September mama's 2010 deel 4 !!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Popkoorn, May 18, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. PatriciaK

    PatriciaK Fanatiek lid

    May 10, 2007
    1,454
    0
    0
    goedemorgen meiden,

    hier ook erg moe opgestaan.. alweer gespuugd en voel me niet echt lekker ... straks werken helaas maar denk dat ik eerder wegga vandaag denk niet dat ik het red .. best kut allemaal maar ja nog maar ff en dan hoop ik me een stuk beter te voelen...

    xxxx
     
  2. Hitchke

    Hitchke Fanatiek lid

    Sep 3, 2009
    1,342
    1
    36
    kan iemand mij even informeren over miranke en haar dochter ? heb er hier iets van opgevangen maar kan het verhaal niet echt terugvinden ? alles toch goed met haar ???
     
  3. Sabbe

    Sabbe Fanatiek lid

    Aug 7, 2007
    2,976
    0
    0
    Wetteren (B)
    goodmorning :)
     
  4. vosje2000

    vosje2000 Fanatiek lid

    May 28, 2007
    3,777
    1
    0
    Thuismama en vrijwilligster voor diverse organisat
    12 weekjes te vroeg, een dochtertje sanne.
    Naar wat ik begrepen heb was alles goed.
    Wel nog in het ziekenhuis uiteraard, maar ze ademde geloof ik al zelfstandig.
     
  5. vosje2000

    vosje2000 Fanatiek lid

    May 28, 2007
    3,777
    1
    0
    Thuismama en vrijwilligster voor diverse organisat
    Ik heb vanmiddag een groeiecho ter controle..
    De specialist uit maastricht komt weer over.
    Vind het toch wel spannend, maar verwacht dat de kleine gewoon op schema ligt zoals al de hele zwangerschap
     
  6. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    Feb 5, 2010
    3,399
    0
    0
    Succes!
     
  7. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    Feb 5, 2010
    3,399
    0
    0
    Pff hier ook erg moe (en opstandig :D;))

    Best wel last van mijn hormonen en slapen 's nachts is ook geen succes!

    Even klagen hoor :D....
     
  8. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    Feb 5, 2010
    3,399
    0
    0
    Klote meid! En echt heel erg arelaxed dat je nog steeds aan het spugen bent :( ik zou willen dat we iets voor je konden doen maar helaas ... hoeveel dagen nog ;)?
     
  9. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    @cindy, wat jammer dat ze zich weer niet liet zien!! Maar gelukkig mag je woensdag nog een keer :D
    @blinky succes vandaag bij de tandarts…. Ik weet hoe het is om bang te zijn voor de tandarts L
    @sann wat fijn dat het met de pols van ivy al wat beter gaat :d en wat heerlijk dat je man vandaag weer komt :D
    @vosje, succes vandaag.
    @ spugen… ik ben ook weer veel aan spugen… en aan het afvallen trouwens ook…
    @patricia, balen meid.. ik denk aan je :(


    Nou ik ga er weer vandoor… zoonlief ligt in bed eens kijken of hij al slaapt…
    als hij slaapt duik ik ook lekker mijn bed in, heb weer eens een beroerde nacht gehad,
    zodra zoonlief wakker is gaan we even naar de ikea, een nieuw verduisterend rolgordijn halen voor op zoonlief zijn kamer…

    Fijne dag vandaag allemaal
    xx
     
  10. wendy1983

    wendy1983 VIP lid

    Sep 27, 2007
    12,511
    0
    0
    Goede morgen!
    Blinky SUCCES bij de tandarts!
     
  11. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    @Patricia: wat vervelend zeg dat je zo beroerd bent. Hoop dat het snel weg trekt
    @Blinky; succes bij de tandarts meid.
    @Vosje: succes met de echo. zit vast helemaal goed

    Manlief is er bijna dus zo de pc mar s uit. Vanmiddag de pretecho. heb er hartstikke zin in zeg
     
  12. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    Feb 5, 2010
    3,399
    0
    0


    Ook al zo aan het spugen :( jeetje balen joh .. en daarbij ook aan het afvallen :( heb je het al met de verloskundige erover gehad? Lijkt me niet goed ! pas goed op jezelf!

    Een verduisterend rolgordijn ;) je hoopt/denkt dat het gaat helpen met uitslapen ;):D ik hoop het ook voor jullie!! Enne slaap lekker voor zo
     
  13. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    Feb 5, 2010
    3,399
    0
    0
    Jippie eindelijk komt manlief weer terug!!! Geniet ervan! En veel plezier bij de echo!
     
