De februari 2010 mama's, deel 3!

Discussion in 'De mama's' started by LiLaLief, Jun 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Nope, geen last van bekkenpijn hier. Eigenlijk mijn gehele zwangerschap geen last van gehad.

    eennuuh ideetje: Manlief vragen of het daar beneden los te masseren hihihi:p.
     
  2. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Spannend. Soms kun je er echt wel last van hebben van een pilletje minder. Hoop voor je dat je er geen last van zal hebben.

    Slaap lekker!
     
  3. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Ja, ik als eenzame vrouw ga er ook nog maar es eentje inschenken :D

    ik zag trouwens net een mail dat ze het vandaag opgestuurd hebben! Zal morgen dus wel hier zijn.
    We zitten zondag in Frankrijk ergens in een B&B. Ik heb dus een romper waar op staat "Tycho est mon cherie papa"

    Leuk! Vrouwen zijn volgens mij echt geschift op dat gebied...haha! :$:D Alleen al de voorpret om kadootjes te gaan geven aan je man voor vaderdag. :p
     
  4. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Waar heb je hem besteld? Heb het truitje mij goodmoodkid.nl gesteld ofzo. Wel goede service. Vorigeweek donderdag besteld ofzo, vandaag binnen gekregen:D.
     
  5. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Ikke bij simplycolors. Ook vorige week do besteld! Maar ik begon 'm al te knijpen... vrijdag gaan we al weg en dat ding moet wel mee dan!:p
     
  6. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Ik heb trouwens vandaag een pak rijstebloem gekocht. Ik wil dat 's avonds eens een keer gaan proberen in de hóóóóp dat ie gewoon gaat doorslapen.

    Iemand een idee over wanneer je dat kan gaan gebruiken? Op het pak staat vanaf 4 mnd. maar hier lees ik toch dat mensen het al eerder gebruiken,....?
     
  7. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Aaah die site ken ik ook.Heb ik ook een keer gekeken, maar was toen al te laat met bestellen en heb het uiteindelijk niet gedaan. Hoop voor je dat je hem op tijd binnenkrijgt:D
     
  8. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Ja, morgen denk ik.
    Pff zit ik hier een cracker met fileeeej te eten! Dat was niet de bedoeling! Dieet! En wijn.... hahaha nou hij gaat goed hoor...!

    Maar 't smaakt wel:p
     
  9. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Ik ben het gaan gebruiken op de leeftijd die Olivier nu heeft ongeveer drie weken terug. En ze doet het er goed op poept goed. En groeide iets te snel de eerste week haha. Nu weer minder. Anders werd het z,n bollie bollen. Maar mijn ervaaring is postief.

    Jammer dat je man zo wijnig tijd heeft. Hoop dat dat snel beter woord.

    En idd de kortingen voor alleen staande ouders is niet slecht geregeld. wat dat betreft mag ik niet klagen.
    ( sorry als ik dat soms wel doet)

    Bellie respect voor die vriendin of collega die het ook helemaal alleen doet.
     
  10. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Dinand kreeg het met 10 weken, 2 theelepeltjes. Als jij je er goed bij voelt gewoon eens proberen en kijken hoe hij erop reageert. Dinand reageerde er overigens goed op. Hij krijg nu met zijn laatste fles een papfles.
     
  11. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Hee ik ga zo slapen. Morgen naar verweggistan (ja, Alphen aan den Rijn is vanaf hier gewoon 2 uur rijden!)
    en dan moet ik wel een beetje fit zijn hé!

    Truste!!!
     
  12. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    ooooh hou op over fileeeej, nou ga ik ook pakken *gniffel:p*.
     
  13. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Jah, alleen die laatste fles inderdaad. Om door te kunnen slapen want dat is me inmiddels wel goud waard!!!
    Vooral nadat meneertje zijn 1e echte nacht heeft doorgeslapen. Jeeee dat was ik niet meer gewend. 2 voedingen per nacht zou ook niet meer moeten hé, na 3 mnd...

    En Pnirmal, Karishma drinkt het tegen het spugen hé? Olivier spuugt bijna niet dus ik doe het alleen de laatste fles. ik ga het morgen misschien eens proberen dan. 1 theelepel!

    Nu ga ik echt pitten!

    Truste allemaal!
     
