APRIL-mama's 2010 deel 2!!!

Discussion in 'De mama's' started by mirjam2112, Jun 10, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Hier ook een goeie nacht! Elin ligt nog te slapen en Seeger zit nu naast me tv te kijken hahaha...heerlijk. Straks komt er bezoek uit Nederland. Zin in!
     
  2. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Gezellig. Komen en vrienden of familie? En hoe was het onweer gisteren?
     
  3. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Er komen vrienden van ons....het onweer is blijven hangen dus niet onze kant op gekomen....saai man! :D
     
  4. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Hahaha, nou misschien vanavond een nieuwe kans op onweer, of zit het er niet meer in?
     
  5. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    goeiemorgen meiden
    hier ook een goeie nacht
    meneer had om 21.30 weer zijn laatste fles en vanochtend was het 06.30 en hij ligt nu nog maar hoor hem al afentoe:)
     
  6. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Als ik de voorspellingen mag geloven zijn we voorlopig onweervrij....
     
  7. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    ja je hebt alle regen deze kant op gestuurd:p:p:p
     
  8. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Heb net een heel gesprek gevoerd met Elin....hahahah zo grappig...

    Aaaaaah boekaboekaboeeeeee......aaaaah prrrrrrrrrrrrrrrr......poepahtoepatoeeeeeeee..... Hahahahahahhahahahaha....ja ik spreek hier weinig mensen dus je moet wat op een gegeven moment!:D;)
     
  9. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    haha ja anders is het ook zo stil in huis:p
     
  10. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Sorry!!! Hahahaha en dat insect van gister dat Mirjam deze kant op had gestuurd is ook mee!!! Succes!
     
  11. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Ja precies!
     
  12. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    ow gadsie welk beest
    heb dat denk ik gemist
     
  13. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Waaaaaaaaaaaaaaahhhh !!!!!!!!


    :$:$:$ 7260 gram :$:$:$
     
  14. Marijn

    Marijn Fanatiek lid

    Aug 22, 2007
    1,551
    25
    48
    Goeiemorgen meiden!
    Moest veel lezen en dat was lekker wakker worden met spinnen in stofzuigers die zich vermenigvuldigen, knakkende babybeentjes (heeft Fientje trouwens ook=kraakbeen zei CB), Ikheid onder het mes (zou ik ook eng vinden hoor...!) groepsreisjes naar verre oorden, Janne in het laadruim en TM naar een heerlijk hotel...
    Hier niet veel nieuws, voel me soms een beetje afgezonderd van de buitenwereld, sociaal gehandicapt, haha! Ik ben gewoon al sinds oktober thuis bedacht ik mij gister. Nu wonen al mijn vrienden in Amsterdam (ben zelf vorig jaar naar Alkmaar verhuisd) dus die zijn steeds hierheen gekomen, maar merk dat ze nu toch ook wel verwachten dat ik daarheen kom. Ik wil wel, maar vind het zo'n onderneming, plus dat Fiene dan uit haar ritmetje is, niet in haar eigen bedje kan slapen, het treinstation van Alkmaar geen lift heeft, en ik eigenlijk helemaal geen zin heb in de drukte van de grote stad... Maar ja, moet natuurlijk wel mijn contacten onderhouden, maar kost me veel meer moeite dan normaal...
    Ik ga zo even de stad in, cadeautje kopen voor kindje van vriendinnetje, die wordt morgen 2 (wonen ook in ALkmaar, dus dat scheelt...)
     
  15. Janne87

    Janne87 Fanatiek lid

    Jan 17, 2009
    3,051
    0
    36
    Hoi!

    Heb bijgelezen maar heb niet zoveel te reageren of het is heel achterhaald haha. Paar dingetjes:

    Spinnen: ik heb nog steeds de kriebels van al die verhalen, BAH! Bij elk kriebeltje heb ik de neiging om te kijken of er een spin zit, echt idioot. Maar ik ben dus ook bang.
    Ik zuig ze wel op hoor, maar dan laat ik de stofzuiger nog een poos aanstaan, dan stikken ze vast wel. En een spin kan in zijn eentje wel eitjes leggen maar dan moet ie toch wel toevallig bevrucht zijn toch? Als dat niet zo is gebeurt er niks lijkt mij?
    nou ja, bah.

