hihi..ik durf niet blij te zijn! wanneer zullen die streepjes donkerder worden dan? En als het niet donkerder wordt wat moet ik dan doen? Ben opnieuw weer erg misselijk en voel mn onderbuik heel erg.. Heb gisteren seks gehad met mijn vriend en ik kwam wel sneller en uitbundiger klaar das toch ook een kwaaltje?
@pindakoek ik heb gehoord van mn verloskundige dat de kleur van het streepje niks uitmaakt kan ook net aan de test liggen en per persoon verschillen maar een streepje is een streepje die komt er niet voor niks helemaal niet op een k2v5! duss gefeliciteerd!
Nog een vraagje... ik heb sinds vanochtend een ontzettend pijnlijke arm hij is heel koud en doof en er gaan de hele tijd steken doorheen.. kwaaltje? of iets anders? En de steken in mn buik zijn terug op de plaats van mn darmen volgens mij zit ik een btj verstopt :S wat wil je ook houdt alleen beschuit binnen
@T84: Ziet er mooi uit, weer iemand met een zwangerschapsbanner Ben echt zó blij voor je!! Hoe reageerde je mannetje? @Pindakoek: Ik had ook een vrij lichte streep op NOD en toen deed ik een week later weer een test en toen knalde hij ervan af. @Lisette: Ik weet niet wat dat met je arm kan zijn. Lijkt me geen zwangerschapskwaal? Ik heb er in ieder geval nooit van gehoord. Steekjes in mijn buik heb ik ook, al zou ik het bij mij eerder omschrijven als rekpijn. Ik zit naar babykamers te kijken. Er zitten echt mooie tussen! Wij hebben alleen wel een klein kamertje dus dat is het enige jammere. Alhoewel je daar natuurlijk ook wel iets leuks van kan maken.
@Lisette: dank je wel! Je hebt gelijk, maar het is zo onwerkelijk allemaal..wil ook zo'n donkere streep als T84 Wat betreft die pijnlijke arm zou ik niet weten. Steekjes en trekkerig gevoel in mijn onderbuik voel ik de hele dag door. Helemaal aan de rechterkant..zit daar nou je baarmoeder dan..sorry heb niet opgelet met biologie hihi
@Rosa, Ja ik ben zo blij!! hihi.. Ja hij sliep nog.. dus ik gelijk naar boven.. en wakker gemaakt.. hij was wel gelijk wakker!! hihi.. En heel blij natuurlijk! Moet wel smoesjes verzinnen voor a.s weekend, heb vrijgezellenweekend in London.. en me zusje gaar ook mee.. dus doe vanaf donderdag aaf al dat ik me niet lekker voel, haha.!
@T84: Haha dat wordt toneel spelen. Kan je inderdaad beter doen vanaf donderdag, dan valt het minder op dat je het weekend niet drinkt En lekker genieten natuurlijk van dit goed nieuws! Wanneer ben je nu volgens de calculator uitgerekend?
Even lijstje opgezocht.. en aangepast! Nod lijst : 15 mei : Niki86 24 mei: Arwe (4) 8 juni :Marissa78 (6) 14 juni: Pindakoek (6) 17 juni: wianhalu (5) 30 juni: arwe (5) 5 juli : Kim1990 (6) Datumloos: Happymarie, Angiebaby, Nijnonijntje, SStephanie1 Zwangeren in het januari topic: Lucindalice, Miranda84, Rammel, Carlo1987, Grietje 77, Jesdan, Naomi123, Rosa Canina, LisetteV, T84 __________________
Hihi, ja idd!! Ja wel moeilijk eigenlijk dat je nog verder niks kan zeggen, ik bedoel je bent zo blij je zou het wel van de daken willen schreeuwen bij wijze van spreken, maar nog ff geduld.. Als ik van de 32dgn cyclus uitga, dan 23 februari 2011 Zijn jullie trouwens eerst naar de ha geweest of gelijk een afspraak met de verloskundige?
@T84: Ja toen ik de positieve test had wil ik het ook van de daken schreeuwen. Nu ik verder in de zwangerschap ben lijkt het makkelijker mijn mond te houden. Misschien omdat ik nu meer aan het idee gewend ben ofzo? Ik ben wel eerst naar de huisarts geweest, maar meer omdat ik op hun site had gelezen dat de huisartsen hier zelf nog de zwangerschapsbegeleiding doen. Maar volgens mij kun je nu gelijk al de vk bellen voor een intake en echo.