We gaan binnenkort op vakantie naar Julianadorp en ik vroeg me af of er nog leuke dingen te doen zijn daar in de buurt, ook als het niet zo mooi weer is? We hebben een dreumes van ca 16 maanden. Dus suggesties voor speelparken en dierentuinen zijn welkom, maar natuurlijk ook iets voor ons! Leuke shop gelegenheden/ terrassen, (overdekte) zwembaden, of leuke pittoreske stadjes. Vast bedankt!
heey heey Ik woon zelf in Den Helder. dierentuinen zijn hier niet. Er zit wel een zwembadin Juianadorp overdekt. Goudvis ook dat is geloof ik speeltuin en zwembad maar die zit niet in juianadorp moet je even googlen. Voor de rest heb je ook nog in den helder een aquarium. Fort kijkduin heet dat. En dan nog iets in tuitjenhorn dat heet holle bolle boom. Je moet daar maar even voor googlen en voor de rest is er in Den Helder en Julianadorp eigenlijk niks. Moet je helaas teleurstellen.
Ja dat kan ook nog inderdaad maar omdat zevroeg in Julianadorp en omgeving maar dat kan inderdaad ook nog en ik was nog iets vergeten je hebt in Den Helder ook nog Ballorig.
In enkhuizen: sprookjeswonderland. Ben er zelf (nog) niet geweest, maar het moet héél leuk zijn. Misschien anderen die weten of het al "geschikt" is???
Klopt dat ze daarnaar vroeg, maar omdat ik verder niks kon bedenken... En als je n kindje hebt is twee keer een kwartier varen ook heel erg leuk, lijkt me, en dan kan je aan de overkant ook nog wat gaan doen, ecomare ofzo...
Nog geen eens aan gedacht haha. Bedoelde het ook niet aanvallend hoor. Kan soms verkeerd overkomen als je het alleen leest.
Als het mooi weer is naar het strand,lekker spelen met zand enz. Verder weet ik het ook niet zo.. Saai hè haha.
Zwembad in Den Helder Zwembad de Schots in Den Helder met binnenbad en buitenbad Zwembad in Julianadorp Landal Beach Resort Ooghduyne | Faciliteiten Fort Kijkduin, daar zit een zee aquarium bij, voor kleintjes heel leuk! Je kan door een glazen tunnel lopen waar vis helemaal omheen zwemmen www.fortkijkduin.nl Cape Holland, hier is van alles te doen (oa bowling, casino, bioscoop, marine museum, reddingsmuseum en ballorig, verder zijn er ook heel veel terrasjes) www.willemsoordbv.nl Je kan naar het bos (de Donkere Duinen), daar zit ook een kinderboerderij bij. www.landschapnoordholland.nl Het strand natuurlijk!! Op de dijk zit ook een leuke tent met terras: Nogal Wiedus - Nogal Wiedus In de buurt zit nog: Park Blanckendaell, een kleine dierentuin Stichting Dierenpark Van Blanckendaell Park, leuke dieren in een dierentuin te Tuitjenhorn. Zee aquarium Bergen Zee Aquarium Bergen aan Zee Landgoed Hoenderdaell in Anna Paulowna Welkom op Landgoed Hoenderdaell Je kan ook een fluisterboot huren in West- Friesland Bijenstal/trekkershutten/trekkershutten noord holland/arrangementen/uitjes/jeu de boules/dagje uit Je kan dan naar Hoorn, Enkhuizen en Medemblik. Van Hoorn naar Medemblik gaat nog een stoomtrein Museum Stoomtram Hoorn-Medemblik En in Enkhuizen heb je inderdaad Sprookjes Wonderland. Dat is echt ge-wel-dig voor die kleintjes!!! Home Ik weet niet wanneer je gaat, maar in het weekend van 26/27 juni is het Historisch weekend. Dan zijn er allemaal oude voertuigen op Cape Holland. Het weekend van 3/4 juli zijn er allerlei optredens op Cape Holland. En is er ook de hele dag markt. FEESTWEEK Vanaf 29 juni is er op elke dinsdag 'Juttersmarkt' door de gehele binnenstad 2 t/m 11 juli is er kermis in de binnenstad Mocht je meer willen weten laat maar even horen
Ik ben in Den Helder geboren en opgegroeid. De donkere duinen is heel leuk voor je kleintje. Daar is een grote klimtoren maar ook een kinderboerderij. Heel veel plezier in Julianadorp. Wij gaan geregeld daar op vakantie (in combi met familiebezoek).
dagje winkelen en terasje pakken in Alkmaar?? omdat ik in Alkmaar geboren en getogen ben vindt ik t niet bijzonder maar mijn schoonouders die uit tilburg komen die vinden t altijd weer leuk om die oude stad in te gaan en lekker op t waagplein een drankje pakken, en de rest. tja dat is al genoemd hierboven
erg leuk! Ben er inmiddels 3 keer geweest, 16 maanden kan wel, dan kan je met het treintje, of in de grote speeltuin met doolhof en kruiprupsen etc. Maat het is wel leuker naarmate het kind ouder is.
het dierenpark in tuitjenhorn is echt een aanrader.. heel leuk park wij gaan er geregeld heen.. handig als je in de buurt woont..
ha hier een echte dorper je mag op de koffie komen maar je hebt hier ballorig, het sprookjes bos is idd ook vrij dichtbij. Ik neem aan dat je op oogduhne op vakantie gaat? Daar heb je een zwembad de "piramide" is wel leuk maar klein en simpel net als het babybadje in de schots. Donkere duinen is leuk daar kan je lekker door het bos wandelen en de vele beestjes bekijken, neem dan wel appels mee brood moeten ze niet. En met mooi weer natuurlijk het strand! fietsje huren of ffies lopen emmer en een schep en gaan! Wij gaan met jayden ook wel eens naar noorderhaven ( een dorp voor mensen met syndroom van down ed.) daar is ook een leuk boerdrijtje waar je echt bij de beestjes kan hun lusten wel brood en dan heb je nog het speel en avonturen park, miss is je dreumes daar nog even te klein voor maar dat kan je altijd even bekijken. Als je meer wilt weten hoor ik het wel even
J'dorp rocks!!!! ik was er trouwens heilig van overtuigd dat ik de enige was op zp die in jdorp woont :S