Wij gaan weer naar spanje ben helemaal spanje gek, maar waar gaan jullie heen in spanje en wanneer ?? wij eind augustus naar de costa brava toroella de montgri we gaan kamperen wel in een ingerichte tent
Gaan jullie zeker naar El Delfin Verde..?? Wij zijn vorig jaar naar l' Estartit geweest, naar Castell Montgri, ook in een ingerichte bungalowtent. Het is ons toen erg goed bevallen. Onze meid (toen 6 maanden) vond het heerlijk, zwemmen, strand, zon.. Wij zijn ook Spanje-liefhebbers. Dit jaar gaan we vliegen. We twijfelen dit jaar tussen Costa Brava (vliegen op Girona..) of Tenerife.. We hebben trouwens pas in september vakantie..
Ik ben wel eens in Benalmadena geweest (hoog niveau NL's haha) Verder Barcelona, maar ben dan ook meer iemand voor hotels enzo, ipv camping.
Ja wij gaan inderdaad naar el delfin kom er al jaren later mijn man meegenomen en nu met ons kindje voor het eerst. hoop dat hij er net zoveel leuke momenten gaat beleven als ik wij gaan ook pas het laatste weekend van augustus weg
Tenerife heb je meer garantie op goed weer.. Costa Brava (alles wat boven Barcelona ligt) kan wel eens kwakkel zijn... (onze ervaring toch...) Wij gingen vroeger naar Camping Playa Mont-roig (iets onder Salou).
wij zijn vorig jaar ook op el delphin geweest en het jaar ervoor op castel montgri, beide leuke campings. altijd een spanjeliefhebber geweest, maar toch gaan we dit jaar een keer italie proberen
ik heb 1 keer italie gedaan maar meer spanje liefhebber. Wij hebben nog nooit echt heel slecht weer meegemaakt aan de costa brava, maar aangezien ik niet vlieg moet het ook behoorlijk te doen zijn met de auto te rijden overnachten doen we niet we rijden in 1 keer door s'nachts en dat gaat goed op deze afstand en dan kan de kleine lekker slapen tegen de tijd dat die wakker wordt zijn we al een heel eind onderweg. heb er wel zin in en eerlijk gezegd het hoeft voor mij ook geen 35 graden te zijn met de kleine man. Voor volgend jaar gaan we met de hele familie ook naar el delfin was verassing van mijn ma kwam ze van de week vertellen dan gaan we in juni , maar onze ervaring is dat het dan echt fris is zeker omdat het water dan ook nog echt koel is maar dan is de kleine alweer wat ouder
Reizen ging bij ons ook erg goed. We zijn in 1x gereden en reden ook 's nachts. Onze meid viel in slaap toen we net wegreden en werd pas weer wakker toen we bijna aan de Spaanse grens stonden (rond half 8). Toen hebben we even een uurtje of anderhalf gerust en gegeten en zijn we weer verder gereden. Dat was toen nog maar een klein stukje. Trouwens in augustus/september altijd goed weer gehad aan de costa brava. Dat is wel anders geweest in Italie en Mallorca..
Paar keer in Spanje gekampeerd (vlakbij Cambrils, camping La Torre Del Sol), maar na de laatste keer compleet weggespoeld te zijn geweest (echt heeeeeeel eng weer meegemaakt), ben ik er wel ff klaar mee... Wij blijven nu gewoon in Nederland, in een sta caravan en volgend jaar wss weer buitenland, maar nìet meer in een tent! Brrrrr, tent geeft dus echt geen ènkele bescherming tijdens NOODweer Noodweer was trouwens in juli..
Hahaa, camping waarover ik sprak hierboven ligt ernaast! Laatste keer dat ik er was (3 jaar geleden) waren het bosbranden - zijn toen geëvacueerd geweest over het strand, een paar km verder. Hadden enkel onze bikini aan terwijl we de gasbonbons hoorden ontploffen en de blusvliegtuigen vlak boven ons hoofd vlogen... Uiteindellijk redelijk goed afgelopen - een aantal bungalows afgebrand, maar de rest grotendeels gevrijwaard. Was best spannend!
We zien het wel ik heb er zoveel zin in gewoon lekker weg te gaan met zijn 3 en heerlijk lijkt het me. en de tent tja ben niet anders gwend van kleins af aan dus ja heb ook met noodweer en met s'nachts - 5 in tenten geslapen dit was in oktober november duitsland en frankrijk. dus daar ben ik niet bang voor, mijn ervaringen zijn inderdaad dat als je aan de costa brava zit en je hebt wat bewolking of slechter weer en je pakt de auto kan het 20 km verder totaal ander weer zijn, dus we zien het wel. verheug me erop en het aftellen is begonnen.
Hé wat leuk zeg! Wij komen net terug uit Spanje, L'Estartit. Wij zaten op camping L'emporda, (lekker kleinschalig, dus superfijn met Milan), dat zit tegenover Castell Montgri. We zijn in die weken natuurlijk ook regelmatig in Toroella de Montgri geweest. Vorig jaar was ik er voor 't eerst (in september, voor 2 weken) en Milan uiteraard ook. Vriendlief komt er al jaren, eerst met z'n ouders en later met vrienden/vriendinnen. Maar nu dus al 2 keer met ons gezinnetje geweest en dat gaat zeker nog een vervolg krijgen. Wij rijden ook 's nachts, in 1 keer door. Vriendlief rijdt en Milan en ik liggen dan op de achterbank te slapen. Als we daar aankomen, kan vriendlief lekker naar bed en kan ik voor Milan zorgen, ideaal.
Ben ook aan de Costa Brava geweest. Af en toe wat bewolking, maar het klaart snel weer op en als het regent, duurt dat vaak maar even. Het was 25 a 26 graden, niet te warm, heerlijk weer dus.
hier een paar weken geleden in santa susanna geweest het was heeerlijk weer... alleen het plaatsje was niet veel aan zeker niet voor kinderen...