Baby opgezet gezicht/huiduitslag!

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Minny, 14 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Minny

    Minny Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.647
    2
    0
    Mijn zoontje van 2,5 maand heeft een hele gevoelige huid. Heel droog en schilferig. We gebruiken alleen Balneum voor in badje en de Balneum creme op de huid wat vetter te maken. Geen zeep dus!

    Nu was hij vorige week niet helemaal fit en had zelfs even koorts. Dat is allemaal wel weer over, maar de uitslag zit nu ook op zijn gezicht. Hij heeft zijn ogen en wangen ook wat opgezet.

    Wat zou dit kunnen zijn? Ben vorige week al 2 keer bij de dokter geweest met die andere klachten, dus durf niet zo snel meer heen. Tenzij het heel erg is natuurlijk!!!
     
  2. Devy

    Devy Fanatiek lid

    23 aug 2008
    3.437
    1
    0
    Tilburg
    Ik vind het moeilijk te zeggen en zou toch even langs de huisarts gaan. Ik heb het ook een keer gehad met Kyra, toen zei de huisarts dat haar eczeem ontstoken was en kegen we een antibioticumzalf mee, maar achteraf bleek het een allergische reactie geweest te zijn. Nu zal jouw zoontje geen rozijntjes gegeten hebben de naast pinda's lagen, maar misschien is een allergie toch iets om aan te kaarten bij de ha.
     
  3. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    ik zou zeggen ga juist naar de dokter.... mssn hoort het wel allemaal bij elkaar en kunnen ze er nu wat mee en beter een keer teveel dan teweinig, hadden ze geen huisarts moeten worden ;)

    succes!
     
  4. Gentle

    Gentle VIP lid

    10 okt 2007
    6.979
    1
    36
    Overijssel
    Ik zou ook denken aan een allergie. KMA?? Probeer eens met de HA te overleggen of je pepti voeding zou mogen proberen. Wie weet!
     
  5. Minny

    Minny Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.647
    2
    0
    Aan de voeding kan het niet echt liggen want ik geef borstvoeding en heb zelf niks raars gegeten! Dan kun je toch geen allergie krijgen?
     
  6. Jeal

    Jeal Actief lid

    2 mrt 2009
    305
    0
    0
    Ben ik het helemaal mee eens! Ik heb zelf ook wel het gevoel niet te snel aan de bel te willen trekken... deze uitspraak blijkt maar dat je daar niks van aan moet trekken. Bij twijfel gewoon bellen dus.

    Succes!
     
  7. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    KMA kan ook met BV
    De moeder zou dan een dieet moeten volgen wat ik hier op t forum begrepen heb :)
     
  8. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    zeker weten wel.
     
  9. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Koemelkallergie kan ook als je bv geeft- de allergenen (hoewel natuurlijk niet in dezelfde mate als de meeste fv) zitten ook in de bv als je zelf koemelkprodukten eet. Maar voor we hier diagnoses stellen, dit kan allemaal uitgezocht worden door een arts. Als je HA geen 'interesse' heeft, laat je dan doorverwijzen naar een kinderarts. Volg je moederinstinct! Volgens mij is een opgezet gezicht met een schilferige huid nooit iets 'normaals'.

    Het lijkt erg op een erge eczeem (ik herken je beschrijving van hoe een vriendin er bij erge periodes met haar eczeem eruit zag). Ik weet niet op welke eczeem en allergie gerelateerd zijn.
     
  10. vonnie73

    vonnie73 Fanatiek lid

    22 aug 2008
    1.898
    0
    36
    in un schwon huiske
    Ik dacht meteen aan de hormonen van moeder die hij heeft meegekregen. Kindjes kunnen daardoor uitslag krijgen na een aantal weken. Mijn dochter had er ook enorm last van, het werd steeds erger en haar gezicht was ook opgezwollen, ik wilde bijna overstappen op hypoallergeen. Na een dag werd het al minder en uiteindelijk verdween het helemaal.
    Als je twijfelt gewoon naar de huisarts gaan hoor!
     
  11. Minny

    Minny Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.647
    2
    0
    Ja maar mijn zoontje is al 2,5 maand, dus het kan niet iets zijn van vlak na de bevalling.

    Maar goed, heb vanmiddag een afspraak bij de HA, dus ben zeer benieuwd!

    Maar jullie weten zeker dat KMA ook bij BV kan?
     
  12. danif

    danif Fanatiek lid

    10 nov 2008
    1.104
    0
    0
    Kinderdietist
    Friesland
    Ja, jij drink namelijk de melk en de eiwitten van die melk krijgt de baby via je bv binnnen. Moeders moeten dan een speciaal dieet volgen. Maar bij wat uitslag zou ik niet direct aan KMA denken, vaak hebben kindjes dat ook last van hun darmpjes en/of luchtwegen.
     
  13. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Ja zeker weten, mijn dochter heeft/had ernstige kma.. gaf borstvoeding en ze was altijd erg huilerig (hier geen uitslag of iets by the way) en toen ze een flesje nutrilon kreeg heeft ze hierop anafylactisch gereageerd. Ga nu bij baby 2 dan ook op dieet.
     

Deel Deze Pagina