Juli 2010 mama's deel 6

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Es09, 23 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pooh76

    pooh76 Fanatiek lid

    2 jan 2007
    1.984
    0
    0
    Goedemorgen ladies,

    het feestje gisteravond was erg leuk, maar na ruim een uur was ik wel klaar zeg maar! Ondanks de last van m'n been toch best lekker geslapen.

    Thanx voor jullie reacties over die pijn in m'n benen. Ergens wel "geruststellend" dat er meer last van hebben.

    Vandaag een rustige dag. Sebas gaat vanmiddag met z'n peetoom en peettante en hun dochter naar het Studio 100 festival in de Amsterdam Arena. En dat met deze hitte! Ik ben heel benieuwd hoe hij het vind!

    Succes met de warmte vandaag!
     
  2. Suekes

    Suekes Fanatiek lid

    26 feb 2009
    3.011
    0
    36
    Tele Agent bij Teleperformance
    Tilburg
    Sam, oh das minder dat je vannacht in de oorlog hebt gezeten, 1 tip lees harry potter, als je kan toveren in je droom komt alles goed haha, daarom ben ik verslaafd geweest aan die boeken hihi! Knuff en ruatig aan vandaag!

    Pooh, Netjes gereageerd maar hoe gaat t met jezelf? Hihi! Ja dat is n beetje n aparte familie. Haar moeder is juist mijn buuf en ik denk dat het meisje net is gaan samenwonen.
    Ja was wel even gezelli de trouwerij. En mijn voet, nee niet zoals je beschrijft. T ziet eruit als alleen maar n vochtvoet maar hij voelt gekneusd. Andere kant ziet er normaal uit.
    Heb jij n voet met rode vlekken dan? Nee toch zeker, klinkt creepy..

    Xx
     
  3. Suekes

    Suekes Fanatiek lid

    26 feb 2009
    3.011
    0
    36
    Tele Agent bij Teleperformance
    Tilburg
    Oh pooh wist t niet van je been, schaam, overheen gelezen denk ik. Knufff! Wat l3uk voor Sebas!
     
  4. Lizz1

    Lizz1 Fanatiek lid

    7 sep 2009
    1.183
    0
    0
    Goedemorgen,

    Toch aardig geslapen ondanks het vele zweten en wakker worden steeds.
    Gisteravond dacht ik nog stiekem zal het begonnen zijn. Zo'n apart gevoel in m'n buik en rare pijn onderin. Maar nee hoor geen volle maan baby hier.
    Begin wel steeds meer last te krijgen van m'n onderkantje en denk soms echt dat hij al er uit valt....haha...kan natuurlijk niet. Zou trouwens wel mooi zijn, want dat betekent dat het pijnloos is..

    Ga nu even snel stofzuigen nu het nog niet zo warm is, wasje zit ook al in de machine. Straks ook maar even een buikfoto maken. Is weer eventjes geleden zeg maar.
     
  5. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Pooh: Wat leuk voor Sebas!! Jullie lekker genieten van de rust :D !!

    Lizz: Fijn dat je redeiljk hebt geslapen, helaas ook voor jou geen vollemaan baby. NOu ja, kan nog komen natuurlijk ;) !!

    Nancy: Gefeliciteerd met je 40 weken :D !! Pak nu maar uit hoor ;) !!

    Ik vond het vannacht zo raar met SPike, ben ik helemaal niet van hem gewend. Als Kyra wat hoort, blaft ze wel eens, maar die lag nu juist lekker in dr eigen mandje te slapen. Dacht eerst misschien moet Spike wat, diarree ofzo, maar hij was heel druk toen ik kwam, heel vaag.. En hoefde er ook niet uit.. En neej ik had helaas nog geen weeën en we leven gelukkig ook allemaal nog.. Gekke hond :D !! Vanochtend om 6 uur huilde hij weer even, maar was niet zo lang!
     
  6. pippo

    pippo VIP lid

    17 okt 2007
    9.795
    0
    0
    Belgium
    Goedemorgen iedereen!

    Hier goed geslapen, alleen word je zoveel wakker van de warmte ;)! En dan heb je het gevoel dat je niet geslapen hebt, maar denk dat de warmte gewoon op ons lichaam begint in te werken wat dus ok vermoeiend kan zijn...


    Angel, gefeliciteerd met je 40wk zwangerschap en nu mag beebje wel komen hoor ;)!

    Mamasan, gelukkig is ze goed in slaap gevallen. Hoe was haar nachtje?
     
  7. pippo

    pippo VIP lid

    17 okt 2007
    9.795
    0
    0
    Belgium
    Sam, inderdaad vreemd dat Spike dan gespookt heeft deze nacht...misschien iets dat in de tuin liep?
     
  8. Suekes

    Suekes Fanatiek lid

    26 feb 2009
    3.011
    0
    36
    Tele Agent bij Teleperformance
    Tilburg
    Ja idd Nancy gefeliciteerd met je 40 weken, beebje laat je ziehien! Xx
     
  9. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Neej, dan had Kyra wel geblaft. Die is heel scherp daarop en als er iemand in de tuin was had Spike zelf ook wel geblaft.. Dacht misschien is hij niet lekker ofzo.. Maar goed.. Weet het niet.. Hij is nu weer normaal.. Misschien kwam het van het weer ofzo ;)
     
  10. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Mijn dochter doet ma-flodder na :D !! Ze heeft dr laarzen opgezocht en haar nachthemd nog aan :p HAHA!! Staat heel mooi :D !!

