lisetje wat een lekkerding is sem zeg!! en alweer 3 maanden wat gaat t hard he. ja als hij nog moeite heeft met t poepen dan moet je m idd nog ff geen rijstebloem en banaan geven. marye wat sneu voor florine zeg maar de spreidbroek is gelukkig maar voor korte duur!! en idd dit weer helpt ook niet mee geef ze maar een dikke knuffel ano je zult altijd zien dat t in t ziekenhuis dan weer over is maar je kan maar beter t zekere voor t onzekere nemen hoor!!! gaat t nu weer wat beter en is er nog wat uit zn bloed gekomen? krijgt hij medicatie ofzo? wat een leuke foto's zeg! haha ze drinkt zelfs al zelf goed hoor!! kussie fijn dat de hypnose goed is gegaan en dat je je er goed bij voelt. ook voor stan is de speen wel fijn. eliesah haha waar je zo'n jochie al een plezier mee doet zeg!! taleah is echt een lieverd en dat hema jurkje is ook echt super!! kleintje goed van je zeg dat je je ontslag hebt ingedient en idd je hebt de thuiszorg nog lindavnr leuk zeg van jesse en daan die komt vanzelf wel!! hij moet eerst goed herstellen das belangrijker. en grey leuk zeg ja wij vinden t ook leuk om te zien net zoals house. 12 uur geslapen stelletje slaapkoppen haha lekker hoor! hier redt ze t ook maar met dit weer niet hoor. die foto van D&J is echt lief en hoe ze kijken echt schattig boomer heelijk weekje weg geweest?
Hehe Linda wat een leuk filmpje Zo is Esmay ook steeds bezig met omdraaien alleen ze heeft altijd door als ik aan het filmen ben Dan doet ze het niet maar gaat richting camera kijken of steeds lachen :O maar we blijven proberen
Linda; wauw wat een super leuk filmpje! Vind het zo leuk om de kindjes "live" te zien. Wat kan Jesse dat goed zeg.. Enne wat een leuke stem heb je, haha had een andere stem verwacht bij jou. Vraag me niet waarom ! Boomer; daar ben je weer. Was ook helemaal vergeten dat je een weekje weg was hihi.. Zo te lezen hebben jullie het wel leuk gehad . Kom maar snel weer gezellig mee kletsen. En leuk he dat ze steeds meer kunnen!
@ eliesah : hahaha een leuke stem!! hahaha. Tis wel m'n baby-stem.. die is een stuk blijer als mijn normale stem hahaha. Heb nog een heeeerlijk brabbel-filmpje van daan..eens kijken of ik die ook hiern eer kan zetten @ Kleintje: hahah hier is het ook altijd; als ze de camera zien, stoppen ze. Ook altijd met kletsen..dan film ik; en dan is het stil en gaan ze in de camera kijken. Maar nu lag Jesse op zn rug en zag dus niets En heb eindelijk een filmpje van Daan waar ie wel doorkletst hahah
hihi, hier is onze Daan, de kletskous (hmm je moet wel je hoofd schuin houden om te kijken, sorry ) YouTube - Daan kletst gezellig met mama!
Korte reactie; Stan op schoot, heeft weer zo´n huilbui.. Zo zielig @ Boomer, fijn dat je er weer bent!! Klinkt als een fijn weekje weg @ Linda, super filmpjes!! Vind dat geklets zoo lief!!! @ Eliesah, wat vervelend dat Taleah zo verkouden is.. Stan hoest en niest ook veel meer dan normaal, maar ziet er verder gelukkig goed uit!!! Vind je et niet eng? @ Gwen, hoe gaat het met jou en Joënna?? @ Darcy, uit jou berichtje straalt weer zoveel liefde!! @ foto's, liefff weer hoor, wat een pracht baby's hebben we toch!! @ hier, hmm zouden 4 schepjes dan teveel zijn? Hij lijkt 't wel lekker te vinden? Drinkt goddank z'n flesjes weer leeg, en hij is ook zoveel rustiger tijdens voeding, ken m'n eigen kindje nie weer, vergeleken met de laatste week!!! Nu maar hopen dat ontlasting goed blijft!! Vandaag eindelijk (3e dag) weer ontlasting!! Wat was ik blij!! -wie me dat een half jaar geleden zou vertellen, dat je daar zo blij mee kan zijn had ik voor gek verklaard - Stan slaapt nu, maar ademd heel onregelmatig... Komt dat nog van die huilbui, of hoort dat bij baby's? Liefsss
Vraagje, geven jullie je kindjes ook wel eens ooit tussendoor water? Ik heb straks na een autoritje wat water gegeven en ze vonden het volgens mij wel erg fijn met dit warme weer! Het kan ook geen kwaad ofzo, heb ik even opgezocht, maar was benieuwd of jullie dat ook ooit doen (ongeveer 20 cc ofzo was het)
Ik heb het nog nie gedaan, 1x geprobeerd maar was toen nog geen succes.. Maar wil het wel gaan doen! En het schijnt ook indd geen probleem te zijn, mijn wijkverpleegkundige had het zelfs over 30 tot 60cc!! Maar 20cc lijkt mij ook een goed begin, vooral met dit warme weer! Dus ik wil het wel gaan proberen, maar zit ook al net met die JBPM dus even rustig aan doen
You're very welcome, maar je hebt er geloof ik nie zoveel aan! Sorry! Ennuh, thanks voor je compliment over mijn ventje!! Ben zo blij dat het hem weer lukt om zijn hoofdje op te tillen!! Tis zo'n kanjertje!
