Leuk dat hij dat even overlegt.:x Zelf ziet hij het niet maar jij moet er tegenaan kijken.8) Gelukkig ben ik hie altijd degene die Niels zijn haren "knipt".
Zit je net te plassen begint er een muziekje te spelen. Ik zou gelijk opschrikken van dat potje en niet eens meer een plas doen.
normaal knip ik hem ook zelf, maar hij is al langer aant zeggen dat het zo warm is . Dus nu maar de tondeuse erover . Eens kijken wanneer mijn vriendin tijd heeft om te knippen .
Hallo, kadootjes, geen idee maar dat wist je al he bloem hahaha Suus, fijn dat je eindelijk internet hebt!! Hoop dat de kleine er nog een paar dagen in blijft zitten!! Sterkte! KK, leuke foto's!! Hier, vandaag naar de ka geweest en die kon zo niks vinden wat zou duiden op een liesbreuk wel moeten we als zijn scrotum weer vergroot is of als hij ontroostbaar huilt meteen langskomen zodat ze het ook kunnen zien en dan misschien meteen maatregelen kunnen nemen. Verder volgende week donderdag een echo voor zijn scrotum, liesstreek en nieren om te kijken of er daar wat op te zien is, dit ook ivm wat er op de 20 weken echo te zien was. Of dat niet weer terug is gekomen. Julian heeft nog steeds oranje haar hahaha, wel minder als gisteren maar na twee keer wassen is het er nog niet uit dus morgenavond maar weer in bad en haren wassen om te kijken of het er dan wel uit is/gaat. Verder zijn we sinds gisteren actief bezig met het drinken uit een beker. Hij dronk nog steeds regelmatig uit een fles met als gevolg dat hij die tussen zijn tanden klemde en dat deed hij dus ook als hij iets wilde zeggen/vertellen. Daardoor heeft hij nu dat als hij woorden uitspreekt hij ook regelmatig zijn tanden op elkaar houdt en dus woorden verkeerd uitspreekt, om te voorkomen dat we straks dus bij de logopedist (ofzo) uitkomen gaan we dus kijken wat dit opleverd.
haha. Mika dus weer niet. Mika zegt ook meije . Als we gras moeten maaien zeggen we ff ut graas meije. Dus vanmiddag was het ineens meije, dus leon met mika maar het gras gemaaid
Ja hoor....hij heeft hem nog niet....krijgt 'm met zijn verjaardag , maar hij heeft er natuurlijk al wel even op gezeten, maar het zadel moet (en kan) nog ietsje verder naar beneden. (en hij staat er boven -als we in de berging zijn- ook steeds naar te wijzen ) Graag gedaan!
hoop dat het niets ernstigs is dan! Hihi nog steeds oranje haar . Had je er niet eerst gel ofzo ingedaan? Wel goed dat jullie nu proberen hem uit een beker te laten drinken! Hopelijk vind ie het super leuk dat ie de fles niet meer wil
Ow ja, was ook leuk gisteren Hadden afspraak bij het cb voor W. Dus wij erheen, komen we daar zegt die vrouw die weegt: De afspraak is vandaag niet. Dus ik begin te twijfelen en zeg dat het toch echt in de brief staat. Zegt ze dan pas: Ja maar de afspraak is verzet. Dus ik: owwww, weet ik niks van, wie heeft dat verzet dan? Kwam niet echt reactie op alleen dat we wel konden blijven... Maar goed, na heel lang wachten waren we eindelijk aan de beurt. Gesprek gehad, blokjes stapelen enz. enz. ging heel goed Gaat vandaag de telefoon, dat W nog een keer terug mag komen want met deze leeftijd moeten ze even standaard gecontroleerd worden door een arts en hij is gisteren dus niet bij een arts geweest... Kan er nu dus nog een keer heen en gisteren voor Jan lul zo lang gewacht. Maar goed, nog maar een keer heen dan
oeh krijg ineens zin in taart! Zie op tv nu lekkere taart voorbij komen. Jammer dat de winkels dicht zijn
Wel eerst gel gedaan om zijn haar omhoog te krijgen maar denk dat ik iets te enthousiast ben geweest met spuiten hahaha Ach het is niet meer zo heel fel dus dat scheelt wel weer en als het er vrijdag weer uit is beginnen we zaterdag overnieuw8) Tot nu toe is het vooral flesss, flesss, flesss en als je de beker geeft dan is het neeeeee Komt vanzelf wel weer goed