Whahaha ja idd, zou mooi zijn! Zit nu aan de watermeloen, heerlijk zoet. Morgen komt m'n mannetje terug van zijn reis, heb hem wel gemist.
Hier ook lekkere watermeloen in de koelkast.. Fijn dat je mannetje er morgen weer is.. Inmiddels al ongi? En hoe is het met je meisje?
@HVJ, en dat maakt het ook moeilijker denk ik, dat je vaak alleen bent. Je man moet vaak weg he. Wat voor werk doet hij precies? Heb je mijn buik bekeken??? Nou ja, nu is ie weer mooi bol . Maar ook hier uitgerekt, en striemen. Merkte dat veel sporten en de buikspieren trainen echt ged werkte en kreeg een plattere buik dan ik daarvoor had. Meid, we hebben een kindje gekregen, een prachtige dochter. Iemand zei eens tegen me, zwangerschap, je wordt er niet mooier op!! Zij baalde ook zo van de striemen en dat uitgerekte vel. Maar daar ontkomen we ook niet aan! Accepteer het meissie. @Mamavesmee, nee, hier de ananas nog niet geslacht . Maar die halve meloen ook nog niet . Ben echt gewoon dood en dood op! Heb gewoon nergens fut meer voor. Moest de koelbox van zolder halen, dat was me al teveel haha. Zal de elementen in de vriezer gooien. Anders heeft ie niet zo veel nut he hahaha. Gaan jullie naar een strand, of het zwembad? Twijfel hier nog. Manlief wil liever naar het zwembad, maar ik heb juist meer met het strand .En voor Esmee ... is beide denk ik leuk. Hier heerlijk in bad gelegen! Deed me goed hoor. Ga nog wat drinken, wat lekkers nemen, en daarna maar lekker naar bed. Ben toch alleen, en dat is best wel saai 8). En een goede nachtrust is nu niet verkeerd ! Lekker slapen alvast en tot morgen!
Lekker zijn die krengen joh. Nope geen ongi, heb 7 juli een afspraak staan dus ff gluren naar de buren. Met de kleine gaat het gelukkig weer beter, ze is koortsvrij en ligt nu te pitten na 2 uurtjes te hebben zitten jammeren in bed. Zo meloen is op.
Klopt wel wat je zegt, pff moet weer janken jeetje zeg. Nee heb je buik niet gezien, heb je die geplaatst ergens? Ik sport veel, minimaal 3x in de week. Denk dat ik me moet focussen op buikspieroefeningen. Idd heb een pracht van een dochter in ruil voor die striemen, zij is het waard alleen dat vrouwelijke voel ik niet en dat boort me de grond in. Heerlijk in bad gelegen, drink/eet ze en slaap lekker straks.
HVJ Misschien kan ik je wat op beuren... Ik heb ook een blubberbuik ....EN ik heb niet eens een kind gekregen !!!!!!!!!!!!!!!!! EN ? Helpt het ?
Butterfly het is wel saai hè alleen thuis, ik heb deze week ook veel alleen gezeten...ik ga altijd extra lekker vroeg naar bed als ik alleen ben. Lief wil nooit zo vroeg en dan blijf ik ook altijd wat langer op voor hem
Whahahahahaha lag echt dubbel door jou reactie, wel lief van je om me op te beuren. Ik mag niet klagen want in ruil daarvoor heb ik een pracht van een kind. Wens je een mooi wondertje meid!
Ben daar slecht in Ik zie dat je over 9 dagen mag testen, hoop dat je een knallende test in handen mag vasthouden en je blubberbuik straks lekker strak mag worden door beeb.
hahaha ik heb wel een banner maar ben nog niet begonnen...willen deze zomer beginnen maar mannie heeft zo af en toe nog twijfels of hij het nog even wil uitstellen of niet... Helaas je hebt wel erg je best gedaan met op beuren maar niet gelukt
hvj, knuff. en voor wat het waard is, ik heb ook een dikke blubberbuik. mamavesmee, maandag na de lunch gaan we rijden
@ Blubberbuik.. Hier een klein buikje, gelukkig geen striemen. Kaatje.. Waar gaan jullie heen? HVJ.. Ja, watermeloen is i.d. erg lekker! Butterfly.. Wij gaan naar een plas waar een strandje met speeltoestellen etc bij is.. *** Hier een filmpje gekeken en wat chippies gehad. Kan merken dat ik niet zo veel zin had als normaal.. Vol van al het lekkers van vandaag! Ga off.. Trusten!
Het komt hier gelukkig bijna nooit voor dat ik alleen ben. Zelf werk ik in de zorg, en met mijn wisselende diensten laat ik mijn man juist vaker alleen hahaha. Maar zo nu en dan hebben we ook ieder een eigen uitje. Zo had ik 1.5 week geleden een bruiloft van een collega, en afgelopen donderdag een BBQ op het werk, en hij had nu een pokeravondje. Maar om zelf alleen te zijn. Deed me ook besluiten vroeg naar bed te gaan.
Goedemorgen meiden, Wat een heerlijk weertje he echt super! Ik hoef alleen vanavond nog even te werken en dan heerlijk een paar dagen vrij lekker genieten van het weer. Gisteren echt van alles gegeten wat slecht was haha maar de weegschaal was best lief 100.3 (denk aan pizza,wat chips,loempia,chocolade) Ik moest 's ochtends en 's avonds werken dus mijn man was met mijn ouders en zusje en broertje een hele dag meegegaan naar Utrecht op familie bezoek en ik heb me 's middags zo verveeld dat ik van mezelf lekkere dingen mocht eten haha. Nu gaan we weer netjes verder zodat de weegschaal morgen weer lief is Geniet allemaal van de zon vandaag!!
@Mamavesmee, ik had lekker nootjes staan, maar had er totaal geen zin in. Heb er maar een paar gehad en het verder laten staan. Komt door de warmte, dan heb ik altijd minder trek. Liet de weegschaal ook wel zien. Wij hebben besloten.....toch het strand. Ik vind het strand veel vrijer en ga daar altijd veel liever naar toe. @Kaatje, lekker, dus morgen gaan jullie al. Heb op piets weerbericht gezien dat het de hele week mooi en warm weer blijft. Geniet er lekker van. Ga je richting zee? @HVJ, hahaha, nee, heb mijn blote buik niet geplaatst! Maar als ik je daar een plezier mee doe . Kom op he, vandaag een frisse nieuwe dag en vooral niet jezelf de grond in boren. Dat verdien je niet hoor. Iedereen is uniek!!! Jij ook . Geloof het nou maar. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Hier een heerlijke lange nacht gehad. Dat had ik dus echt heel hard nodig. Net gewogen , ennuh!!! keurig 87.5 kilo. Zelf weer lichter dan gisteren terwijl ik best hoog zat met kcal. Nou, in elk geval, 20 weken zwanger en 1.4 kilo aangekomen. Had het niet verwacht.