    HAHAHA Caro die opmerking over je man aan de borst, ik moest echt hard lachen :D

    Elin tandjes?! En Noa ook al!? Lekker vroeg! Hoe gaat dat eigenlijk met bv? Heb niet zo'n zin in tandafdrukken straks haha.

    Ka, ben beneiuwd wat ze vandaag zeggen bij de ha en cb.

    LadyZorra, hoe was het gisteravond?

    @hier: pff, gisteravond op bezoek geweest bij vrienden, maar Eva was een beetje overstuur, steeds maar huilen. We gingen maar vroeg weg. Toen we thuiskwamen was ze helemaal over haar toeren, ze kon amper drinken. En maar spartelen met die armpjes en beentjes, ze was hartstikke overprikkeld volgens mij, echt zielig. Nou ja, om 0.00u sliep ze na veel geduld en af en toe even 'ruilen', want mijn man en ik konden er zelf amper rustig bij blijven. Op een gegeven moment had ik haar even lekker op schoot in de kinderkamer, licht uit en zo weinig mogelijk prikkels, gaat mijn man van alles in de keuken lopen doen wat je daar onwijs goed hoort, bij elk geluidje schrok ze weer op... en hij hoorde me niet als ik riep dus ik riep op een gegeven moment keihard: JOS! KAPPEN NOU! waarop Eva natuurlijk helemaal over de rooie ging, want die schrok zich helemaal wezenloos van mij :(
    Nou ja, ze heeft wel lekker geslapen, vannacht om 500 gedronken en net om 900 en nu ligt ze weer te slapen, dus ik ga gauw douchen nu het nog kan ;)
    Hier verder weinig plannen behalve 3 wassen waarvan ik niet weet waar ik ze moet hangen om te drogen, buiten lijkt me nu niet zo'n goed idee ;)
    Laters!
     
  16. caromama

    caromama VIP lid

    Jan 23, 2007
    9,017
    5
    38
    Goedemorgen! Eigenlijk is het hier helemaal niet zo'n goeie morgen :(. Noa was om 5 uur al wakker, dus dat valt even tegen als je gewend bent om haar om 7 uur wakker te moeten maken. En ik was gister echt te laat gaan slapen. Eerst dat programma over Joran gekeken en toen de docu daarna over een Nederlands meisje in de gevangenis in Peru.

    En toen ik vanochtend op het punt stond Lukas naar school te brengen had ik Noa in de Bugaboo gelegd, begon ze even lekker projectiel te spugen. Echt een boog van 15 cm. hoog. En omdat ze op haar rug lag, kwam natuurlijk alles weer op haar gezichtje terecht. Ze zat echt helemaal onder (en de net gewassen bugaboo bekleding ook natuurlijk;)). Dus heb haar snel een beetje afgepoetst en toen in de lodger draagdoek gedaan om Lukas naar school te brengen. Toen we terugkwamen gelijk de bekleding weer in de wasmachine gedaan en mijn meisje lekker uitgebreid gebadderd. Ze stonk echt een uur in de wind!
     
  17. Janne87

    Janne87 Fanatiek lid

    Jan 17, 2009
    3,051
    0
    36
    eh.. Justin?
     
  18. Janne87

    Janne87 Fanatiek lid

    Jan 17, 2009
    3,051
    0
    36
    He Marijn, da's wel lastig he, zo'n onderneming, lijkt me helemaal lastig met de trein enzo... Kan het me ook wel voorstellen van je vrienden maar het is toch ook wel anders nu je een baby bij je hebt!
    Wel in Alkmaar dus ook nog vrienden, wel fijnd enk ik?

    Caro, die Noa zeg, lekker spugen op een handig moment....! Gelukkig is alles nu weer schoon.
     
  19. caromama

    caromama VIP lid

    Jan 23, 2007
    9,017
    5
    38
    @ Marijn, kan me wel voorstellen dat je je een beetje afgezonderd gaat voelen, helemaal als je al sinds oktober thuis zit! Kun je niet een keertje naar A'dam gaan in het weekend als je man thuis is? Dan kunnen jullie of met z'n drietjes gaan, dat is toch makkelijker met kinderwagen in en uit treinen sjouwen. Of je kunt even lekker alleen gaan en Fiene bij papa laten met een afgekolfd flesje. Of zie je dat nog niet zitten?
     
  20. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Ja :D

    ze hebben hem maar 2 x gewogen want ze geloofde het niet
     

Share This Page