@mama25, ja het kan ook niet allemaal in een keer helemaal geweldig gaan, toch? Maar ga aub niet denken dat iets jouw schuld is. Iedere volwassene heeft de verantwoordelijkheid over zijn eigen leven. Jij hebt dat, maar dus ook jouw vriend én ook jouw vader. Sterkte... @mir555, mijn man heeft ook een eigen bedrijf en is gisteren weggegaan, vrijdag zien we elkaar pas weer..... Mis hem wel hoor, maar soms mis ik mezelf nog vaker!!! Waar is Suus met haar vriendinnen, haar eigen baan, hobbies...? ik herken mezelf momenteel bijna niet. Luiers verschonen, boodschappen, opruimen, voeden, kinderen helpen met huiswerk, van school halen, was doen, koken, enz. enz. Daarnaast mijn studie doen en de administratie van zijn bedrijf. Nee, vind je 't gek dat ik nu niet aan mezelf to kom...? Te gek voor woorden eigenlijk...! Maar dat komt ook door de geboorte van Olivier, dat is gewoon even heel intensief! Komt wel goed! (toch? ) @Gup: fijn dat Daniël weer oké is! Sterke zeebonk
@ jode ja dat is ook zo... ach komt vast wel weer goed! Ga nu maar even met de kids weg, naar de kinderboerderij en daarna ff wat ophalen bij me ouders. Tot later!!
Go Olivier! Mama25, balen zeg. Heeft hij trouwens zo'n goede band met JOUW ouders? Moet zeggen dat ik daar ook niet blij van zou worden als mijn man bij een ruzie bij mijn moeder ging klagen.. knuf voor jou. Ben weer klaar met kolven, tot later!
Kijk, hier begint de inhaalslag met gewicht Een KILO!!! Renske was van maand 3 tot 4 maar een pond aangekomen. Is nogsteeds een klein walvisje, maar toch Hihi, mooi dat alles goed met hem is! Wat bedoelen ze met bedje wisselend opmaken? Wij hebben op het CB niks gehoord over haar hoofd maar ze ligt wel echt veel vaker op links dan op rechts te slapen... ben dus benieuwd!
@ mannen, ik kan er totaal niet over meepraten, ik ben echt met een engel getrouwd. Hij zou eerder over mij dingen kunnen zeggen, vrees ik En ik maar klagen over dat mijn man zoveel schoonmaakt dat ik er dol van word. Hihi. Willen jullie hem lenen? Voor een vriendenprijsje?
nouh hij heeft renske nog niet ingehaald "achterstevoren" Omdat schip altijd achterover ligt krijgt daniel heel erg voorkeurshouding dus als het bedje andersom is opgemaakt gaat hij als het goed is zn hoofd ook draaien. Hij ligt meer rechts dan links maar heeft nog mooi rond bolletje ja ik wil je man wel even lenen. HOeveel vraag je ervoor?
Ik ben net dus even naar de kinderboerderij geweest, ff me gedachten op wat anders. Daarna doorgereden naar me ouders. Me pa zat natuurlijk meteen in de stress terwijl hij dat juist moet vermijden, en dat wou ik ook. Maar ja als hij er meteen naar toe gaat!! Kwam hij daar later binnen zegt: zo afgekoeld! Nou kwaaier kon je me even niet krijgen zeg!! Als of ik alles gedaan heb!! Das gewoon niet fair!! Tuurlijk is het niet allemaal zijn schuld, maar wel de druppel!! Grrrrrrr laat maar ff gaan! Ga zo lekker patatjes eten... vergeten boodschappen te doen dus maar ff makkelijk!! De kids zijn gelukkig erg lief en makkelijk vooor me
jah wil ook wel even je man lenen hhahahahah en als meneer thuis is loopt hij alleen maar te klagen dat niet alles aan de kant is jah gek he met 3 kinderen en 2 volwassen dan heb je niet elke dag de was aan de kant of ik het er gewoon weg geen zin in. Belde net nog de UWV arts zelf op ik blijf z'n verhaal raar en vaag vinden. jah hij vond het zelf ook een erg belastend onderzoek maar jah ging om millimeter werk kijk als je 100% uitbetaald wou krijgen dan moesten je botten nog heen en weer te bewegen zijn en als dat niet het geval was was het niet een direct geval van de zwangerschap dus dan kreeg je 70% uitgekeerd. Jah en een huisarts en fysio deden nooit deze onderzoeken omdat het bij hun allemaal het zelfde was mag niet eens van de fysio gaan sporten en hij verteld me net doodleuk jah je moet niet bang zijn om te bewegen juist daardoor heeft u meer pijn kan niet eens stofzuigen of wandelen zonder pijn of laat staan zitten ga morgen wel even weer naar de HA heen de groetjes ga er 2 in bad doen en een de fles en daarna allemaal tegelijk naar bed en heb vanavond nog verjaardag bleh zo geen zin in.
Ja mannen, Mag op dit moment niet klagen. Maar heb wel vaak reden gehad om dat ook te doen. Heb er mee leren omgaan, Soms moet je mannen aaien en paaien en zijn het idd net kleine kinderen., Bahhhhh. Zo nu even wat leuks even me dochter spammen. Foto.s met lachen eerste hapje en zitten. Veel plezier met kijken
Bollie bollie zo als we haar nu noemen soms hihih En gelijk de laatste kan wel door gaan maar dan haha.
Helemaal in het begin van onze zwangerschappen was deze discussie er ook....Lieve dames, mannen horen ook zich ook volwassen te gedragen en verantwoording te nemen! Dreinende mannen....jee moet er niet aan denken! Nu al zo pril in de relatie nog Mama25, hij mag wel wat meer zijn best doen. Jij bent niet meer dat bleue ja knikkende meisje wat hij achterliet maar een verantwoordelijke verstandige en ontzettend leuke vrouw geworden. Jee, wat heb ik jou in je berichten zien veranderen, jij mag gewoon mega trots zijn op jezelf! Tuurlijk ik vervloek mijn man ook wel eens, een sloddergat eerste klas die werkelijk overal alles laat slingeren, gerust nieuw gereedschap oid koopt omdat hij het niet kan vinden in de puinschuur. Maar hij trekt ook de stofzuiger door de hut wanneer ik werk en hij vrij is, verzorgt Benthe (bijna) zo als ik zou doen. Heeft een fulltime baan, een eigen zaakje, vrijwilligerswerk bij natuurmonumenten en ja, we hebben veel dieren die we samen doen. Lieve Pnirmal, jou vriend was bij mij ook echt aan het verkeerde adres geweest....wat jij allemaal accepteerd, hij mag zijn handjes wel dicht knijpen met zo'n lieve vrouw! Lieve dames, een relatie moet gelijkwaardig zijn je doet het met zijn tweetjes! meer zal ik er niet over zeggen,mijn excuus als ik iemand kwets.
He, zie nu ineens hoeveel ze op haar broertje lijkt!! hahaha Leuke foto van je prinsesje enne, lekkere hamsterwangen mag als baby zijn net als al die rolletjes
@ Tonka het was even een momentje... zat zelf ook niet helemaal lekker in me vel! Tis alweer goed, hebben veel over gepraat enzo... blijven praten he?!
Spruw lijkt me erg pijnlijk, heb het de 14 weken gelukkig niet mee hoeven te maken. Mis het soms nog wel hoor die mooie intieme momentjes van het borstvoeden, maar goed ik was er zelf wel een beetje klaar mee. Hoop het een volgende keer langer te kunnen doen.