Ik wil online puma schoenen voor onze dochter bestellen. Maar ik weet niet hoe ze vallen. Ze heeft 22/23. Wie heeft er toevallig een paar staan in 22 of 23? En wilt even het voetbed opmeten? Dan kan ik haar voet meten en weet ik welke ik kan bestellen! (op de site kan ik nl geen cm vinden) Heel erg bedankt!
De afstand tussen Joey's grote teen en hak is 14,5 cm In totaliteit is het voetbed in de schoen 16 cm en dat is vanaf de punt van de neus tot de hak. Joey heeft schoenmaat 25 van Puma, 1 maat groter dan zijn andere schoenen.
Oh net op tijd, ga ik nog ff Faye dr voet meten voor Dora is afgelopen! En dan gaat het wel lukken denk ik!
Voetje is als ze er op staat bijna 14 cm dan denk ik dat we voor 23 moeten gaan. (ze heeft meestal 22 van dichte schoenen)
Gaat trouwens om deze schoenen, wil ze voor mezelf ook bestellen. Lijkt me super om samen dezelfde te hebben Puma Espera Inf - Plutosport.nl
Nee die weer bij avantisport haha Grrrrr zijn er niet meer geloof ik! Naja had ze laatste gezien bij Actiesport in de aanbieding, dan dan maar kijken!
oh jaa!deze zijn leuk he?ik heb ze vorige week gehaald bij aktiesport voormzelf. wit met roze.me dochtertje is nog te klein hadden ze niet in haar mt
ja ik had ze gezien bij actiesport maar vond het toen te veel geld voor ons samen maar deze vor 14,95 kon ik niet voorbij laten gaan! Nu nog even terug om ze voor mij te halen
ik heb ze binnen! Echt zoooooooooo super leuk! Vallen dus wel klein! Zal straks ff foto showen ( ze zijn uitverkocht daarom niet meer te zien) Wel andere kleur: Puma Espera Inf - Plutosport.nl