Een tijdje terug heb ik ook al een (positieve) test (kruidvat 2 voor 5)op het forum gezet maar een aantal dagen later werd ik ongesteld. Nu zit ik op dag 49 en ik dacht ik probeer het maar weer eens.. En ja hoor, positief! (kruidvat 2 voor 5) Op de foto iets minder duidelijk maar er staat toch echt een streep. Daarna de digitale gedaan en die gaf aan 'niet zwanger' Wat moet ik hier toch mee??
Hij ziet er wel positief uit. Is deze uitslag afgelezen binnen de tijde die daarvoor is gesteld? Zo ja, dan denk ik dat je zwanger bent, maar als de streep na de afleestijd is gekomen, dan is het misschien een indrooglijn. Succes!
Kan je niet helpen meid, ik heb precies hetzelfde gehad begin van de week...Ik doe morgen de cb+, heb ook niet zoveel vertrouwen meer ik de kv. Succes!
Ja, afgelezen binnen de tijd, heb er net weer één gedaan (tja.. er zullen er waarschijnlijk nog vele volgen ) en die was ook binnen de tijd licht positief... Afwachten maar weer!
Jeetje wat een onzekerheid zeg! Balen dat je niet meteen een gat in de lucht kunt springen, wat je eigenlijk wel zou willen bij een streepje. Hoop voor je dat je toch lekker zwanger bent!
Die digitale zijn, voorzover ik heb gehoord en gelezen, minder gevoelig dan deze test die je nu uitvoerde. Als je een paar dagen wacht, moet je het nog eens met de digi proberen. ik hoop, dat je dan wél kunt lezen "zwanger". Hoe ver na je ei ben je nu?
Bij mij duurde het een paar dagen voordat de CB positief testte. Ik had inmiddels al een paar kv testen gedaan. Het streepje werd wel steeds een beetje donkerder. Mijn eerste test zag eruit zoals de jouwe nu. Twee dagen later was de test wat donkerder maar nog niet genoeg voor de CB. De volgende dag gelukkig wel. Ik duim voor je! (je zal toch potverd. niet weer zoveel pech hebben?)
Ik had oook een vaag streepje binnen afleestijd niet zwanger.. vind jouwe wel meer positief als de mijne ik hoop het voor je !!!! Duim voor je, x Sanne
Hai, misschien even contact opnemen met fabrikant? Ik hoop voor je dat je zwanger bent natuurlijk!! Lieve groet en succes, Selma
zou ook zeggen dat ie posit is, wel denk ik dat hij een klein beetje donkerder moet worden, wil de cb zwanger aangeven. Over een paar daagjes de cb eens proberen. had nog even een vraagje, hoe krijg je zón duidelijke foto? Welke stand gebruik je van de camera?
We hebben een nieuwe camera en die maakt inderdaad superfoto's! Ik druk wel altijd (bij een foto van dichtbij) het tulpje in, hopelijk gaat het dan beter!
bedankt voor de tip, moet ik eens proberen, we hebben wel een hele goeie camera, weet alleen niet waar al die dingen weer voor dienen. gaan we eens proberen!
Ik heb er net weer één van Kruidvat gedaan en POSI, ook CB geeft aan 'ZWANGER' Ik kan het nog steeds niet geloven!!
gefeliciteerd ik denk dat je vorige keer niet vals posi getest hebt.. maar dat innesteling niet goed is gegaan.. nu zwanger op schermpje ziet er in elk geval goed uit
Zie je wel, die KV testen zijn zo slecht nog niet. Ze zijn gewoon super super gevoelig. Maar wat fijn voor je dat de digitale het nu bevestigd! Van harte meid!