hij mag niet te zacht zijn, moet aansluiten in het bedje (dus geen kieren langs het matras waar de baby tussen kan raken) en verder niet zoveel eigenlijk
Deze hebben wij toen besteld, is helemaal goedgekeurd door de kraamzorg, de hoes kan er makkelijk af om te wassen en is ook snel weer droog (ook wel zo handig!) De molton-hoeslakens (dus geen zeil, ik vind dat dus weer niet veilig, zeil) en de hoeslakentjes passen er perfect om, dus hier geen ander matrasje meer
ff snel een vraagje..bestellingen bij de wehkamp, hoelang duurt het in de praktijk voor je ze hebt? (mag de gordijnen terugbrengen naar de Hema)
argh zie nu dat die van wehkamp meer gelig zijn.. vanavond maar ff met vriendlief overleggen. Die zal ook niet blij zijn En nu ga ik weer aan het werk! (dank voor de schop onder de kont incog, heb ik soms nodig)
oke thanx. ik zal wel eens kijken. Koop altijd liever iets wat ik kan voelen zeg maar dus niet via internet. Maar dan weet ik wel een beetje waar ik op moet letten. @paloe, wat balen van die gordijnen zeg. Lijkt me logisch dat ze ze terug nemen eerlijk gezegd. Geld uitgeven voor iets dat niet werkt is nutteloos dus dit is een goede keus denk ik. Succes met het overleg straks. Liefs
alsjeblieft meid Succes met leren! En gelig.... hmmm, niet bepaald lime, maar je kunt ze toch gewoon bestellen? Je bent hooguit de verzendkosten kwijt....
dat begrijp ik ja, maar goed, ik heb hem dus en weet dus dat hij goed is en je kunt hem ook terugsturen
super bedankt! en als het niet goed is mag het weer terug toch? *wijziging ja dat mag dus Ik heb zo geen ervaring met bestellen via internet!
@Yukl: gefeliciteerd me je cijfer! Mooi hoor! En toch nog succes met de presentatie. @Paloe: klaag maar lekker hoor, ik ken je gevoel heel goed. Ga je ermee terug? Verduisterend is verduisterend hoor, dan hebben ze gewoon een slecht product geleverd. Oh, ik zie al dat je ze terug mag brengen... dat betekent dat ze dit dus wel 'verduisterend' noemen? Wat heb je trouwens toch echt een mooi figuur, op de foto. Ik voel me nu al een nijlpaard Die rolgordijnen van de Wehkamp zijn idd veel geler, ik zou dat geen lime noemen... @Incognito: ik hoop ook voor je dat de medicijnen helpen, en de operatie straks is dus al zeker? @Matrasje: wij hebben er wel een van de Ikea... hij oogde en voelde goed... nou ja, we kijken wel, als het niks blijkt te zijn halen we snel een andere, is gelukkig standaardmaat ledikant. @Bestellen via internet: Ja, terug mag het altijd wel, maar meestal ben je dan de verzendkosten alsnog kwijt en soms zelfs ook de verzendkosten van het retoursturen (zoals bij Babywalz bijv.). @Hier, moest vanochtend naar de Arbo-arts, maar helaas, zie het volgende bericht: Treinverkeer tussen Haarlem en Amsterdam stilgelegd na treinongeval 112Haarlem.NL In die trein zat ik dus, voorste treinstel. Ik zal jullie details besparen, maar je krijgt er redelijk wat van mee . En natuurlijk ruim anderhalf uur vertraging. We mochten nét verder rijden toen de Arbo-dienst belde dat ik niet meer hoefde te komen, want de arts was al weg naar een andere afspraak. Dus ik kon op Sloterdijk meteen rechtsomkeert maken. Alleen reden er nog steeds geen treinen. In een volle bus met kapotte airco dus terug naar H'lem. Was nog net op tijd voor mijn afspraak met de gynaecoloog. Die heeft mij vervolgens doorgestuurd naar de cardioloog, waar ik vrijdag terecht kan. Ze willen mogelijk hartfalen uitsluiten ivm het steeds flauwvallen enzo. Ook nog extra echo over 2 weken. Vervolgens MOET ik vrijdag naar de arbo-arts, dat ik dan al een afspraak had staan met de kraamzorg kon ze niet schelen, ik moest nu toch ECHT langskomen... <zucht>. Sorry voor het lange verhaal!
ik word nog wel een nijlpaard hoor, maak je geen zorgen En over de trein, wat balen zeg! Helaas weet ik hoe het is om in zon trein te zitten..brr Heb je nu een nieuwe afspraak met de arts? En even een vraagje..wat kan ik doen tegen maagzuur!? Ik had rennies gekocht omdat de vk zei dat dat mocht maar ik kan er niet tegen, word er heel erg misselijk van
wat een gedoe trouwens met de artsen enzo..maar wel goed dat ze je goed willen nakijken! Balen van die arbo arts zeg! Heb wel vaker gehoord dat ze behoorlijk dwingend kunnen zijn. Je krijgt vrijdag dus nog een drukke dag! Cardioloog en arboarts:S lukt het nog met de kraamzorg of moet/moest je die afspraak verzetten?
