Hai meiden, de vraag is al vaker voorbij gekomen en inmiddels ken ik meerdere winkels waar je jurkjes kan kopen voor bruidsmeisjes. Maar de jurkjes die we leuk vinden, blijken op veel plekken állemaal uitverkocht en niet meer leverbaar in de juiste maat (18/24 maanden of maat 86 of 92). De bruiloft is in september, maar ik kan simpelweg niet 3 of 4 maanden tevoren een jurkje kopen omdat ik niet weet hoe hard ze groeit. Advies van de winkel was ook: 2 maanden van de tevoren wat uitzoeken. Maar oke: Inmiddels ken ik: humpiedump (spijkenisse) littleflowers (linschoten) combru (papendrecht) alle 3 met een leuke website en ook leuke kinderpakken, aangezien we voor m'n neefje van 14 ook op zoek zijn...(dus de grootste kindermaat) . Hebben jullie nog meer tips? Wel met winkel in regio rotterdam/gorichem/waalwijk/tilburg/breda ? Eventueel zonder jurkjes online, maar dan wél betaalbaar -dus max 75 euro voor een jurkje (vind ik eigenlijk al veel, aangezien eerder genoemde sites ook prachtige jurkjes hebben voor 35 / 50 euro) . En dan qua soort, het 'echte' trouw/bruidsmeisjesjurkjes... alvast bedankt!
Deze site kun je eens proberen, alleen volgens mij hebben ze geen winkel. Mijn vriendin heeft hier laatst wat voor haar kinderen besteld en was zeer tevreden. Suits you well
oja.. die naam kende ik ook nog ja, maar die was ik vergeten thx, even kijken wat ze hebben! ---> ow.. leuke jurkjes opzich, maar als je de gekleurde eruithaalt, blijft er niet zo veel meer over. Jammer.. maar bedankt in elk geval!
ligt misschien iets buiten je regio's maar winkel maison lavance (bruidsmodewinkel) in nieuwegein daar hebben ze zulke schattige trouwjurkjes!!! echt super cute...
en zijn ze ook een beetje betaalbaar? Dat vraag ik me namelijk vaak af bij bruidsmode winkels. Het voelt zo dozig als je daar komt met een budget en dat er dan geen enkel jurkje te krijgen is
Ik weet niet waar je woont, maar in spijkenisse zit 'Humpie Dumpie' een echte bruidszaak voor kinderen. Wij hebben voor onze dochter een complete outfit (jurk+bolero+ketting+armband+schoentjes) voor nog geen 100,- gekocht.
die had ik al gevonden - maar daarvoor gold dus wat ik zei.. jurkjes steeds meer uitverkocht en ze worden niet meer geleverd... helaas
Chiqie bruidsmeisjesjurk jongenspak communiejurk doopkleding uit voorraad leverbaar - Home Heb ik voor mijn zoontje zijn pakje weg
bij deze site hebben ze hele leuke jurkjes voor echt een betaalbaar bedrag. en super goede service www.dejurkjes.nl
Je zou eens in Rotterdam naar de Beijerlandselaan moeten gaan. Daar zitten meerdere Turkse bruidsmodezaken naast elkaar. En daar hebben ze toch mooie jurkjes en pakjes. In alle maten en kleuren en heel erg betaalbaar.
super goeie winkel...heb er voor mijn zoons 2 pakken besteld toen..en de volgende dag al in huis...mooie kwaliteit voor een spot prijs..ook de jurkjes zijn zoooooo leuk daar ! Fijne vind ik dat je daar geheel compleet iets kan kopen, pak, schoenen..name it..en ze hebben het. Echt een aanrader!!