APRIL-mama's 2010 deel 2!!!

Discussion in 'De mama's' started by mirjam2112, Jun 10, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    @ kinderbijslag: Ik moest het ook activeren op de site van de SVB. Je kunt daar ook een rekeningnummer opgeven. De meiden die al een kindje hadden hoeven dat waarschijnlijk niet meer te doen, omdat hun gegevens al bekend zijn.

    @ Ikheid: Zo, jij bent actief geweest.

    @ Kris: Jij hebt ook al zo veel gedaan in huis.

    @ ongesteld: Hier nog niet. Maar ik heb vorige week mijn eisprong gehad, dus het zal er volgende week wel aan zitten te komen.

    @ Janne: Hm, balen van je miskoop. En vreemd idd dat je eerst een brief krijgt dat het vanzelf gaat en vervolgens dat je ’t nog niet hebt aangevraagd.

    @ anticonceptie: Ik wil waarschijnlijk ook aan de mirena. De pil ga ik echt never nooit meer gebruiken, TROEP! En condooms vind ik zo’n gedoe’tje, Arco en ik zijn ook helemaal niet handig met die dingen. En helemaal zonder…hm, dat vind ik toch een beetje risky. Ik zit echt nog niet op een broertje of zusje voor Ayla te wachten. Voor nu heb ik trouwens wel condooms gehaald, want ik heb eindelijk wel weer eens zin om lekker te sexen :).

    Ik heb niet zo heel veel in huis gedaan vandaag: wasje opvouwen, bedden afgehaald, beddengoed gewassen en de vaatwasser uit- en ingeruimd. Nu nog even chillen en dan ga ik over ong. 20 min. Ayla in de kinderwagen laden en op mijn gemakje even naar mijn vriendinnetje lopen. Die hebben hun huis verbouwd en ik ga eens even kijken hoe het geworden is.
     
  2. kris8

    kris8 VIP lid

    Aug 17, 2009
    8,032
    3
    36
    Wij deden ``even voor de zekerheid `` een test, was al een paar dagen misselijk en twee weken overtijd, maar had daar nog niet echt wat achter gezocht ;). Ik las gelijk ZWANGER ( had zo`n digitaal ding ) en heb het nog niet tegen mijn vriend gezet, dacht misschien gaat het nog wel weg, je moest tenslotte 3 min. wachten met aflezen 8). Dat waren hele lange 3 min. Toen nog eens gekeken en nog steeds Zwanger.. :$ Heb geloof ik iets gezegt van ; ``uhmmmm schatt.. kijk eens... ``
    Daarna hebben ze als een stel idioten naar die test staan staren heeft mijn vriend de gebruiksaanwijzing 3x doorgelezen of we de test goed gedaan hadden en zijn we met de hond naar het bos gegaan. Niets anders gezegt dan ``jeetje`` en dat een keer of 100 geloof ik. Ik kon ook niet verder denken dan Jeetje..
    S`avonds op de bank zeiden we tegelijk tegen elkaar dat we er wel blij mee waren... en na een paar dagen was ik helemaal in de wolken.. Maar die eerste momenten voelde ik letterlijk de grond onder mijn voeten weg gaan ...

    ( sorrie lang verhaal.. ) maar bij jou dus ook niet gepland..
     
  3. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Janne, over een jaartje proberen ja, ik ga er maar vanuit dat het weer ff kan duren..
     
  4. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    @ Kris & Janne: Ik kan me voorstellen dat je dan best even schrikt als je niet gepland zwanger bent. Bij mijn nichtje was het ook niet gepland, maar uiteindelijk wel net als bij jullie, gewenst.

    @ Ikheid: Zijn jullie lang bezig geweest met zwanger worden? Wij 8 maanden, vond ik eerlijk gezegd lang zat ;).
     
  5. kris8

    kris8 VIP lid

    Aug 17, 2009
    8,032
    3
    36
    Nou mermaid; dat is toch best behoorlijk actief !
     
