Gisteren kreeg ik te horen dat mijn broer en zijn vriendin uit elkaar gaan. Ik vind het zoooo jammer. Ik zie haar echt als een zusje, en had haar ook gister huilend aan de telefoon. Ben er gewoon helemaal door van slag :S Het is zo'n lieve meid, en ik ken haar nu al zo lang ook. Ik vind haar ook echt een tante voor ons dochtertje, en heb haar gezegd dat ze hier altijd welkom is en zal zijn. Hoop dat dat zo blijft hoor Het was geen beslissing van hen op stel en sprong, er is heel veel van vooraf gegaan, en kan het wel begrijpen, maar toch doet het wel zeer. Net of je zelf een breuk hebt Nou...wilde het even kwijt, vind het echt zo jammer.
Ik denk zo'n 3,5 tot 4 jaar...ze hoort er gewoon helemaal bij. En ze heeft ook al zoveel meegemaakt met haar familie...heeft ze mee gebroken etc... Ze is het zusje die ik nooit gehad heb.
Ja ik herken het gevoel. Mijn zusje was getrouwd met een goede vriend van mijn vriend. Na 7 jaar gingen ze uit elkaar. Ik vond het ook zo jammer toen.
Ik kan me voorstellen dat je het erg jammer vind en ik hoop voor je dat het contact blijft. Gek eigenlijk dat als je een relatie verbreekt, je ook vaak meteen de relatie met de schoonfamilie kwijt bent. Stel me nu voor als mijn broertje en zijn vrouw uit elkaar zouden gaan; zou het ook echt heel jammer vinden!! Sterkte!
Ja dat is echt heel apart, en in de meeste gevallen wordt ook alle contact verbroken. Nu ziet ze mijn ouders ook als echte ouders, omdat ze geen contact meer heeft met de hare, evenals haar zus etc. Na 7 jaar is idd ook een erg lange tijd...kan me voorstellen dat je het daar ook heel moeilijk mee hebt/had. Heb jij nog contact met hem?
kan me voorstellen dat je het heel erg vind en dat het verdrietig is. Zoals je al schreef hebben jullie een goede band, dan is het helemaal pijnlijk. ik hoop dat de band kan blijven bestaan tussen jullie.
Ik ken dat gevoel. Ik had dat ook toen mijn zus vertelde dat ze ging scheiden van haar man. Dat kwam toen zeer onverwachts voor mij, aangezien ze zelfs bezig waren met zwanger worden.... 'Gelukkig' werd ze toen niet zwanger van hem, want anders hadden ze ook nog een kind gehad. Ik was toen ook echt een poos van slag. Overigens heb ik mijn (ex-)zwager na die tijd nooit meer gezien. Ook raar eigenlijk... alleen gesproken op msn.
Ik had eerst helemaal niet door dat ik die fout gemaakt had... Dat zal wat zijn... ik val ook niet op dezelfde types als mijn zus. Dus het had eigenlijk niet eens gekund.
Dat zijn altijd minder leuke gebeurtenissen. Maar ik zou zeker een band met haar blijven houden! Good luck!