wanneer ging jullie kindje zelf staan en wanneer liep hij/zei zelf? En met hulp van loopstoeltje of zonder? mijn zoontje is 10 maanden en doet net zelf zitten.
Onze meid was vrij snel, met 7 maanden ging ze uit zichzelf staan. Vanaf toen is ze ook af en toe in een loopstoeltje gaan zitten. Lopen achter een loopwagentje deed ze met 10,5 maand, met 12 maanden de eerste losse stapjes, met 13,5 maand is ze 'echt' gaan lopen.
zelf heb ik het gevoel dat meisjes eigenlijk altijd sneller lopen dan jongens heb jij dat gevoel ook?
met 7 maanden de eerste keer. vanaf 8 maanden trok ze zich overal aan op. voor een jaar kon ze ongeveer 2 a 3 meter los lopen. net na haar eerste verjaardag rende ze erover.
rond 1 jaar kon ze tegen kastjes en tafeltjes staan, met 15 maanden er ook langs lopen en met 18 maanden stond ze uit het niets op en liep aan.....
Dat kan ik eigenlijk niet echt zeggen.. Ligt er denk ik meer aan wat voor kindje je hebt. Onze meid kan vanaf dag 1 geen minuut stil zitten, en is ontzettend nieuwsgierig. Kindjes die wat rustiger, afwachtender of voorzichtiger zijn zullen misschien wat minder snel gaan lopen (maar wel meteen heel erg goed en snel..). Tjah, uiteindelijk leren ze het allemaal!
Mijn zoontje stond in de box met 7,5 maanden. Hij ging zelf zitten met 8.5 maanden. met 9 maanden is hij gaan kruipen op zijn knieen ( voorheen op zijn kont). En trekt zich nu overal aan op en loopt langs de tafels en banken en kasten steekt ook over van bank naar tafel en andersom. Achter een loopkarretje loopt hij wel eens maar dat ding gaat sneller dan hijzelf.
nou die van mij is zo druk dat hij niet stil kan zitten liggen of wat dan ook maar hij snapt niet dat hij rustiger aan moet doen om niet om te vallen. hihi is ook wel schattig hoor alleen hij raakt zelf gefrustreert. ik weet namelijk niet of ik het loopstoeltje wil halen voor hem omdat dat heel slecht voor de rug schijnt te zijn.
ik wou het ook niet halen maar mijn dochter was zo gefrustreerd dat ik er uit ellende 1 heb gehaald. ik zette dan de timer op 10 minuten en dan moest ze eruit. ze mocht 2 of 3keer per dag 10 minuutjes. ik weet het eingelijk niet eens meer precies. maar het was wel een uitkomst toen.
mijn zoontje ging met 8 maanden staan en met 10 maanden liep hij overal langs, en hij ging pas los lopen met 15 maanden. Mijn dochtertje is bijna 9 maanden en zit net een beetje stabiel en ze trekt zich nog niet op tot staan.
als ik mijn kleine meid boven de grond houd met haar beentjes, dan trekt ze haar benen op. hoort dit?
Hier ook een loopstoeltje gebruikt 1 x per dag 10 min. Maar sinds meneer kruipt wil hij niet meer. Maar het was wel een uitkomst als hij gefrustreerd was.
Doet die van mij ook wel eens. Dan heeft hij geen zin. Hoe oud is je kindje? Kan ook best zijn dat je kindje het nodig vind.
Mijn zoontje ging in de box staan met 6,5 maand en nu met 7 maanden loopt hij langs de spijlen en langs de tafel. Wil zelfs oversteken...echt raar hoor. Moet zeggen dat ie bijv bij de tafel niet genoeg grip heeft voor z'n handjes en hij dan wel makkelijk omvalt. Maar ja, hij gaat zélf steeds staan. Maar ieder kind is anders hoor. Dit deden mijn dochters ook niet zó snel.
Mijn meisje is heerlijk lui. Ze gaat niet zelf staan, dat kan ze nog niet. Ze schuift sinds een aantal weken op haar billen vooruit. Ik hoef haar niet steeds achterna en dat vind ik niet erg. Ze is gewoon een latertje
mijn meisje is bijna 9 maanden. waarschijnlijk is ze er gewoon nog niet aan toe, ik neem aan dat ze eerst gaan kruipen voordat ze zich optrekken tot staan? kruipen doet ze nog niet namelijk.
Lekker toch!? Hoeft allemaal niet zo snel hoor. Maar ja als ze het zelf doen... Mijn dochter heeft nooit gekropen maar ging gelijk lopen. Tja daar valt ook weer wat over te zeggen..
Mijn zoontje kon zich eerder optrekken tot staan dan tijgeren . Kruipen is hij nu aan het proberen. Vanmorgen voor het eerst een paar cm gelukt.