wie is/was er ook bij t barrahus? (wirdum)

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door klingel, 14 sep 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    19 apr 2007
    8.914
    3
    36
    Vrouw
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Vandaag had ik dus de echo. Het zag er goed uit! :) Het is er eentje! :) Nog geen hartactie, maar daar was het ook nog wat te vroeg voor volgens dr. V. ("Jammer dat je niet een paar daagjes later bent!" terwijl ik van 1 van de dames afgelopen maandag, dus 2 dagen eerder, had aangeboden gekregen!). En het goede nieuws, hij gaat volgende week nog door t/m woensdag. Dus ik heb voor woensdag weer een echo staan. Ik vind het wel fijn om het in Friesland af te sluiten met een echo met een kloppend hartje. Ik krijg dan ook een brief mee voor mijn verloskundig centrum.

    @Jo: ja, ik zat tussen 10.00 uur en 10.40 ofzo in de wachtkamer. Er kwam wel een vrouw met kort haar binnen om bloed te prikken, denk ik. Was jij dat? Ik had een paars shirt met knoopjes en lange mouwen aan en een grijze ribbroek.

    Mand met streekproducten: prima.
    Ophogen naar 15 euro: prima.
    En een hart + een bon voor de dames: prima.

    Groetjes van een blije Aqui!!! :)
     
  2. Jo1978

    Jo1978 Fanatiek lid

    4 sep 2008
    1.303
    0
    0
    noorden
    Aqui: gefeliciteerd meid! Wat fijn dat het er goed uit ziet. En woensdag nog een keer! Die man kan gewoon nog niet ophouden :D

    P: logisch dat dit er toch flink ingehakt heeft! En dat doorstomen is ook herkenbaar. Af en toe krijg je dan toch even een terugslag en bij wat jou is overkomen natuurlijk niet meer dan logisch! Lekker rustig aan doen, proberen van het weer (en elkaar) te genieten en na de vakantie maar weer eens kijken? Of denk je al eerder aan TP-en? Dikke pletknuff in ieder geval!
    Ben jij er zondag ook trouwens?
     
  3. P26

    P26 Niet meer actief

    ja mijn man en ik komen zondag middag.

    aqui wat een goed nieuws. Ik hoop dat je woensdag een mooi sterk hartje kan zien.
     
  4. yj81

    yj81 Fanatiek lid

    30 okt 2009
    1.183
    8
    38
    Friesland
    even een vraagje:
    Zou iemand mij de brief misschien willen mailen (eerst scannen)
    Ze hadden hem per ongeluk naar mijn oude adres verstuurd en hebben hem toen nogmaals naar het goede adres verstuurd,maar ik heb nog steeds niks ontvangen.Ik zou hem zo graag willen lezen!Ik lees hier ook iets over een a4-tje.Is het de bedoeling dat iedereen dat maakt?
    Hoopt dat iemand dit voor me wil doen.Alvast bedankt!!!
    Mijn emailadres is:yjongsma@msn.com
     
  5. Soraya

    Soraya Bekend lid

    30 dec 2006
    836
    0
    16
    Randstad
    Yes! Gefelicieteerd. Nu nog een weekje wachten. Een kloppend hartje, dat zou een mooi huwelijkskado zijn. Een beetje vroeg, maar dat mag de pret niet drukken :)!

    Gefeliciteerd!
     
  6. Vlinder

    Vlinder Fanatiek lid

    14 jul 2009
    2.774
    0
    0
    Pip ik wens jullie een super mooie dag toe morgen en laat ons snel weten hoe jullie dag was.

    P even rust nemen is soms ook goed,kijk naar ons,je lichaam moet nu weer even herstellen en geestelijk heb je ook wel wat te verwerken.Geef de hoop niet op,hopelijk mag je snel weer zwanger zijn.

    Aqui wat fijn dat het er goed uit leek te zien,volgende week is er zeker een hartslag te zien.

    Jo en ik gaan vrijdag samen de mand samen stellen,wie doen er nu precies allemaal mee;Aqui,Pip,P,Famke,Jo en Vlinder
     
  7. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    19 apr 2007
    8.914
    3
    36
    Vrouw
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Ik zou het best willen doen, maar ik heb zowel privé als zakelijk geen beschikking over een scanner. Je kunt inderdaad een A4tje maken voor de dokter. Dat kun je zondag meenemen of opsturen naar één van de dames... Oh oeps dat moet ik dus ook nog doen!!! Ik kan je wel (per PB) het adres geven als je zondag er niet bij bent.

    Ik doe zeker mee met het cadeau, maar ben er dus niet bij zondag. Helaas. :(
     
  8. famke007

    famke007 Actief lid

    5 jan 2010
    151
    0
    0
    bloemist
    fryslan
    hey, ik heb alle harten ingepakt, en kaartjes klaar liggen. heb al twee (3 onszelf meegeteld) paar echte namen. moet dus nog paar ontvangen.
    wij doen ook zeker mee met mand, en krijg net ook van manlief te horen, dat het ons echt niet uitmaakt wat dat gaat kosten.
    wij doen wel mee.....
    hoor wel wat dat gaat kosten, en waar naartoe ik het moet overmaken...
    wij zijn er zondag ook bij!

    yj81/.wij hebben helaas ook geen scanner.
    a4 met aandenken.creabea of iets derg. voor dr V maken. dan maken de ass. daar later soort boek van ofzo!!
     