  14. Seth

    Seth Niet meer actief

    *zwaai*

    Even druk bezig..... dus tot laters.....

    zo even voldoen aan mn meldplicht.. :)

    xxx
     
  15. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    Jun 6, 2009
    3,926
    422
    83

    Hmmm, ik word ook al moe hoor als ik je verhal over Ivy lees haha! Niet raar hoor, volgende keer echt wagen mee hoor meid, zo'n wegrennend kind is echt niks nu!
    Dacht er gisteren nog aan dat jouw man eerdaags wel weer thuis zou komen, gelukkig!!! Vandaag dus, heerlijk genieten, ondanks alle drukte! Fijne een nieuwe keuken, en je voortuin op order, 1 troost, je hoeft het niet zelf te doen! Dus lekker genieten en jezelf niet te druk maken! Leuk een bruiloft en een weekje weg, heerrlijkkkk!

    je zal door alle drukte heen, vast nog wel gaatjes vinden om ons ff te bezoeken hahah, jou kennende!

    Knufff!
     
  16. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    Feb 5, 2010
    3,399
    0
    0
    Zwaai terug!
     
  17. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    Feb 5, 2010
    3,399
    0
    0
    Barst hier trouwens al 2 dagen van de koppijn :( auwie ...
     
  18. wendy1983

    wendy1983 VIP lid

    Sep 27, 2007
    12,511
    0
    0
    Beterschap mama van Sepp
     
  19. teddybeer86

    teddybeer86 Bekend lid

    Mar 30, 2009
    841
    0
    0
    nou meiden,
    hier ben ik ook weer even.
    heb niets bijgelezen, want dat is zo veel! hopelijk zijn er alleen maar goede berichten gepost.
    ik ben zelf erg druk geweest, en dan vraag ik me achteraf eigenlijk af waarmee! maar goed. zit de laatste tijd ook heel weinig op de pc. gewoon geen zin in.
    maar goed het gaat hier lekker, af en toe lekkere bandenpijn. maar ja hoort er allemaal bij. gisteren een kut dag, had sóchtends wat gegeten wat ik de hele dag weer op liet te boeren. echt zo vies. werd daar ook beroerd van. dus vannacht voor de zekerheid maar emmer naast het bed gezet maar gelukkig niet nodig gehad.en gisteren al hoofdpijn en vandaag nog steeds. dat is wel balen. maar goed.
    ik ben laatst een lang weekendje naar drenthe geweest met manlief en de hondjes. het was erg lekekr, alleen er waren heel veel muggen en konden daardoor niet buiten zitten. maar dat was helaas een periode dat ze er nu veel waren. maar goed dat mocht de pret niet drukken. we hadden voor de rest heerlijk weer. lekker terasjes gepakt, gewinkeld, en uit eten geweest (voor ons 2 jarig huwelijk) dit was niet allemaal op een dag hoor. hahahah.
    ik ben ook naar de tandarts geweest, ik moet verstandskiezen laten trekken. en de afspraak staat voor volgende week. heb duidelijk gezegt dat ik zwanger ben. dit kon geen kwaad. maar nu hoor ik van andere dat het wel kwaad klan die verdoving. dat er spul in zit dat de zwangerschap of weeen op wekt. weten jullie dat????

    sorry dat ik nu voor de rest even niet op jullie reageer. maar voel me nog steeds niet helemaal lekker, maar wou toch even snel wat van me laten horen.

    gr teddybeer
     
  20. blinky

    blinky VIP lid

    Feb 11, 2010
    8,249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    @ tandarts: ooooooooooooo wat ben ik stoer geweest vandaag!!! ik heb het gaatje zonder verdoving laten vullen en dat deed PIJN. maar heb wel volgehouden. ik he b ook zo'n fijne tandarts. ze telde tijdens het boren steeds tot 10 en dan stopte ze even. das echt fijn, want als je het bij tel 7 niet meer trekt weet je dat er nog maar 3 tellen komen. klinkt misschien heel gek, maar dat helpt echt om de pijn beter vol te houden.
    Ik ben nu dus bijzonder trots op mezelf haha.

    @ teddybeer: er is een middel wat je gewoon mag krijgen tijdens de zwangerschap. dat zei mijn tandarts ook al. dat is niet schadelijk. is geloof ik wel een ander middel dan gewoonlijk, maar ik denk dat bijna elke tandarts dat wel heeft. als je het niet vertrouwd, dan moet je ff de assistente bellen en vragen naar de naam van het verdovingsmiddel. dan kun je het ff googlen. geeft jezelf een geruster gevoel. gewoon doen hoor meid. enne succes!!!
     

Share This Page