@hvj hopelijk zakt de koorts snel. wel hoog hoor en dat met pc. @badje, als ze niet in de wind zit kan t prima.
ik kan bij bram op de kamer van alles doen, ga ook elke avond voor wij naar bed gaan ff kijken, en eventueel recht leggen. kleine man slaapt gewoon door. maarja hier ook een slaapkopje..
Hier the same maar haar deur maakt nogal een piep geluid waar ze wel wakker van wordt maar van wat doen in haar kamer als ze slaapt of haar oppakken en rechtzetten weer niet haha. Wat is pc? Nou zal haar een keer in het badje zetten op het balkon als het lekker warm is, ben benieuwd naar haar reactie. Jij bent aan het snacken zo te lezen, je klinkt zwanger met al dat lekkers.
@hvj oh dat irritant zo een piepende deur Jason zit op, hij was helemaal overstuur van de warmte denk ik. Arm kind zn hele hoofdje was nat van het zweet..Nu zit hij even bij papa op schoot tv te kijken...
heb ik pc geschreven? ik zwanger nee hoor...voorlopig nog ff niet... ik kan altijd wel lekkers eten....ben echt een vreetzak
Voor mij tijd om HELP MIJN MAN IS KLUSSER in te schakelen pfff. Aah gerum die Jason, ff afkoelen en daarna lekker naar bed. De mijne heb ik er weer in gelegd, en hoor d'r niet meer.
Laatste woordje. Ja wie houdt idd niet van lekkers, hier kan het ook altijd erin maar doe ik niet want als ik er aan begin dan gaat het ook GOED mis haha.
Lijkt me wel handig als je je kindje kan instoppen en recht leggen als hij/zij slaapt. Zoë wordt al wakker als ik de deken 5 cm omhoog trek.. Achja, zal wel erfelijk zijn dat lichte slapen! Ik word zelfs wakker als manlief naar me kijkt terwijl ik slaap, dat VOEL ik dan gewoon haha.
Hebben jullie trouwens dat topic in de lounge gelezen over die vrouw bij wie er een man door de slaapkamerraam naar binnen probeerde te klimmen?
@Sam..MANNENNN...GRRR! Hahahahaha! @Mac...owwww ik ben jaloersssss...heb zo'n trek in iets lekkers! op bed: Als Finn slaapt ga ik altijd nog even kijken als ik zelf naar bed ga...en als ik iets moet pakken of wegleggen kan dat ook gewoon (als ik stil doe uiteraard!) Instoppen heeft geen nut omdat ie binnen 2 seconden toch weer ondersteboven of dwars ligt. Een deken is hier ook eigenlijk overbodig...ligt er meer voor de sier! hahahaha! @Mama...ja had het net gelezen..bizar hoor! En dan zo reageren! Respect hoor!
Ik zou Lieke niet meenemen, misschien kan ze bij oma of zo. Normaal gesproken zou ik d'r wel meenemen, want dan heeft ze het in ieder geval al gehad, maar met haar eigen verjaardag en jullie vakantie in het vooruitzicht zou ik de gok nu niet nemen
Laat hem er dan ook maar voor zorgen dat jason weer lekker gaat slapen Kan die ook geen voetbal kijken
@Sarah: Herkenbaar, ik heb laken en deken er laatst maar uitgehaald. Maar het is zo schattig hé, een opgemaakt bedje met leuk lakentje en deken
Whahahahahahahaha. Nee topic niet gelezen, ff kieken. @Sarah, hier ligt mevrouw er uiteindelijk ook weer op ipv eronder maar gelukkig zijn er slaapzakken.