Nog 3 weekjes te gaan.. Wie telt er mee af?

Discussion in 'Zwangerschap' started by butterfly83, May 10, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sunnyday

    sunnyday Fanatiek lid

    Apr 10, 2009
    1,449
    0
    0
    Ben aan het duimendraaien voor Pat en Manny.......spannend hoor ik wil ook!!!!!

    @Que: :D de babies willen niet :(.....maar goed hier nog officieel 1,5 week tot uitgerekende datum

    @Sunshine: mmmmm pannekoeken, hoeveel rondes heb je gedaan hahahaha
    Ook voor jou spannend woensdag!!!

    Nou ik denk dat er veel babies in de lucht hangen dames :D

    Morgen ben ik 38+5 en heb ik ook een afspraak bij de vk staan. Maar dat zal wel een standaard controle zijn....
     
  2. Manny211

    Manny211 Fanatiek lid

    Oct 15, 2009
    1,905
    8
    38
    Mama
    Ergens
    Snap ik meis! Ik hoop voor jou en de rest dat de bevalling zich snel zal aanmelden :) Hier natuurlijk ook :D Kan niet meer wachten nu..
    Ben zo benieuwd naar ons meisje!

    Nu beetje een beurs gevoel van onder, maar dat komt vast en zeker door het strippen.
    Harde buiken heb ik ook.. dus er is wel iets aan de gang, maar nu nog doorzetten he ;) Jullie horen van me.

    Liefs
     
  3. sunshine1976

    sunshine1976 Fanatiek lid

    Sep 14, 2009
    1,131
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vol verwachting klopt ons hart.Ik kan me niet voorstellen dat het elk moment kan gebeuren.De tijd is (waar iedereen ons al voor waarschuwde) voorbij gevlogen!Ik vind het ook zo bizar dat die voetjes,billen,knietjes en het friemelende hoofdje wat ik voel straks in een wiegje bij ons op de kamer ligt.En of het een jongetje of meisje is!Het allerbelangrijkst is cliché maar hoop dat het gezond is!
    Las vandaag op dit forum verhaal van vrouw die kindje verloren is met 40wkn.Pfff moet wel ff moeite doen om dat naast me neer te leggen.

    Net ff half uurtje op de bank gelegen,wegdutten.Wachten tot vriendlief thuis komt.Is altijd laat op maandags,uurtje of half 8.

    Fijne avond dames!Xxx
     
  4. pat

    pat Fanatiek lid

    Jul 26, 2006
    1,908
    0
    0
    Een lieve moeder zijn
    Buitenland
    Ik heb nergens last van..:( ook geen beurs gevoel, het was wel even pijnlijk toen ze aan het strippen was maar heb daar nu geen last meer van en heb ook geen harde buiken of last andere dingen.

    Ik duim voor je dat het bij jou door gaat zetten!!
     
  5. Manny211

    Manny211 Fanatiek lid

    Oct 15, 2009
    1,905
    8
    38
    Mama
    Ergens
    Hey meis.. er staat 48 uur voor he. Is er dan nog niks gebeurd dan pas kun je zeggen of het strippen geholpen heeft of niet.
    Ik hoop voor jou ook dat het alsnog komt, want ik lees vaak zat dat het pas na een dag gebeurd of na een paar uur. Geef de moed niet op he :)

    Toen ze je heeft gestript, heeft het toen gebloed na afloop?
    Hier wel.. deed ook echt wel ff zeer.
    Ze deed het ook 3x opnieuw.. dus weer ff pauze en dan draaide ze weer +- 10 x rond.
     
  6. pat

    pat Fanatiek lid

    Jul 26, 2006
    1,908
    0
    0
    Een lieve moeder zijn
    Buitenland
    Niet dat ik weet, en ze heeft het niet nog eens opnieuw geprobeerd ofzo??
     
  7. Manny211

    Manny211 Fanatiek lid

    Oct 15, 2009
    1,905
    8
    38
    Mama
    Ergens
    Uhm oke :(

    Bij mij was het zeg maar zo..
    Ze zocht me bmm en voelde of die al week was en of ik al iets ontsluiting had.
    Dit was dus zo.. en toen ging ze er met der vinger in (bmm) en dat voelde ik gelijk. Toen draaide ze 10x ofzo en stopte ze weer even maar liet wel haar vinger erin.. als ik dan zei dat ze weer mocht deed ze het weer 10x en dat toen nog 1x. Toen ze klaar was kwam er wat bloed mee..

    Net bij het plassen nog wat bloed van het strippen en ben net me slijmprop verloren.
    Ik hoop dat het allemaal doorzet.. Ook voor jou en dat je snel wat zal gaan merken.

    Liefs
     
  8. sassie25

    sassie25 Fanatiek lid

    Nov 15, 2009
    4,613
    0
    0
    bakkersmeisje
    Bleiswijk
    Hey Meiden,

    jullie zijn er dus allemaal nog.... ik dacht er zijn in de tussentijd vast wel wat baby's geboren!

    Wel spannende dingen met dat gestrip en gerommel van iederen ;)
    Wil jullie wel even een hartje onder de riem steken met het aankomende warme weer... en verder hoop ik dat het bij jullie sneller gaat dan bij mij :)

    Liefs sassie
     
  9. linda81

    linda81 Fanatiek lid

    May 7, 2007
    1,407
    0
    36
    stay at home mom
    Hoogkarspel
    Nog een paar weken en dan mag ik ook.Waarschijnlijk voor de laatste keer in mijn leven bevallen!!!Iedereen heel veel succes met de rommelerij!!
     
  10. Joytjuhh

    Joytjuhh Actief lid

    Nov 18, 2009
    421
    2
    18
    Verzekeringsadviseuse
    Omgeving Bollenstreek
    @manny: En en en?