    Hmm geloof dat ik hier weer voorweeën krijg...
     
  11. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Ooh trouwens, dat is nou het enige waar ik dan s nachts geen last van heb :D De warmte :D !!
     
  12. bubsie

    bubsie Fanatiek lid

    1 dec 2008
    2.542
    0
    0
    goede morgen!

    wat een rotnacht weer veel pijn in bekken/rug kan me bijna niet draaien in bed hoop zo dat het snel over is. en warm!!

    @ sam! hier ook een gekke spike vannacht. hij ging onder aan de trap zitten piepen. dus dacht ook die moet wat. als ik hem nog een keer hoor dan maak ik manlief wakker. maar later hoorde ik hem niet meer. en blaffen deed hij ook nog ff.
    weet ook niet. haha zou het aan de naam liggen;)
     
  13. bellamano

    bellamano Fanatiek lid

    16 mei 2007
    1.119
    0
    0
    @ sue ik heb eigenlijk geen idee.. Meestal weet ik maar 1 act ofzo maar ga meestal gewoon voor de sfeer:) en het is om de hoek haha
    aii je voet, verschrikkelijk idd misschien in koud water
    @ sam gelukkig nog even geslapen.. Kan je misschien vanmiddag nog even gaan liggen?
     
  14. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Haha Bubsie:D Dat is wel erg toevallig :D !!
     
  15. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Bella: Ja dat komt goed, ga ik ook zeker doen!! Maar nu eerst ff douchen en heeeele berg wasgoed opruimen. Heb er gister 3 gedraaid en er hing ook nog wat .. pff ;) !! En volgens mij hier weer wat voorweeën. Kon ook nog wel ff ;) !!
     
  16. pippo

    pippo VIP lid

    17 okt 2007
    9.795
    0
    0
    Belgium
    Hier wordt er al druk gewerkt bij ons ;)! Vandaar dat ik ook al wakker ben ;)! Enkele weken geleden liet buurman weten dat het bij hem binnen regent en we hebben achteraan een gemeenschappelijke dakgoot...dus die stelde voor om een nieuwe dakgoot te laten leggen...maar we hebben raad gevraagd aan de man van mijn collega op werk die dakwerker is en die zei dat met roofing veel op te lossen valt...dus die gaat het dan komen doen ipv iemand van een bedrijf die de buurman voorstelde ;)
    Mooi meegenomen voor ons natuurlijk want wij moeten alleen ons deel betalen aan materiaal alsook de buurman, maar de buurman wordt ook wel uren aangerekend ;)! En omdat het telkens regende toen hij wou komen ging dat dus niet door...maar vandaag eindelijk, kan hij het wel doen...maar wel jammer, het is nu al te warm en straks moet hij de roofing branden...PFFFF, hij liever dan ik hoor ;)! MAar goed, de buurvrouw zal content zijn want ze gaan binnen paar weken op reis en kon gelijk niet met een gerust gevoel vertrekken, want ja als het zou regenen, wat een vuile troep zou het dan niet zijn...maar goed, het wordt nu hersteld ;)!
     
  17. bellamano

    bellamano Fanatiek lid

    16 mei 2007
    1.119
    0
    0
    bubs vervekend van de pijn!
    nanc gefeliciteerd met je 40 weken!!
     
  18. bellamano

    bellamano Fanatiek lid

    16 mei 2007
    1.119
    0
    0
    pippo dat met de warmte denk ik ook ja.. Idd alsog je niet geslapen hebt;)

    Fijne dag dames:) Ik hoop dat er vandaag nog een beebje bij komt** duim** duim duim!!
     
  19. pippo

    pippo VIP lid

    17 okt 2007
    9.795
    0
    0
    Belgium
    Sam, HAHA zou ik Jildou wel even willen zien nu ;)! Veel succes met je wasgoed! Hier gelukkig alles gedaan al...;) Heb even genoeg van wasjes draaien en strijken ;)! Sssst...er draai nu ook al een wasje...HIHI maar wel een kleintje...wil mijn witte zwangerschapsbroek aanhebben deze middag vandaar ;)! Deze middag ga ik op bezoek bij mijn moeder want het is er kermis ;)! Leuk voor de kindjes ;)!
     
  20. Es09

    Es09 VIP lid

    10 aug 2009
    5.336
    0
    0
    Honselersdijk
    Goedemorgen!!

    Dit zijn toch geen temperaturen voor een blanke :( ppff iig niet voor mij!
    Heb vannacht een uur buiten gezeten, en was bijna van plan om in de tuinstoel te gaan slapen :p maar dat werd me toch weer iets te fris..

    vandaag zo min mogelijk doen en bewegen dan komt het vast wel goed.

    Lees straks ff terug.. ga nu eerst wat eten!
     

Deel Deze Pagina