  14. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Truste!

    Ennuh ik zal morgen heel hard gillen, misschien hoor je me in alphen nog wel. Denk dat het 10 km hier vandaan is. Meer zeker niet. Of ik pak mijn vuvuzela er even bij:p.
     
  15. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief

    Weltrusten. En idd was er eerder mee begonnen van wegen het spugen, Ze krijgt de ochtend fles twee lepels rijstenpap. Schepje van de voeding. en s avonds. De andere flessen niet. Vond haar toch echt te snel dik worden. En gewoon meer jhpm er door gedaan. Ach ja

    En rij voor zichtig.Alpen aan de rijn is hier ook niet zo ver van daan. En leuk een nieuwe auto.

    En bellie en jij weltrusen ik ga ook pitten.;)
     
  16. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    hier heb ik ook wat besteld binnen 3 dagen in huis. Goede sevice alleen het valt onzettend groot.
     
  17. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    rijstebloem daar ben ik ook al mee begonnen met 3,5 maand sem werd steeds vroeger wakker. Sins ik rijstebloem door zijn laaste fles doe is ie om 7/8 uur wakker.
    Hij heeft er geen last van gehad poept nog steeds erg goed haha
     
  18. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Hihi dinand heeft er ook totaal geen last van gehad qua ontlasting. Hier wordt hij ook meestal rond een uur of 8 wakker. Met uitschieters tot uiterlijk 09.45:D.

    Ben benieuwd wat het cb morgen zegt over de fruit en groente hapjes. In het boekje van het cb staat nadrukkelijk dat als je met vaste voeding wilt beginnen eerst moet overleggen met het cb. Nou dat dacht ik dus even niet. Alsof het cb een adviseur is over wanneer mijn kind aan vaste voeding mag beginnen. Dat beslis ik uiteindelijk toch zelf. Adviezen geven prima, maar of ik ze daarna daadwerkelijk uitvoer is toch zeker aan mezelf?! Ik weet dat je het beste kan wachten tot het kind 6 maanden is, maar ik zag aan alles dat dinand toe was aan vast voedsel. Keek het eten uit mijn mond en begon te smakken. Er staat in het boekje van het cb dat dit tekenen zijn dat een kind toe is aan vast voedsel. Plus daarbij komen er geen allergieën voor in de familie, dus heb de stap genomen en het gaat uitstekend. Mondje gaat wijdt open als ik met de lepel bij zijn mondje komt. Ongelofelijk trouwens als je ziet hoe snel die kindjes dat leren:D.
     
  19. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    ja idd dat bepaal je zelf wel toch waneer je bijvoeding geeft.

    @hier gisteren naar de HA geweest ben doorgestuurd naar de maag-darm-lever arts ik mag dinsdag al komen.
    Ook een kuur mee gekregen voor een urineweginfectie.
    Voel me nog steeds klote
    Hopelijk komt er dinsdag iets uit
     
  20. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief

    Goedenmorgen.

    Hier een goedenacht gehad. Karishma kwam wel iets eerder dan normaal rond zeven uur. Weet wel waardoor denk ik. Ze had een lekkere poep broek. Nu lekker gegeten en ligt tv te kijken. En hoor haar kletsen..

    Doe die van jullie dat ook kom ik te dicht bij dan pakt me ze toch beet haha. Gisteren op een auw plek, Ze trok zo aan me blouse en me velletje van me borst zat er ook tussen auw hihi. Of me haren ook favo. Als ik haar uit bed haal of wat dan ook is het gelijk met een handje in me haren hangen. haha

    Wat te doen vandaag. Moet nog de was opvouwen was aan zetten. Nog eens dweilen. En vanmiddag gezellig naar me zusje. Eerst Arun dan uit school halen.

    Ninja en Bellie idd jullie beslissen zelf of je met bijvoeding begint.

    Heb Karishma al drie dagen wat fruit gegeven. Maar merk dat ze er nog niks aan vind wacht weer even een week en probeer het dan weer. Het is nog geen hals zaak. En ze heeft haar rijstenpap al.

    Bellie succes bij de dokter. Het zit je niet helemaal mee meid.:(


    Mama zie dat je ook al online bent hoe is die. En hoe hebben de kids geslapen.?
     

Share This Page