Hahaha... komt even een ondankbare moeder Ga ik gister vol zin de cadeau-doos van Etos ophalen (vorige keer vond ik hem nl. erg leuk). Wat zit erin; nou, is de crisis aangebroken???? - Knuffeldoekje van Nestle - 1 tijdschrift - 1 proefmonster zinkzalf van Zwitsal - 2 luiertjes met kortingsbon van Pampers (okee ben blij met de kortingsbon alhoewel het dezelfde korting is als regelmatig in de winkel) - Verder alleen maar reclamemateriaal Nou, ik was toch een beetje teleurgesteld geloof ik, haha Doet de kruitvat ook nog aan een mama-babydoos? Zal eens even gaan neuzen! Groetjes!!
Nou moe, dat is wel heel erg karig van Felicitas! Vorig jaar zaten daar inderdaad veel leukere dingen in, en zeker veel meer!
Nee de Kruidvat is helemaal gestopt, je kunt wel een doos krijgen van de Prenatal en de babydump. En straks de babydozen als de kleine er is...., maar dat is ook altijd veel reclame (logisch die dozen worden gesponserd door de bedrijven...)
hier ook nog een flesje en een fopspeentje van -ik meen- difrax, de dental vorm, dat viel me nog op, omdat we bij onze dochter altijd de druppel vorm hadden
Hahaha, ja inderdaad; Speentje (inderdaad van difrax de dental vorm; Lotte spuugde hem altijd uit, snapte er niks van), flesje van Avent, doos billendoeken met verpakking, melkpoeder...... Ach ja... Misschien moet ik maar gewoon zelf een cadeaupakket voor mezelf maken . Wordt blijer van de luiertaart die ik aan het maken ben voor een vriendin!
Ja, ken ik (heb al een kleine dreumes). Reclame vind ik ook niet erg, daar vraag je zelf ook een beetje om. Net zoals dat je daarna gek wordt gebeld met allerlei 'leuke en goede' aanbiedingen
Haha ja dat hoort erbij, neem alleen zelden op met anonieme nummers....scheelt weer. Maar was jou doos niet heel erg leeg dan? Ik heb hem een aantal weken geleden opgehaald en hier zat ook de fles, het speentje, zwitsal bewaarbox, klein pakje billendoekjes, knuffeldoekje in. Ik vond hem niet slechter dan de eerste keer. Wel de Prentaldoos daar zat echt veel minder in.
en het ergste moet nog komen, dat je namelijk de komende tijd helemaal plat wordt gebeld door al die bedrijven die er iets in hebben gestopt, zij hebben allemaal je nummer van je aanmelding gekregen... ik heb de doos niet besteld om dit te voorkomen..
Hier een beetje hetzelfde, hoorde van buurvrouw ook dat er een paar maanden terug meer in zat, billendoekjes doosje, flesje en speentje enz. Heb de doos van de week ook op gehaald, dit zat er bij mij in: - knuffeldoekje - 2 tijdschriften - reclameboekje van etos (is al bijna verlopen) - 2 luiers van pampers met kortingsbonnen - proefverpakking billendoekjes van etos - verder reclame voor tijdschriftabbonnementen Vond hem dus ook een beetje tegenvallen, zeker als je hoort wat erin zat 2 maanden geleden
ik haal die babydozen niet meer.. als baby er is haal ik wel de geboortedozen bij de supermarkten op.. die zijn tenminste leuk vol met bruikbare spulletjes
O nee toch............ hahaha, dat is inderdaad net zoiets als de vorige keer. Maar de prenatal viel bij jou dus tegen. Dat zal ik dan eens even afwachten. Hoop wel dat daar de billendoekendoos van Pampers inzit, want die wil ik graag nog eentje. We zullen zien!
Weet je wat ik trouwens ook zo raar vind. Overal waar je de reclame ziet voor de dozen, zie je een andere doos dan je krijgt. Ik dacht; hee, ze hebben een nieuwe look gekregen (blauw aan zijkant met vogeltjes erop). Maar hij is gewoon paars met van die vierkantjes en een mevrouw erop. Bij jullie ook?
Heb mailtje gestuurd naar jongegezinnen met vraag of de inhoud zo klopte..... hahaha, beetje voor de grap eigenlijk en uit nieuwsgierigheid hoe ze hierop reageren
Precies.... hier ook. Maar toegegeven; 1x ben ik erin getrapt een setje boekjes (aanbieding startset, whoehoe) te laten komen. Na ontvangt direct het abonnement stop gezet want vond de boekjes echt helemaal niet de moeite waard, hahaha
Als het goed is zit er inderdaad een billendoekjesdoos *raar woord* van pampers in de blije doos. Heb er 2 aangezien ik 2 oproepen heb gekregen van de prenatal
Hier niet, maar ik mis hem ook niet, ik vind die van Zwitsal fijner. Als je in de buurt woont mag je hem zo van me hebben Marijntje28.