  9. famke007

    famke007 Actief lid

    5 jan 2010
    151
    0
    0
    bloemist
    fryslan
    manlief heeft beter idee.
    hij gaat de harten sponseren, zodat we meer geld voor mand kunnen doen.
    dus geen geld naar mij overmaken (kon ook niet, want jullie hadden mijn gegevens nog niet)
    maar dat geld gebruiken voor een uitgebreide mand voor dr V.
    en evt gebruiken voor de bonnen voor de dames.
    wie gaat de bonnen regelen!!!

    jo en vlinder geweldig dat jullie de mand willen regelen. wordt vast heel erg mooi..... succes met uitzoeken van al die lekkere dingen.

    en klingel: wat betreft de bloem, ook helemaal voor. ga kijken wat ik eens zal gaan doen. ben ik normaal niet het type voor. maar zal het eens gaan proberen....
     
  10. yj81

    yj81 Fanatiek lid

    30 okt 2009
    1.183
    8
    38
    Friesland
    als jullie me het adres zouden willen mailen heel graag(want dat zal wel een ander adres zijn dan van het barrahus zelf neem ik aan?)
    Ik hoop nog steeds op iemand die een scanner heeft,haha.
    Of kunnen jullie me vertellen wat er verder in staat??
    Wij kunnen helaas zondag niet vanwege vaderdag en nog een feestje,dus zal er dan niet zijn.
     
  11. Vlinder

    Vlinder Fanatiek lid

    14 jul 2009
    2.774
    0
    0
    Famke wat een geweldige man heb jij,ik denk dat we dat geld dan het mooist bij de assistentes hun bon doen,maar ik weet niet wat de rest er van vindt.Jo en ik zouden ook morgen gelijk bonnen kunnen kopen,toch Jo?

    Pip ik wens jullie vandaag een super mooie trouwerij toe en weet je dat het vandaag warm wordt.Hoe laat trouwen jullie en waar als ik vragen mag,ben altijd nieuwschierig.
     
  12. P26

    P26 Niet meer actief

    Pip een fantastische bruiloft toegewenst. Ik hoop dat het wordt zoals je graag wilt. Het lijkt in ieder geval mooi weer te worden.

    Famke wat mooi dat hij de harten wil sponseren. Idd een schat van een man.

    Vlinder/Jo super dat jullie dit willen samenstellen.

    Er wordt gesproken over een bloem, maakt het ook uit wat voor bloem?
    Zelf ben ik hier ook niet zo van, maar ach alles voor een leuke middag.
     
  13. Jo1978

    Jo1978 Fanatiek lid

    4 sep 2008
    1.303
    0
    0
    noorden
    Verkeerde volgorde gehanteerd vandaag ;). Eerst PB's gestuurd en nu pas bijgelezen. Helft van de vragen al beantwoord en opgelost :D. Maar goed, wat super dat je man die harten sponsort Famke! Lijkt mij ook leuk om de bon voor de dames iets te verhogen en die kunnen wij natuurlijk meteen halen morgen :).

    Pip: hele fijne, gelukkige, gezellige en liefdevolle dag gewenst vandaag! Het weer werkt alvast mee!

    Vlinder: kunnen we meteen naar bloemen gaan kijken :D
     
  14. P26

    P26 Niet meer actief

    dus hoeveel moet ik overmaken?
     
  15. Jo1978

    Jo1978 Fanatiek lid

    4 sep 2008
    1.303
    0
    0
    noorden
    P: € 12.50

    hier: net gebeld, HCG = 1, prog = 34. :x
     
  16. P26

    P26 Niet meer actief

    Oh jo wat naar. Ik had het anders gehoopt.
     
  17. Vlinder

    Vlinder Fanatiek lid

    14 jul 2009
    2.774
    0
    0
    Jo wat ontzettend jammer dat het niet gelukt is,dikke knuffel.

    P jij woont ook dicht bij Heerenveen toch,wil je ook mee morgen?
     
  18. P26

    P26 Niet meer actief

    Ik zou het heel leuk vinden, maar ik moet het huis op orde maken, de hond wegbrengen enz. We krijgen een kijker en daarna heb ik een avonddienst.
    Wanneer gaan jullie?
     
  19. Vlinder

    Vlinder Fanatiek lid

    14 jul 2009
    2.774
    0
    0
    P we gaan om 12.30,oh een kijker dat is mooi en hopelijk blijft het niet bij kijken:D

    Pip wat treffen jullie het vandaag meid,die bruiloft van jullie kan gewoon niet meer stuk.
     
  20. P26

    P26 Niet meer actief

    jammer, maar dat ga ik niet redden.
     

Deel Deze Pagina