    @ de andere meiden: Heel veel succes met de laatste loodjes en ik hoop dat de babies zich snel aandienen!

    Liefs
     
  11. Manny211

    Manny211 Fanatiek lid

    Oct 15, 2009
    1,905
    8
    38
    Mama
    Ergens
    Niks helaas :(
    Beetje teleurstellend wel..
    Ik blijf wel slijm met bloed verliezen.
    En af en toe ongi-pijn, maar niet dat er een ritme in zit zeg maar.
    Ik hoop dat het nog gaat doorzetten vandaag.. Ma ja we wachten rustig af :D

    Liefs
     
  12. Manny211

    Manny211 Fanatiek lid

    Oct 15, 2009
    1,905
    8
    38
    Mama
    Ergens
    Ik hoop dat het allemaal nog zal gebeuren voordat het Echte warme weer eraan komt.. ;)
    Verlies veel slijm met bloed.. dit had jij ook toch??

    Liefs
     
  13. Joytjuhh

    Joytjuhh Actief lid

    Nov 18, 2009
    421
    2
    18
    Verzekeringsadviseuse
    Omgeving Bollenstreek
    Jeetje meis dat is jammer! :( ik met je mee duimen dat het alsnog doorzet vandàag! Nu veel traplopen, sexen etc. ;) Hoe is het met de pijn? En kunnen ze je niet evt donderdag weer proberen als het niet geholpen heeft?

    Veel succes!

    Liefs!
     
  14. Manny211

    Manny211 Fanatiek lid

    Oct 15, 2009
    1,905
    8
    38
    Mama
    Ergens
    Bedankt voor het duimen alvast :D
    Ik hoop ook zo dat het nog gaat doorzetten...

    Ik heb nu gewoon een afspraak staan voor volgende week maandag, maar mocht het niet door gaan zetten vraag ik idd of ze me nog een x eerder willen strippen, maar ik blijf hopen dat het allemaal niet meer nodig is ;)

    Thanks meis !
     
  15. pat

    pat Fanatiek lid

    Jul 26, 2006
    1,908
    0
    0
    Een lieve moeder zijn
    Buitenland
    Hier ook nog niets helaas...

    Manny ik duim voor je dat het toch nog door gaat zetten!!
     
  16. sassie25

    sassie25 Fanatiek lid

    Nov 15, 2009
    4,613
    0
    0
    bakkersmeisje
    Bleiswijk

    Hey Manny,
    ja dat had ik ook! Heb het twee of drie dagen gehad weet het ff niet meer, zou ik ff terug moeten lezen ;) Maaaaaar het is een goed ding dat het gebeurd moet je maar denken, want er is dus wel iets aan de gang daar! Heel erg spannend!

    Nu aan het wachten op de mevrouw van het consultatiebureau.... ben benieuwd. Volgens Que niet echt iets bijzonders dan alleen intake ofsow.

    xx sas
     
  17. Manny211

    Manny211 Fanatiek lid

    Oct 15, 2009
    1,905
    8
    38
    Mama
    Ergens
    Hoe was het bij het CB??

    Nou hier is het nog steeds hetzelfde.. slijmverlies met bloed erdoor en lichte ongi-krampen ;) zal idd wel ergens goed voor zijn :)
    Hoop alleen echt dat het vandaag nog gaat gebeuren...
     
  18. sassie25

    sassie25 Fanatiek lid

    Nov 15, 2009
    4,613
    0
    0
    bakkersmeisje
    Bleiswijk

    Je weet nooit Manny! Ik had daardoor een verweekte bmmond gekregen!
    Cb geweest... hele vragenlijst werd er afgevuurd... Ze wilde zelfs weten of we drugs- aclcohol- of rookverslaafd waren. Verder bepaalde allergieen, afwijkingen ed in de familie. Dus echt een basis intake gesprek.
    Verder vond ze het hoofdje van Tycho plat aan de achterkant en we moeten m nu op zn zij in de box/bed leggen... Griezelig vind ik dat.... hij kan zo op zn buik rollen! En dan elke voeding weer op de andere kant. En dan 's nachts ook.. maar dat weet ik nog zo net niet, denk dat ik dan een niet zo'n goede nachtrust heb! Bedoel overdag kijk ik wel een keertje extra bij hem, maar midden in de nacht weet je niet wat er gebeurd!

    xxx sas
     
  19. Manny211

    Manny211 Fanatiek lid

    Oct 15, 2009
    1,905
    8
    38
    Mama
    Ergens
    Bij onze kleine man was het nog zo dat het normaal was dat je hem na elke voeding op z'n zij neer lag.. Nu is dat niet meer zo idd, maar tis toch wel dubbel want nu mag dat dus niet meer (op de zij) maar als het hoofdje wat plat wordt, mag het ineens wel ;)
    Ik zou idd ook alleen overdag doen en snachts lekker op zijn ruggetje. Idd ook voor je eigen rust ;)

    Over die verweekte bmm.. die had ik hier gister al en ook al iets meer als 1cm ontsl.
    Pff ik ga me maar met wat anders bezig houden denk :D ;)
    Wachten duurt lang!
     
  20. Que

    Que Niet meer actief

    #680 Que, Jun 22, 2010
    Last edited by a moderator: Jun 22, 2010
    Sven ligt hier ook op zijn zij. Nog niets gebeurd!! Ze adviserden het ook juist vanuit het ziekenhuis (baby afdeling) om het te doen.

    Wat je het beste kunt doen is een dikke hydrofiel luier oprollen tot een rolletje die achter in zijn rug neer leggen en hem er tegen aan. Dan ligt hij half op zijn zij. Iedere voeding idd op de andere kant. Zijn hoofdje plat dan niet af aan de achterzijde.
     

Share This Page