APRIL-mama's 2010 deel 2!!!

Discussie in 'De mama's' gestart door mirjam2112, 10 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    mirjamm
    lekker goor zeg
    is je kat wel gecastereeerd?

    wonder
    owja nou goed dat je maar de goeie hebt
    is ook wat
    kan je niet beter met je nederlands-frans woordenboekje naar de winkel gaan:p:p:p
     
  2. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Hahaha ja idd....nou wij zijn dus met twee van die bussen naar een medewerker van de winkel gegaan...maar daar ging het al fout bij de vraag of ze ook Duits sprak. Haar gezicht betrok en was daarna duidelijk niet van plan om ons verder te helpen. Dus nog een poging gewaagd met ons beste Frans...maar nee hoor. Dat takkewijf gaf geen meter mee. En dan realiseer je je weer dat je in Frankrijk bent, waar ongelooflijk arrogante mensen wonen!
     
  3. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Is het echt zo erg gesteld met de attitude van de Fransen???
     
  4. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    He type ik een heel verhaal is het weg.. Goed kort nogmaals

    @ Mermaid; klinkt als een aambei ja.. vervelend dat ze niet meer wil slapen na de ochtendfles

    @ Janne; Lekker nachtje! Erg sneu he zo`n pruilmondje..

    @ Mirjam; Vervelend zo`n plassende kat. Heeft hij ( is het een hij ) niet ook blaasontsteking of blaasgruis ? Het is eigenlijk vrij abnormaal voor een kat om buiten de bak te plassen.. maar als ze dat eenmaal doen..

    Hier niet zo`n beste nacht. Gisteren heeft ze ook niet veel geslapen. Steeds uurtjes. Wel van 19u tot 00u dat was haar nacht denk ik, want daarna van 00u tot 03.30u en van 04.15u tot 08.00u pff valt weer tegen zo`n nacht. Ze sliep al bijna 2 weken door.
     
  5. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    ik irriteer me daar zo aan
    net als duitsers
    ze verwachten dat we daar duits praten maar ze vertikken het om nl te leren
     
  6. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Ik laat haar wel gewoon in bedje liggen, want ik zie en merk aan haar dat ze wel moe is. Ze moet dus gewoon gaan slapen. Normaal leg ik haar na de ochtendfles in haar wiegje, maar omdat ze niet meer lang in het wiegje gaat passen leg ik haar nu steeds in het ledikant zodat ze daar ook aan went en goed in gaat slapen. Bovendien ga ik straks de bedden afhalen, dus kán ze niet eens in de wieg. Vandaag voor het eerst in het ledikant na de ochtendfles, dus misschien dat ze daarom wat onrustig is.

    Balen van je nacht. Hopen dat ze a.s. nacht beter gaat slapen.
     
  7. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    ja dat hoop ik ook.. heb ook nog eens onwijze menstruatie-kramp en heel veel last van mijn bekken. Kon amper mijn bed uitkomen vanochtend leek wel 8 mnd zwanger. Ach ja vrijdag weer naar de osteopaat, die gaat me hopelijk weer helpen !

    * zo sorrie klaagmodus uit *
     
  8. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Er gaan inmiddels steeds wat langere pauzes tussen de gilletjes zitten, dus ik denk toch echt dat ze nu in slaap aan het vallen is...
     
  9. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    even spammen dan nog ;

    [​IMG]

    en nog 1
    [​IMG]
     
  10. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    goedemorgen doe het even snel want zit op mijn tel dus alleen even ego. Zit op mijn nieuwe werk te wachten tot de training begint en heb al meteen een goede indruk achter gelaten door twee parkeer plekken in beslag te nemen en uit de kantine te worden geplukt hahaha oeps. Verder heb ik dus echt geen zin maar dat heb ik al twintig keer tegen roeland gezegd en als klap op de vuurpijl gaat julian ook nog huilen bij het kdv dus toen wilde ik helemaal niet meer. Hij gaat nooit huilen, heeft wel eens minder zin maar huilen heeft hij nog nooit gedaan. Zal wel voelen dat ik niet wil. Nou ik zal eens kijken of ik nog sociaal kan doen, jippie!
     
  11. Emmetje75

    Emmetje75 Fanatiek lid

    26 aug 2006
    1.383
    0
    0
    @ mirjam: hij was vast z'n territorium aan het afbakenen ;)

    @ wonder: ja, vreselijk die Fransen. Da's voor mij de reden om niet naar Frankrijk op vakantie te willen. Doe mij maar Griekenland, altijd vriendelijke mensen.
    enne over de Duitsers: even in de bres springen voor een vriendin van mij: zij is Duitse maar spreekt ook uitstekend Nederlands en zelfs een beetje Fries :D (woont nu ook in NL trouwens), ook ken ik nog een aantal andere Duitsers die Nederlands spreken. Maar over het algemeen ben ik het er wel mee eens, Duitsers zullen ook bijna nooit Engels willen praten om te communiceren met Nederlanders / buitenlanders.
    Amerikanen en Engelsen trouwens ook niet, die zijn veel te veel verwend doordat iedereen hun taal kan spreken ;) .
    (hmmm, als je het zo bekijkt zijn wij Nederlanders toch wel erg sociaal begaan met onze vreemde-talenkennis, behalve als je op vakantie naar de costa del sol, met broodje van Koot en frietje van Piet gaat :D)
     
  12. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Ja echt heel erg....het is echt een arrogant klotevolk....(excuses!!) Paar maanden geleden waren we in een winkel waar iemand van het personeel een klant telefonisch zowat de huid vol schold...waar die persoon het recht vandaan haalde om haar te vragen of ze Duits sprak...hij woonde immers toch in Frankrijk. Nou ik vraag je.....:( Das toch niet normaal?
     