De kraamzorg moet ik verzetten. Die zou rond 3 uur komen nl en ik moet om half 4 bij de arbo-arts zijn. Moet ook de Mensendieck nog afzeggen, want die zou om half 11 zijn, maar denk dat ik dat niet red met de cardioloog om 08:45 (en wachten enzo). Bovendien vind ik 2 afspraken wel weer druk genoeg eigenlijk (met het reizen erbij).
pff zeg succes vrijdag.. 2 lijkt me inderdaad genoeg En niet meer in het 1e treinstel gaan zitten Heb ik ook afgeleerd
Hoi Zo vandaag hebben we eindelijk de belastingteruggave binnen gehad. Duurde even ,maar dan heb je ook wat Mason was vanmorgen snel moe en heeft 3 uur geslapen. Eetlust komt ook langzaamaan terug. Hij is wel super vrolijk @yukl, fijn dat je je hangwieg al in elkaar hebt. Het zal vast super leuk staan straks. Zo al 2 wkn voor op groei. Nou hopelijk leiden ze je dan aan de hand van de echo's wel eerder in. Super zeg van je cijfer!! Je begeleidster heeft vast alle vertrouwen in de presentatie. @skatjuh, jemig dat is ook balen zeg van de ikea @paloe, jaaa, daar komt de buik Gelukt met de deur? Ja zo blijf je wel heen en weer rijden en dan ook nog met dit warme weer Oh wat balen van je rolgordijn, maar wel goede service van de Hema. Hier ook exact hetzelfde met die van onze babykamer, ze verduisteren ook iets minder. Gelukkig niet zo hevig als bij jou.. Baal er ook van. Vind die van ikea stukken beter en die is ook veel goedkoper. Vind die van Wehkamp wel geliger. Oer maagzuur, rennie hielp mij nooit en ik gebruikte bij Mason altijd gaviscon vloeibaar. Echt super. Hier in het ziekenhuis gebruikten ze dat toen ook. Het legt sneller een laagje ,omdat het vloeibaar is. @incognito, hoe ging het bij de kinderarts? @incognito, jemig een operatie in het vooruitzicht, dat is geen pretje. Wat naar van die holtes en echt vaak buisjes zeg. Ben je lekker mee. Overigens wel weer in een overeenkomt. Ik gebruik het hele jaar preventief een neusspray tegen voorhoofd/bijholte ontsteking. Gelukkig red ik het daar prima mee. @gwn, oh jemig wat een middag. Wat ontzettend balen van die trein. En dat in de warmte. Dat van die hartfalen is zeker wel even schrikken. Hopelijk is er niks en heb je gauw meer duidelijkheid. Zo en nu ga ik eten koken
iedereen heeft het over de warmte, ik heb er geen idee van! ben al de hele dag binnen aan het werk. Ga maar ff de tuindeuren open zetten
@ gwn: oh jakkes zo'n ongeval. Ik heb ook eens in een trein gezeten waar een tiener voor was gesprongen. We moesten allemaal aan de rechterkant van de trein zitten omdat ze aan de linkerkant gingen zoeken naar lichaamsonderdelen, maar iedereen ging natuurlijk toch kijken Ik heb nog nooit gehoord dat iemand naar de cardioloog werd gestuurd ivm flauwvallen. Dat is wel spannend of niet? @ paloe: ik gebruikte de vorige zwangerschap vla tegen maagzuur. Maar eerlijk gezegd hielp weinig... Vla vond ik het nog beste. Is het nog gelukt met je scriptie vandaag? Of ben je alleen met de gordijnen bezig geweest? @ tessa: lekker zo'n extraatje Hier staat het eten in de oven. Ik ben de laatste tijd steeds die recepten van de AH aan het uitproberen (van die kaartjes) en de laatste 3 waren echt een heel groot succes. Vandaag dus weer wat anders, ben benieuwd!