nou hier weer een wakker kind, in de auto terug vanuit arnhem, heerlijk geslapen.. thuis... dacht ik dat ie wel weer zou gaan slapen, dus lekker in bed gelegd.. maar nee, meneer vind het nog geen bed tijd.. en stapt hier dus weer vrolijk rond!
Super Mama: Wij zitten inmiddels aan de kaas en volle melk fase. Het is dus over Ik ben zondag jarig, net als Esmee. Mijn fam is te druk en we hebben net het grote feest van Eva erop zitten. En om ook de afbeltelefoontjes te voorkomen, vier ik het niet. Ik twijfel nog een beetje om zondag naar de dierentuin te gaan. Alleen als we dat doen ga ik volgende week niet mee met de juni mama's.
he allemaal! Emma gefeliciteerd meisje, mooie jurk heb je aan hier net terug van het uitje, was heel leuk maar nu wel moe! Lekker een douche nemen en het zand uit mijn haar spoelen. tot morgen allemaal!
@Lau: Leuk jurkje! Slaapt ie ondertussen? @Mac: Fijn weekend! @Ilse: Heerlijk joh dat ze nergens last van heeft Leuk, naar de dierentuin! Nu nog kiezen wanneer.. @Snieke: Wat hebben jullie gedaan?
Goedemorgen, HIEP HIEP HOERA JAN IS 1 JAAR!! GEFELICITEERD!! Ook voor papa en mama, veel plezier vandaag. @ Debby:Mooi dat Emma het ook leuk vond in de dierentuin @ Laura: Dus het was weer gezellig bij Bram en maaike @ Mac: Veel plezier het weekend @ Snieke: Fijn dat jou uitje ook gezellig was. Hier weer heerlijk geslapen. Dit keer was Danian niet tot 7.30 uur stil maar tot 6.00 uur. Ik moest er toch om 6.45 uur uit, want ga zo werken en Danian naar de opvang brengen. Ga op de opvang ff vragen hoeveel kindjes er in zijn groep zitten ivm zijn verjaardag over 2 weken. Ik heb 16 kleine boekjes van dikkie dik besteld. Leek mij wel leuk. Het zijn 16 verschillende verhaaltjes, dus wat overblijft kan Danian zelf houden. Weten jullie nog iets leuks voor de leidsters? Vind dat zo moeilijk gewoon een kleinigheidje.
jeeeeej jan is 1 jaar!! Collin is om 22.30 gaan slapen, net als mama En is nu weer up and running, net als mama *gaap* Zometeen sollicitatie (zal wel niet veel worden) en tante kitty komt oppassen op dr neef!
Goeiemorgen meiden! *ego* Stel ik me aan? Gisteravond in bed moest ik even huilen. Manlief vroeg zich natuurlijk af waarom en toen ik zei dat het stress was voor de verjaardag en dat ik het best emo vind dat ons grietje alweer 1 jaar wordt begon ie gewoon hard te lachen! Hij snapt er niks van en vind dat ik me aanstel, want ik ga toch ook niet huilen als hij een jaartje ouder wordt? Ik wás zoooo boos! En nu eigenlijk nog, want wie kon er vanmorgen weer het bed uit en wie ligt er nu nog te slapen? Juist ja... Sorrie, maar wilde het even van me afschrijven. Ga nu even m'n saggerijnigheid wegspoelen met een lading kusjes van Esmee!
Nee hoor meid je stelt je absoluut niet aan hoor! Mannen zijn wat dat betreft gewoon een stelletje ongevoelige botterikkken Het is heel normaal hoor wat jij nu voelt en ik denk dat alle mama's deze gevoelens hebben tijdens de belangrijke gebeurtenissen in het leven van hun kids! Misschien even extra kabaal maken zodat ie wakker word
Hoeraaaaaaa Jan 1 jaar! Gefeliciteerd! @Lau: Succes met je sollicitatie! @Tam: Oh die boekjes zijn leuk!!
Zit ik net in mijn slaapshirt op de bank met Zoë en flesje melk, gaat de bel. Naja zal wel weer een energieaanbieder zijn ofzo, dus ik maak niet open. Staat opeens de makelaar hier binnen Manlief dacht dat ie had afgesproken dat ze zouden bellen voordat ze kwamen om een tijd af te spreken, zij dachten dat ze gewoon aan moesten bellen. Naja, je voelt je erg ongemakkelijk als je in je te korte slaapshirt met coupe de troep, zonder make up op de bank zit en er komt zo'n makelaar binnen om door een ringetje te halen..
hahaha... ook wel stom dat die makelaar dan zo maar de deur open doet als er eventjes niet open gedaan wordt. Misschien stond je wel onder de douche... weet hij veel
hahahaha wat beschrijf je dat weer mooi die makelaar vond het vast niet erg, als je een kort slaapshirt aanhad