  13. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    @Kris: wat een beauty!!!

    @Ingrid: succes vandaag!

    @Emmetje: ja meer mensen gaan daarom niet naar Frankrijk voor een vakantie....
     
  14. Emmetje75

    Emmetje75 Fanatiek lid

    26 aug 2006
    1.383
    0
    0
    (of waren dat te veel vooroordelen in één stukje.. alles met een knipoog bedoeld natuurlijk!)

    Zo zielig, gisteravond ben ik meer dan 2 uur met Tim bezig geweest, hij bleef maar huilen. Waar ik hem normaal om half 10 kan neerleggen voor de nacht, ging dat nu dus helemaal niet. Hij spuugt normaal al heel veel, maar vanavond leek hij er echt last/pijn van te hebben, het was ook slijmerig en zurig. Het kunnen ook krampjes zijn geweest, maar dan was het voor zijn doen wel erg heftig. Hij bleef maar huilen, alleen rechtop tegen mij aan werd hij rustiger. Hij voelde ook wel iets warm aan, maar had geen verhoging. Uiteindelijk heb ik hem toch even een zetpilletje gegeven, misschien nu last van de prikjes van afgelopen vrijdag? Lijkt me een beetje aan de late kant...
    Uiteindelijk had hij toch de rust gevonden en heeft hij goed geslapen, hij kwam pas om 8u!
    Zo lastig vind ik dat, dat spugen van hem. Ik heb hem al bijna de hele dag een slab om, ik moet mezelf 3x per dag omkleden. Alleen, op gisteravond na, huilt hij er niet van, ook komt het er niet met een boog uit, hij komt goed aan en heeft goede plasluiers. Dus geen aanwijzingen voor reflux oid, (waar de artsen op letten) maar zoals hij vanavond was, begin ik toch te twijfelen. Zou gewoon niet willen dat ik iets over het hoofd zie omdat hij verder zo tevreden is. Vanmorgen was hij weer gewoon zichzelf.
    Hoe was dat met de reflux-kindjes hier?
     
  15. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    Emmetje; Sanne huilde wel veel bij het spugen en spugde ook tot 2 a 3 uur na de voeding nog.
    ook was het regelmatig echt ver spugen, met kracht zeg maar.
     
  16. sweetcandie

    sweetcandie Fanatiek lid

    29 jul 2006
    2.564
    0
    0
    Belgie
    Hoe is het hier... Zien dat jullie zoveel kletsen schandalig dat ik hier nooit kom. Maar heb echt druk joh.

    Hoe is het verder met iedereen en nog iets nieuws.

    HIer nog een fotootje van mijn kanjer.
     
  17. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Emmetje: arme Tim zeg ... Zo zielig als je er niks aan kan doen hè ..

    Kat: zij is wel geholpen maar omdat ze ziek was en we haar urine moesten opvangen heeft ze 1,5 dag opgesloten gezeten in de woonkamer met een kattenbak met speciale korreltjes. Maar daar wilde ze dus niet op, daarom heeft ze op de bank gepoept en op de wipstoel geplast... Ws heeft ze daar nog last van ofzo ..

    Oh er kijken 2 grote blauwe ogen me heel zielig aan .. Even kroelen met m'n meissie !!
     
  18. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    @ Kris: Wauw!! Wat een mooie foto’s. En wat een prachtig meisje heb je.

    @ Ingrid: Ik heb met je te doen meisje. Ik kan me voorstellen dat je er echt geen zin in hebt. En eigenlijk is het toch van de zotte dat je nu op een cursus zit terwijl je gewoon nog verlof hebt.

    @ Emmetje: Ach die arme Tim. Drinkt ie misschien te snel dat hij daarom zoveel spuugt? Misschien tussendoor laten pauzeren en even boeren? Of doe je dat al?

    @ hier: Nou Ayla slaapt hoor. Ik merk echt dat als ik zelf rustig blijf en naar haar toe ga, over d’r hoofdje aai en zachtjes tegen haar praat dat ze een soort gerustgesteld wordt dat ik heus nog wel in de buurt ben en dat ze dan over het algemeen genomen gewoon lekker gaat slapen.

    Ik ben trouwens zo in mijn nopjes met mijn nieuwe theepot, suikerpotje en mokjes. Ze zijn echt super-schattig. Voor wie geïnteresseerd is ;), de theepot en het suikerpotje staan op pagina 17 van de digitale folder op www.xenos.nl. Ik heb niet de mokken die daarbij horen.
     
  19. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    @ Sweet: Hey meisje, leuk dat je er weer even bent. Kan me voorstellen dat je druk bent met 3 kids. Wat een lekker ventje zeg!
     
  20. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    @Sweet: wat een mooie man zeg!!!! Leuk dat je er were even bent.

    @Emmetje: wat zielig voor Tim....nou Elin heeft hier net ook alles dr uit gegooid. Ook zuur en slijmerig...zag er geel uit. Hmmm even in de gaten houden.

    @Mermaid: leuke theepot!!!
     

Deel Deze Pagina