Lindavnr: heb er net een topic over geopend bij baby en dreumes Maar ik geef Esmay soms wel wat water tussendoor (zeker met dit warme weer en ze zit natuurlijk nog maar op 4 flessen) maar het is niet altijd een succes want ze wil het niet altijd Morgen ga ik misschien even kijken voor diksap wat ik er dan eventueel een klein beetje bij zou kunnen doen! Hier: wij gaan morgen waarschijnlijk naar Terneuzen, daar zijn schijnbaar havenfeesten en mijn vriend wilde me altijd nog een keer meenemen door de westerschelde tunnel ofzo en dan is daar nu een mooie gelegenheid voor
linda wat een leuke filmpjes zeg, en leuk om ze nu eens in bewegend beeld te zien haha.ik geef geen water, wist ook niet of t mocht, maar misschien ga ik tmmorgen maar eens doen dan. kussie ahh way een schatje zeg, en goed hoor zo op ze buik. kleintje veel plezier morgen! nou geef ik net de papfles zie ik ineens dat er onderin allemaal klonten zitten, maar ze had al zo'n 150cc op, nou ja hopen dat ze er geen last van krijgt ofzo.wat een warmte he, heb r nu alleen met d'r luier aan in de inbakerzak, tis op d'r kamertje 28gr. ik wil morgen gaan zwemmen met neomi, maar ooohh die bikini, pfff heb m net even aangetrokken, maar mooi is anders hoor, jeetje zeg....
Hey Dames, even kort en een beetje ego, niet echt fut om op alles te reageren. Kussie: Mooie foto! Lindavnr: Wat een super filmpjes! Water geven: ik geef ook tussendoor water. Hier drinken ze met het hete weer trouwens wel een stuk slechter..Dus dat beetje water tussendoor kunnen ze wel gebruiken. alleen water drinken ze niet, dus ik doe altijd op zo'n 90 cc een half schepje melkpoeder erbij. Dan drinken ze het wel Meestal drinken ze zo'n 20 ml per persoon. Ego; We hebben Florine haar spreidbroek uitgetrokken. Ik dacht al dat hij niet goed zat. Haar rechterbeentje hing veel meer in vergelijking met haar linkerbeen. Maar goed, ik dacvht ik zou het me wel inbeelden aangezien ik het niet fijn vindt om haar zo te zien. Maar Don zag het ook al. Dus toen begon ik al te twijfelen. Kom ik bij mijn ouders, en die viel het meteen op. Ik had nog niks gezegd. Ook haar rugje zat daardoor een beetje scheef. Dus nu hebben we hem af gedaan en gaan we er eerst even maandag mee terug en naar laten kijken, we hebben liever dat ze die 3 dagen mist, dan dat we iets kapot maken, doordat hij niet goed zit... Verder gaan we morgen in hun nieuwe kamertje bedjes neerzetten. Dan kan ik namelijk komende week samen met Don al klussen in het nieuwe huis en kunnen zij mee. en gewoon lekker in hun eigen bedjes slapen. Wennen ze ook meteen.
Ik heb ook nog nooit water gegeven, maar wil het morgen wel eens proberen. Tis zo enorm warm en ze zat vanavond helemaal te zweten. En met BV weet ik gewoon niet hoeveel voct ze binnen krijgt. Aanbieden kan nooit kwaad toch?
@ marye: oh wat ongelooflijk balen dat ie misshcien niet goed zat!! pff..dan is het al ellende met zo'n broekje en dan zat ie ook nog eens niet goed.. kan me voorstellen dat je dan even gruwelijk baalt. Maar heel goed dat jullie hem uitgedaan hebben, gewoon maar voor de zekerheid. die paar dagen geeft dan even niet; tis belangrijk dat het goed zit! @ boomer: wat lief! vooral die badcape foto! @ ano: is hier ook wel eens ooit, die klonten. Dan heb je niet goed genoeg geschud waarschijnlijk. Kan geen kwaad hoor, die blijven gewoon in de fles plakken en kan ze niet drinken door de speen. Zeh eeft dan gewoon iets minder van de voeding op, maja, dat zal niet zo'n ramp zijn.. is hier tenminste ook wel eens het geval maar dan worden ze er niet vroeger wakker van ofzo. |Tis ook maar een klein beetje poeder natuurlijk wat er blijft zitten. @ water geven: moet je dan nog wel rekening houden met 1 liter vocht wat ze binnen mogen krijgen? dat het niet meer is? of is dat bedoeld als voeding tot 1 liter.. en water mag altijd? @ drinken met warm weer: hier drinken ze net zo goed als anders, hihi. Geen probleem met de flessen. Het blijven hongerlijers! @ Hier: waaa net de laatste dvd (5 afleveringen hihi) van Grey's anatomy gekeken. God o god, wat een mega verslavende serie is het toch ook. pfff..zoooo spannend. En nu...balen en wachten tot het volgende seizoen uit komt . @ ano: jeetje trouwens, 28 graden!! da's warm! Hebben jullie geen rolluiken of iets wat de zon een beetje tegen houdt? Hmm ik durf ze nooit goed in een luier te leggen in bed, zeker niet ingebakerd. Dan gaat alles zo zweten; okseltjes waar geen stof tussen zit enzo.. hier hebben ze dan gauw van die rode plooitjes... @ hier: hmm, zullen maar eens naar bed gaan! truste!