leuk!!!!!!!! hihihihi, ja 'erg' is dat he? elke keer weer iets nieuws bedenken waarom je weer 'legitiem' een cadeau kan kopen zo kwam manlief net thuis en zag het scherm openstaan 'ow nee, toch niet weer nieuwe schoenen voor mees' dus ik verteld van de groei van z'n voetjes en de opruiming en dat het zoveel scheelde dus ook weer 'legitiem' gemaakt om schoenen aan te schaffen
Kiezen zijn nog niet te bekennen.. Zelfs zijn hoektanden zijn nergens te bekennen!! Haha.. Maar ik denk idd dat hij iets onder de leden heeft.. Hij heeft ook zo waterige oogjes de lieverd!!!
ook niet met een of ander 'stalen' borsteltje ofzo om die haartjes schoon te krijgen? Is idd met klittenband.Moet eerlijk zeggen dat bijna alle schoenen van mees klittenband hebbben en ik daar tot nog toe geen last van heb gehad. had ze zo voor je willen kopen maar geloof dat ze nog maar 1 paar hadden staan.......
Verder hebben we nergens last van!! Gelukkig!! Sem zal ik de dikke knuffel geven als ie morgenochtend wakker is!
dames ik ben er weer vandoor, ga lekker naar bed, en morgen gaan we richting huis ten wolde (senn kan jullie daar al alles over vertellen ). Heb er super veel zin in. Slaap lekker voor straks en een fijn weekend!
jammer dat het pas zo laat druk werd. maar... morgenavond is geloof ik weer voetbal (zal vast met het wk) dus zal ik wel weer online zijn. ga nu ook naar bed. slaap lekker meiden en tot morgen waarschijnlijk!
Meiden, Ik ga ook afsluiten! Laptop is bijna leeg en ik ga proberen omhoog te komen om max even te laten plassen.. Aangezein ik alleen ben.. Jacob is een weekend weg met de jongens van voetbal! KK, l=zie dat je er weer bent! Fijne vakantie gehad??? Liefs en slaap lekker meiden!!!
ik zeg: lekker doen!!! (aangezien die kerel van jou toch (nog) geen tweede wilt, kan je al je geld aan mees uitgeven!! hahahaha )
hihihi, weer een goede reden!! hahahhaha. welke vind jij het leukst dan? en nu ben ik er echt van tussen........... slaap lekker voor straks!!
nee maar jij moet ze dan ook zo snel weer vervangen voor een groetere maat!!! oh sorry ben in een flauwe bui
was ik weer.. kom andere keer wel foto's spammen. we hebben het echt heel erg gezellig gehad.. eindelijk tijd voor het gezinnetje en niemand anders! heerlijk!