal ook wel een griekse naam zijn Maar origineel stamt het uit de koran , heeeeeeeeeeel wat jaren terug dus
Oh... Een turks meisje dat ik ken heet zo en ik dacht dat er zo'n friemeltje zat Nou ja ik vind het een mooie naam hoe dan ook
Ik ben voor Elif..altijd al een hele mooie naam gevonden.. veel succes met het uitzoeken van de naam..
Oh, grappig dat de Grieken het van de arabieren hebben! Manlief heeft Aleyna afgekeurd, maar we hebben nu toch nog een (andere) meisjesnaam gevonden die we alletwee mooi vinden (gelukkig).
ja klopt maar hoe ga je dat hier uitleggen AL een hele "discussie" hier gehad met manlief over die h hahaha. Ik zeg ja maar dat maakt makkelijker. Neeeeee laat maar