Wat zijn nou leuke acties om geld in te zamelen voor een club/vereniging? Afgezien van de Grote club Actie, Rommelmarkt of bloem/oliebollen verkopen. Ben heel erg benieuwd wat jullie nou doen om extra geld te verdienen.
Wij hielden van de muziekvereniging altijd een mandarijnenverkoop in november/december. Beste planning is natuurlijk net voor SinteMaarten..... Actie liep altijd als een tierelier, negen van de tien keer waren we eerder door onze mandarijnenvoorraad heen dan door de straten Verder werden er door de sportvereniging Stroopwafels verkocht. Zijn er bij jullie in de buurt ook jaarmarkten? Of zomerbraderiën? De muziekvereniging stond altijd op de zomerbraderiën met "eenentwintigen". Je kocht dan dus lotjes waarop je kon eenentwintigen, en volgens de regels van het spel kreeg je vanaf 18 punten een kleinigheidje, bij 19 iets groters en bij 21 punten had je een hoofdprijs. En dat waren echt leuke prijzen hoor.
Ik wilde een soort van bake-sale op mijn vorige werk organiseren voor een goed doel, maar dat vond de OR niet zo'n leuk idee. Een aantal mensen bakken wat lekkers, taarten, gebakjes, whatever. En dan per portie verkopen op werk aan andere collega's, of per taart afhankelijk van wat ze willen, opbrengst naar het goede doel. Wat verder op mijn werk werd gedaan was lootjes verkopen. Op mijn mans werk deden ze ook ipv rommelmarkt, een veiling opzetten.
Hmm heitje voor een karweitje, nog niet aan gedacht. Thanx. We staan in juli en aug. elke zaterdag op een rommelmarkt dus zo'n 'eenentwintig' spelletje is wel wat natuurlijk. Meer ideeën zijn welkom, bedankt alvast!
Er zit oa in Emmeloord (?) een bedrijf waar je dus dat soort "tombola-prijzen" en lootjes etc kunt kopen. Als vereniging/bedrijf kun je daar dan inkopen. Is al lang geleden voor mij, dus ben niet helemaal zeker van de plaats. Maarja... er zullen vast meer van dit soort bedrijven zijn.
Oh en die bake-sale is inderdaad een goeie.... kun je mooi per portie verkopen icm bakje koffie op de braderie.
Ik zou mn moeder wel eens kunnen vragen of zij nog een naam weet en waar dat bedrijf zat/zit.... zij hebben daar voor de oranjevereniging ook wel ingekocht. Wordt niet eerder dan morgen of woensdag een antwoord... Opa (89 jaar) wordt vandaag verhuisd van zn aanleunwoning naar (tijdelijke) crisisopvang in een verzorgingstehuis ivm zn dementie en verder lichamelijke "toestand"
Bij ons heeft elk lid zelf iets meegenomen (een kaars, schaaltje, bloemetje, het verjaardagskadootje wat je van je schoonmoeder hebt gekregen) en dat hebben we verloot.
Lege statiegeld flessen ophalen in de buurt! Vroeger leverde dit 1 gulden per fles op, nu nog maar 25 euro cent.
- auto's wassen - lege flessen inzamelen - stroopwafels verkopen - voetbal vereniging hier verkoopt altijd amerillisbollen - loterij ( je kan eventueel bedrijven in de regio vragen om sponsering )
- kinderen schminken voor geld. - blikken gooien voor een euro of zo. En als ze alles eraf hebben gegooid, een leuk prijsje... - een cake bakken en de mensen kunnen dan voor 50 ct raden hoeveel rozijnen er in de cake verwerkt zitten. Wie het raad wint de cake. Of knikkers in een pot doen en raden hoeveel... en de winnaar krijgt een leuke prijs... - op een muziekinstrument spelen met een hoed er voor.. - ritje met paard en wagen voor geld.
Meiden, super bedankt voor de goede ideeën! Ik hoop dat we genoeg geld ophalen voor onze nieuwe productie in 2011! Komt helemaal goed.
Reactie van mijn moeder: bedrijf zat voorheen in Swifterbant (Flevopolder) maar bestaat kennelijk niet meer. Dus daar kan ik je niet mee helpen. Maar volgens mams zijn er wel meer van dit soort bedrijven dus die kun je ook wel in de omgeving van Apeldoorn vinden. Nog een nabrander en als alternatief voor het rozijnen raden.... Een boodschappenmandje laten vullen en dan mensen laten raden wat de waarde van de inhoud is. En degene die er het kortst bij zit, wint de de inhoud.