3d Echo met 30 weken...

Discussion in 'Onderzoeken en echo's' started by mmuisje, Jun 16, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mmuisje

    mmuisje Bekend lid

    Dec 23, 2008
    589
    0
    0
    Ha!
    Hebben jullie misschien voorbeeldjes van foto's van je 3d echo bij ruim 30 weken zwangerschap die je hier wilt plaatsen?
    Wij gaan namelijk volgende week een echo laten maken, hoop dat we nog een mooi plaatje / filmpje van de kleine kunnen krijgen :) alleen ging ik nu twijfelen of het niet te groot is al het kindje.
    Dus alle foto's zijn welkom!
    (eerder kon niet dus vandaar)...
     
  2. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    #2 vinisa, Jun 16, 2010
    Last edited: Jun 16, 2010
    Wij hebben met 30 weken een 3D/4D echo laten maken. Ik zal een 3D foto toevoegen aan het berichtje. Is nog prima te doen hoor. Wij hadden eerst bij een ander bureau met 28 weken een echo laten maken, maar dat viel zo tegen dat we bij Babyview een afspraak hadden gemaakt. Daar kon ik met 30 weken terecht.

    Oh, ter info. Onze baby had niet de beste positie. Lag niet goed en had vaak de handen voor het gezicht enzo ;) Dus misschien dat ze nog beter waren geweest als de baby er goed voor lag :)

    Alvast veel plezier gewenst! Ben benieuwd hoe jouw foto's eruit zullen zien :)
     
  3. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    nog één
     
  4. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
  5. mmuisje

    mmuisje Bekend lid

    Dec 23, 2008
    589
    0
    0
    Ahhh schattig :D
    Wij gaan ook naar babyview, niet in arnhem, maar duurde inderdaad even voor we terecht konden. Als ik jou foto's zie heb ik er helemaal zin in... hoop dat die kleine zich laat zien!
    Bedankt voor je reactie
     
  6. Lilalien

    Lilalien Niet meer actief

    Prachtig !
     
  7. Christy79

    Christy79 Actief lid

    Jul 14, 2009
    378
    0
    0
    NULL
    Overijssel
    Echt heel mooi zeg Sabse!!! En de kleine heeft ook al lekker spekkie spekkie zie ik :D Heerlijk om naar te kijken!!
    Minimuis, hoop dat jullie mooie plaatjes te zien krijgen!
     
  8. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    Haha moest lachen om het "spekkie spekkie". Klopt, bolle wangetjes he :p Die heb ik mijn hele leven al, van die bolle appelwangen :) Ben benieuwd hoe de kleine er buiten de buik uit zal zien :D
     
  9. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    Ik hoor over Babyview veel goede dingen en ons is het ook enorm bevallen. Alvast veel plezier gewenst met de echo! :D
     
  10. mmuisje

    mmuisje Bekend lid

    Dec 23, 2008
    589
    0
    0
    Ja die wangetjes, echt lief en grappig dat je dat nu al ziet!
     
  11. Kwek

    Kwek Fanatiek lid

    May 16, 2009
    3,216
    1,282
    113
    Centrum België
    Was ook met 30W om een 3D gegaan. Na 5 sec kon de gyn al zien dat het niets zou worden. Kindje te groot + te dicht met het gezicht tegen de BMwand. Hebben dan maar een uitgebreide "gewone" echo gekregen, met op die moment de bevestiging dat het een meisje werd (was nog niet 100% zeker tot dan).

    Was toch wel wat teleurgesteld - bij de volgende zal ik er vroeger bij zijn!!
     
  12. mmuisje

    mmuisje Bekend lid

    Dec 23, 2008
    589
    0
    0
    @Kwek, balen zeg :( Hoop niet dat dat zo is bij ons eigenlijk...
    Ben benieuwd als dat wel zo is hoe ze dat doen met de kosten,
    ws moeten we dan wel de 100 euro betalen denk ik ;) Nou ja we
    zien wel....
     
  13. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    Ik heb gebeld destijds met Babyview om te vragen of een echo met 30 weken nog zin had. Die mevrouw gaf aan van wel, natuurlijk moet de ligging wel goed zijn. Maar is de ligging niet goed kun je meestal op korte termijn terug komen voor herkansing. Is er echt niets van te maken dan betaal je niet het volledige bedrag, maar wel (iets) minder (tenminste bij Babyview waar wij kwamen gaf ze dat aan).
     
  14. mmuisje

    mmuisje Bekend lid

    Dec 23, 2008
    589
    0
    0
    Eergisteren hebben we de echo laten maken, was heel leuk om te zien... zal er een paar foto's bij doen :)
     
  15. mmuisje

    mmuisje Bekend lid

    Dec 23, 2008
    589
    0
    0
    nog eentje, hier is het met zijn of haar handje in 't oogje aan het wrijven...
     
  16. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    Ik was al benieuwd naar jouw echo foto's! Super mooi hoor. En duidelijk te zien he. Dus je bent tevreden? :D
     
  17. mmuisje

    mmuisje Bekend lid

    Dec 23, 2008
    589
    0
    0
    Ja, ik ben tevreden hoor! Een erg leuke ervaring ook :D
     

Share This Page