Heeeeeeerlijk dit weer, kunnen we eindelijk weer meer naar buiten! Gister lekker met Isabella en Mika naar het strandje geweest en ze vonden het helemaal geweldig. Straks de kids uit school halen en dan even naar schateiland, dat is een grote speeltuin hier vlakbij
zo, ik ben weer thuis, moest 1 uurtje invallen... echt de moeite... in de keuken ruikt het nog heerlijk Natja, ze hebben niks binnengekregen. Sam had heel netjes Thom z'n haren gedaan en de rest, gelukkig, op 1 plek in de keuken....
@hvj, ja heerlijk, bram heeft heerlijk gebadderd bij de buuf in het badje!, lekker gefietst, gewandeld enz....
Dank je meid!!! @hvj ik niet eigenlijk hhhaha. Ik heb de hele middag binnen gezeten maar was wel een uur eerder klaar dan verwacht... Hoe is het met jou zie je hier niet zo vaak meer..
sarah, fijn dat het goed is gegaan vannacht. Jeetje wat achterlijk dat dat gebouw van de fysio dicht is.... steph, super dat je goede afspraken hebt kunnen maken met je gyn. Oh komt echt dichtbij nu laura, oh dat is goed nieuws. Ze gaan dus hun best doen voor je!! hvj, ja heerlijk aan het genieten. Lekker heel de middag buiten gespeeld met de kids. Ouders waren aan het schoonmaken in de klas, dus had een goed excuus
meiden, heb even jullie advies nodig. Een vriendin belde net. Haar zoontje is zondag jarig (1 jaar) en we waren daar uitgenodigd. Nu belt ze dus dat hij de waterpokken heeft........ Ik zit heel erg te twijfelen of ik wel of niet moet gaan. Aan de ene kant heb ik zoiets van: ach ze kan het maar gehad hebben. maar aan de andere kant.... lieke is volgende week jarig en zit neit echt te wachten op een kind met waterpokken dan. Ook vanwege de vakantie over 2,5 week...... Wat zouden jullie doen?
@Jolan: Ik zou niet gaan. Zou wel heel sneu zijn als ze de waterpokken heeft op haar 1e verjaardag! En dan ook die vakantie nog in het vooruitzicht.
ligt aan welk stadium de waterpokken zijn denk ik, en ik zou geen risico nemen, je vriendin belt niet voor niets...
@jolan ik zou Lieke lekker thuis laten. Misschien dat je alleen kan gaan? Ben je toch geweest en hoef je je ook niet rot te voelen erover! Zou jammer zijn als Lieke met haar verjaardag ziek is..
@Lau...lekker drukke dag gehad dus! Balen van de herrie...ik kan daar altijd zooo slecht tegen...terwijl het dan misschien eens een paar middagen is ofzo...Hahahah! Vond het ok erg slecht ja! Ik ben nog gebeld door de fysio zelf...het is dus morgen...hij bood wel 100x zn excuses aan...hahaha! @Steph...wat goed zeg! Je kan het gewoon! EN wat je zegt...mocht er toch iets zijn (waarwe niet vanuit gaan!) zijn ze er snel bij! Super goed van je! Ik vond het trouwens nog het ergste dat ik het zo zielig vond om Finn wakker te maken...dat ik zelf wakker moest is dan niet anders...maar het is toch zielig om zo'n lief slapend boeffie te wekken! Hahaha! Met mn rug gaat het nu wel...het ene moment alleen gespannen en het andere echt erge pijn...dus ik wacht met smart op morgen! @Ilse...stond dus wel bij de goede...maar een dag te vroeg! En die vrouw zei toch echt "morgen om 10.30" Nu dus echt morgen nog een keer om 10.30! Pffff...gelukkig is Steef thuis! Hoeft mn moeder niet weer voor niets hierheen te komen! Wat een heeeeeeeeeerlijk weer zeg! Finn heeft lekker vanochtend en vanmiddag in de tuin gespeeld...zn zandbak is erg leuk..maar het zand negeert ie eigenlijk meer! Hij speelt dus IN de zandbak...met zn schepjes en emmer e.d. maar zonder zand! Hahaha! En net met eten koken heeft ie ook "geholpen" hij heeft soep gemaakt! Hahaha! Ik had hem een beslagkom gegeven met een houte spatel en water...hij roeren en proeven...zo lief! Morgen poging 2 voor de fysio! En (als het gaat) de schuur opruimen (en anders kijken hoe Steef dat doet ) volgende komt namelijk mn nieuwe fiets! Ik ebn wel blij dat ie even van het bruto loon van mn stiefvader afgaat...kunnen we eerst even kijken hoe we het redden met geld tot aan mn stufi (of werk) Owww nu ik zeg werk...ik kreeg vandaag een brief met loonbelasting formulier e.d. voor een thuiszorgorganisatie hier in Dordrecht. Die zochten vakantiewerkers en ik had dus al vanalles op gestuurd... nu krijg ik donderdag een informatiegesprek en denk ik dat ik dus misschien wel erg snel aan het werk zou kunnen. Als ik het goed begrepen heb dan!