Dingen die je nooit zou doen, maar nu toch doet

Discussion in 'Zwangerschap' started by Sylvia29, Jun 23, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Brett

    Brett Bekend lid

    Jul 2, 2009
    896
    1
    0
    NULL
    NULL
    Klagen, ik had er z'on hekel aan als vrouwen steeds liepen te klagen over allerlei pijntjes. Nu heb ik bij de eerste een geweldige zwangerschap gehad. Dus kon me niet voorstellen dat het allemaal zo erg was. Maar ik ben gestraft, deze zwangerschap 14 weken boven de wc gehangen en ik heb me daar toch over lopen klagen :D Hoe ziek, zwak en misselijk ik wel niet was :) Maar ben er al weer een aantal weekjes vanaf en sindsdien niets meer te klagen gehad ;)
     
  2. Loontje81

    Loontje81 Bekend lid

    May 22, 2010
    712
    0
    0
    Huismoeder
    Hoogvliet r'dam
    1 van de dingen die ik nooit zou doen is toch echt voor de 2de keer mama worden(niet dat die titel weg is geweest de afgelopen 4 jaar).En daar zit ik dan weer zwanger te zijn ;)
     
  3. Gwen81

    Gwen81 Fanatiek lid

    Oct 24, 2009
    2,167
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zeg ook na elke bevalling, dit doe ik echt nooooit meer!
    En ik ben nu zwanger van de 4e..:D
     
  4. Sylvia29

    Sylvia29 Fanatiek lid

    Jan 2, 2010
    1,996
    0
    0
    Hahaha maar ik vind het positief dat jij toch weer mama wordt, je bent gewoon een leuke mama :D

    Ik loop ook steeds meer in joggingbroeken, ze zitten zo lekker zacht en ruim en hmmmm zalig :D
    Maar ik probeer er wel wat leuks bovenop te dragen.
     
  5. Loontje81

    Loontje81 Bekend lid

    May 22, 2010
    712
    0
    0
    Huismoeder
    Hoogvliet r'dam
    Altijd leuk en fijn om te lezen dat er zo over je gedacht wordt terwijl ik me geen mama mama voel(je snapt wel wat ik bedoel;))

    Ooh dat doet me gelijk nadenken over nog iets...
    Wat ik normaal niet doe is vrij strakke kleding dragen maar mijn shirtjes zitten nu toch wel strak:D
     
  6. Babel44

    Babel44 Niet meer actief

    Ik hou ook veel mijn buik vast, maar dat is bovenaan, omdat ik continu last heb van mijn maag en darmen en de warmte van mijn hand een beetje ontspant :(. Grappig om te lezen hoe dat ervaren wordt haha :D

    Ik heb er de eerste 12-14 weken ook wel als een dweil bij gelopen, nooit gedacht in joggingbroek boodschappen doen, was zoooo misselijk, en moe natuurlijk, en allang blij als ik mijzelf de straat op wist te slepen.

    Tja, ik heb wel begrip hoor, voor meiden die er wat minder verzorgd uit zien...
     
  7. milse

    milse Actief lid

    Feb 28, 2009
    461
    0
    0
    Op birkenstocks lopen!!:$
     
  8. shining

    shining Actief lid

    Mar 25, 2008
    150
    0
    0
    Ik had mezelf voorgenomen om niet zoveel geld uit te geven aan kinderwagen, babykamer, enz. Dacht dat ik wel zoveel mogelijk tweedehands zou kopen. Ik vond het zelfs altijd wel een beetje sneu al die ouders met de duurste spullen en zo'n perfecte babykamer.

    Maar nu ik zelf zwanger ben, is dat toch ook echt helemaal anders. Begrijp nu ook wel dat 'de baby industrie' teert op al die hormonen en blije gevoelens van aankomend moederschap. Misschien heeft niet iedereen dat, maar ik in ieder geval wel heel erg.. haha
    Het is toch een beetje afwachten tot het 'zover' is als je zwanger bent, maar door te shoppen (ook boekjes enzo hoor) kan ik voor mijn gevoel wel met mijn kleintje op komst bezig zijn. En ik vind het nu wel een fijn idee dat ze straks in schone, nieuwe spulletjes slaapt en ook in zo'n mooi, perfect kamertje :). Maar toch raar dat ik daarin zo anders ben geworden!
     
