Nog meer meiden hier met een lange cyclus?

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Truus21, Jan 21, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jessie80

    Jessie80 VIP lid

    Oct 3, 2009
    6,203
    266
    83
    Ik duim voor je.. en weet je.. vrouwen zijn wel goed in het voelen van dat soort dingen.. waarom zou Truus anders al getest hebben op 11DPO?
     
  2. Truus21

    Truus21 Niet meer actief

    Omdat Truus geen geduld heeft om af te wachten :p Niet omdat ze dacht dat het raak zou zijn!
     
  3. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    sja misschien... ik heb zo een dom gevoel... dat ik er in moet geloven ofzo... vaaaag....
     
  4. Truus21

    Truus21 Niet meer actief

    Haha ik hoop dat je gevoel klopt! Duim voor je!
     
  5. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    jessie: zou het ook gewoon doen hoor. met 7 mnd deed ik zelf echt nog alles hoor. Werkte nog fulltime enz. stond tot 36 weken fulltime voor de klas. zelfs de laatste week voor mijn verlof nog 2 avonden oudergesprekken gevoerd.
    En wat Debby zegt, dan ben je er tenminste van af!
    Ik probeer er zelf niet te veel rekening mee te houden dat ik zwanger zou kunnen zijn. Als het zo ver is, lost het zichzelf allemaal wel weer op!

    Debby: hoop dat je gevoel gelijk heeft!!
     
  6. Lavendel82

    Lavendel82 Fanatiek lid

    Jan 9, 2010
    3,656
    0
    36
    @ Jessie, super zeg van de goedkeuring!! Misschien wel een idee om te informeren wanneer ze vakantie krijgen. Dan zou je je nod af kunnen wachten en dan beslissing kunnen nemen. Maar ik
    denk dat als je zwanger bent je beter wel in jan kan doen, dan ben je er ook vanaf. Na je eventuele bevalling heb je andere dingen aan je hoofd. En je dan nog voorbereiden etc...zou zwaar zijn!
    Let je wel op dat de kapster het goede kleurtje aan je geeft?!

    ow ik zie nu dat Deb dit advies ook al beetje geeft.

    @ Deb, als je de schijn nog ff wilt ophouden zou je best kunnen beginnen met dieet en dan later stoppen...hoop dat je goed gevoel hebt!!

    @ Meiden, ik heb mijn ouders toch afgebeld...manlief is thuis, heerlijk!
     
  7. Lientjelove

    Lientjelove Niet meer actief

    Ik ben al blij met mijn eitje.. temp blijft netjes hoog. Eindelijk weer een normale cyclus van zo'n 30/31dagen!! Ik verwacht vrijdag/zaterdag mijn ongi!! Fijne avond meiden....
     
  8. Lavendel82

    Lavendel82 Fanatiek lid

    Jan 9, 2010
    3,656
    0
    36
    fijn Lientje!! Nu je cyclus ook zo houden;) Jij ook fijne avond
     
  9. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    Lavendel en Truus samen naar de februari mamas... mag ik ook met jullie mee ;)?
     
  10. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    ik wil ook wel mee:D
     
  11. Lavendel82

    Lavendel82 Fanatiek lid

    Jan 9, 2010
    3,656
    0
    36
    nou op zo'n stomme vraag ga ik natuurlijk geen antwoord geven ;) jullie weten het antwoord heel goed :)

    meiden...ik word knettermoe van het duimen, mijn duimen zijn nog nooit zo slank geweest :D
     
  12. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    juffie dat zou toch gezellig zijn he met zijn allen!

    Lavendel whahaha ik krijg nu zo een beeld voor me van een hele dikke hand met een heel klein duimpje :D
     
  13. Lavendel82

    Lavendel82 Fanatiek lid

    Jan 9, 2010
    3,656
    0
    36
    dan zit je aardig in de goede richting;)
     
  14. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    Zou inderdaad gezellig zijn!
     
  15. ummie

    ummie Fanatiek lid

    Mar 18, 2010
    1,088
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey Truus,

    Gefeliciteerd meid!!! Echt super voor je!!! Het is je van harte gegund.
    En nog een paar in spanning. Ik ben benieuwd. Straks blijf ik hier nog alleen achter...
     
  16. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
  17. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    ummie je blijft hier niet alleen achter! (Ken dat gevoel... bij de "begonnen in december meiden" zijn er nog maar 4...) maar ik blijf hier zowieso, zwanger of niet! En anders ga je ons heel snel volgen!
     
  18. mamatien

    mamatien Niet meer actief

    Meiden,
    Ik zit ff in een mega dip!
    Tot gister had ik echt het gevoel dat het deze maand raak zou zijn.. Ook vrienlief is er van overtuigd, hij zeurt hele tijd aan me kop of ik wat voel. Sorry dat ik het zeuren noem, maar ben ff chaggo, want ja voel van alles, maar da tkan toch niets met zw te maken hebben, want zit pas op dpo 4.

    Als ik dan bedenk dat er ong 20% kans is per maand op een zwangerschap, dan zijn de zwangere in dit forum dus gewoon truus en lavendel en komt er niemand meer bij.. Is btje cru om zo te denken, maar ben nou eenmaal een doemdenker..

    Hoop dat ik me morgen weer beter voel..

    Sorry voor mn gezeik, maar moest het ff kwijt. Als ik dit nu tegen vriendlief ga zeggen krijg ik ruzie omdat alles wat hij antw op dit moment toch fout is.
     
  19. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    mamatien komop meid, je weet toch dat het zo niet werkt! 20% over de hele wereld... en bovendien heb ik net gelezen dat als je goed klust de kans op kan lopen tot 40%.(20% is volgens mij als je nergens op let)

    En hoe lang zijn we hier al met ze allen? Hoe lang hebben we geen zwangeren gehad? Als je in die 20% theorie gelooft dan is het toch logisch dat er nu een berg zwangeren aan komen... De kans dat er 0 zwangeren in een maand zijn bij 10 meiden is dan maar 11% en 2 maanden achter elkaar slechts 1%... komop meid, zelfs als je van de statistieke bent is het meer dan logisch dat er een berg zwangeren aankomen!
     
  20. mamatien

    mamatien Niet meer actief

    Dank je deb, *knuf* Heb ik ff nodig!
    Ik voel me gewoon niet lekker, ben super moe en zwaar chaggo. Dan kan ik er zooooo doorheen zitten.
     

Share This Page