  6. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    1,5 jaar...
     
  7. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Ja, vind je? Ik kan nog veel meer bedenken wat ik moet doen (hele huis stofzuigen, nóg een was opvouwen, badkamer schoonmaken), maar ik heb geen zin meer hoor. Morgen weer een dag...
     
  8. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Jeetje :$, da's idd lang. Is het uiteindelijk wel op de natuurlijk manier gelukt?
     
  9. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Ikheid.....een tweede kan in een keer heel snel gaan hoor!!!! hihi...
     
  10. Janne87

    Janne87 Fanatiek lid

    Jan 17, 2009
    3,051
    0
    36
    Ik vind het wel leuk om dit te lezen omdat ik niet zoveel mensen ken bij wie het 'per ongeluk' was maar er wel blij meer waren. Op een paar tienermoeders na zeg maar.
    Ik werd maar niet ongesteld, was op vakantie, en ik was ook even kwijt wanneer ik het precies moest worden. Uiteindelijk een test gekocht, en toen we die hadden gekocht hield ik ineens rekening mee met dat ik wel zwanger kon zijn, helemaal omdat het meisje achter de kassa zei 'oh, bij mij werkte die test goed hoor, hij is nu 6 jaar!'...slik... Ook bij mij meteen een dikke vette streep de controlestreep zag je eerder dan die andere zeg maar. Verder beetje zelfde verhaal als bij jou, grondwegzakgevoel en later datzelfde maar dan omdat je op een blije wolk zit.

    Mermaid, best wel actief toch! Leuk dat je ff kunt lopen naar die vriendin.

    Ikheid, op Jayden heb je toch een jaar gewacht? (en 9 maanden haha)
    Edit: oh, zie het al, 1,5.

    Oke, ik hoor gemurmel in de wieg, dus ik ga ff kadootjes kopen voor mijn zus en haar dochter en een kennisje, allemaal verjaardagen komend weekend (wordt weer druk...).
     
  11. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    zo me werk belde net ze waren positief over me
    en heb meteen diensten voor augustus gekregen
    moet alleen nog even bellen naar het flexbureau of ze ook nog diensten hebben voor juli
     
  12. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Wat een super goed nieuws TM!!!
     
  13. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    #1313 Trotsemama1, Jun 16, 2010
    Last edited by a moderator: Jun 16, 2010
    zo er had hier 1 net een strontbom
    ik zat zelf ook helemaal onder
    maarja wat wil je als thobias 3 dagen niet had gepoept
     
  14. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Wat een goed nieuws TM!

    Mermaid, ja op de natuurlijke manier..

    Over een jaar willen we proberen voor een 2e, maar eerst maar ´s kijken hoe het allemaal gaat lopen. Kan ook zijn dat we er 1,5 jaar mee w8en.. We zien het wel.

    Ik ben boodschapje doen, wandelen met de honden..

    Laterrr! X
     
  15. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    eerst ff dit: we hebben een huis gevonden en onze makelaar gaat in onderhandeling :$
     
  16. kris8

    kris8 VIP lid

    Aug 17, 2009
    8,032
    3
    36
    Fijn zeg TM dat ze zo positief over je waren !
    Poepbommen .. hier vanochtend ook ja..
     
  17. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Waaaaaaaaaaaah wat spannend joh!!!!! Heb je een foto?
     
  18. kris8

    kris8 VIP lid

    Aug 17, 2009
    8,032
    3
    36
    oooh spannend Napoleon !
     
  19. kris8

    kris8 VIP lid

    Aug 17, 2009
    8,032
    3
    36
    zo ik lig met mijn ( nog iets te dikke ) luie bibs op de net schoongemaakte tuinbank met een boek, maar omg wat is het warm. ( we hebben een soort binnentuin, dus er zit geen zuchtje wind )
     
  20. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Oh wat heerlijk!! Hier waait het super hard....en het is bewolkt!
     

Share This Page