  9. Donna 24

    Donna 24 Actief lid

    Dec 1, 2009
    154
    0
    0
    ik heb ook meer een gedachte waarvan ik nooit had verwacht dat ik dat zou zeggen:
    Ik heb nu echt een hekel aan temperaturen boven de 25 graden.
    Voordat5 ik zwanger was, vond ik het heerlijk om dan juuist buiten te zijn. Nu zou ik me het liefst verstoppen binnen waar het lekker koel is.....
     
  10. Sanjor

    Sanjor Fanatiek lid

    Jan 23, 2010
    4,337
    1
    0
    Almere
    Hahahaha ja hier ook 1:p loop er elke dag op.. Maar ze zitten wel heerlijk:)
     
  11. Sylvia29

    Sylvia29 Fanatiek lid

    Jan 2, 2010
    1,996
    0
    0
    Loontje ik vind jou juist een leuke mama omdat je geen mama mama bent en dat ik bij jou soms gewoon au rotkind kan roepen als ik verrot geschopt wordt en dan niet als reactie krijg: nou zeg dat zeg je toch niet over je kind???

    Birckenstocks = check hahaha

    Ik zei altijd als ik kids krijg wil ik een nieuwe kamer, sowieso voor de eerste want tsja...dat moet je een keer mee gemaakt hebben.
    En nu hebben we bijna alles tweedehands, gewoon omdat ik het zonde vindt hoeveel geld er in rond gaat en hoeveel bijna nieuwe spullen op de vuilnisbelt verdwijnen.
    Ik ben er super trots op dat we een leuk kamertje hebben die relatief weinig gekost heeft.

    En ik laat iedereen mee genieten bij elke pijnlijk rake schop die ik ontvang ( au...au...AUUU doe dat nou niet joh!!!)
     
  12. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,077
    2,220
    113
    Brabant
    klagen.. ik dacht echt: als ik eenmaal zwanger ben, klaag ik niet! (zwanger worden duurde best eventjes...). Bij de eerste ging het nog wel, maar bij deze loop ik erbij alsof ik elk moment kan bevallen. Ik was 9 weken ofzo en toen was het ook een dag zo warm, vraagt mn broer: hoe gaat het nu? Zeg ik: ochoch,'t is geen weer om zwanger te zijn, aaiend over mijn "buik". Vre-se-lijk vind ik dat van mezelf. maar het gaat automatisch.

    Oja, janken. Ik dacht ook gewoon lekker nuchter te blijven tijdens de zwangerschap, nou vergeet het!!!! Janken joh, een baby is er niks bij.

    Borstvoeding in het openbaar? Ik had niet gedacht dat ik het zou durven, maar hoppa, de tiet eruit en erin.

    oja, nog eentje dan. Ik had niet gedacht dat ik zou zeuren over wat ik niet mocht eten... Nounou, mensen kunnen nog geen biertje (en vooral rose bier) of prosecco opentrekken of ik werp blikken waarbij de doden in het rond vliegen...
    Terwijl ik tot 3 jaar terug geen druppel dronk...
     
  13. Brinatjuh

    Brinatjuh Bekend lid

    Jul 23, 2009
    538
    0
    16
    Met baby's in de kinderopvang
    in nederland
    Ik dacht altijd dat als ik een meisje zou krijgen ik geen of zo weinig mogelijk roze kleertjes zou halen......
    maar inmiddels heb ik al aardig wat roze kleertjes, doekjes,speentjes, en kuffeltjes gescoord......hihihi....
     
  14. Loontje81

    Loontje81 Bekend lid

    May 22, 2010
    712
    0
    0
    Huismoeder
    Hoogvliet r'dam
    Dat dacht ik ook bij de eerste.Ik heb totaal niks met roze maar je moet toch laten zien dat je een meisje hebt was dan maar mijn excuus:D
     

Share This Page