Ichtus, mooi stukje van gister! Ook hier negatief, denk ik, test vanochtend was witter dan wit, tja is risico van (te) vroeg testen he?! Zit nog steeds voor nod maar ben er bang voor..
oei ik heb geen idee, maar denk dat je test zoiezo wel donkerder is omdat je al posi testte, ik keek er nooit na!
ben benieuwd, maar denk dat je morgen bij de huisarts even de test onder zijn neus kan duwen (of in zijn neus kan ook hahahahaha)
Nu is hij opgedroogd wel te zien... zie topic in afwachting van duidelijk streepje... Je kan het proberen vandaag..
Dames, kijk hier eens naar? Mijn vriend schoof per ongeluk het pijltjes stukje er af en voila: Kan toch nooit kloppen? Kanttekening, de andere zijde van de test zit niet recht op elkaar geplakt, onderzijde zit meer naar links geplakt dan de rechterzijde.. Test is van test-point en eerder mee getest en toen was dit niet zichtbaar: Bekijk bijlage 78333
ik zou even nieuw testje doen voor de zekerheid, maar vind dit testje er zeker wel positief uit zien want het is wel een roze 2de streep die je hebt, binnen hoeveel minuten trok je manneke dat ding eraf? want na 10 minuten kan je met testpoint al indrooglijn krijgen
Voor die 10 min.. Wat later die foto aangezien we helemaal in schock zijn, snap er niets van dit kan toch niet?